Блоги → Перегляд

З угодою про реадмісію з Євросоюзом з 1 січня 2010 року Україна забов`язана приймати до себе сотні тисяч нелегалів з ЄС.

Вівторок, 17:03, 12.01.10

Рейтинг
4 0
Переглядів
3030

0
0

З угодою про реадмісію з Євросоюзом з 1 січня 2010 року Україна забов`язана приймати до себе сотні тисяч нелегалів з ЄС.

Нелегали з ЄС та з Росії утримуються за наші гроші, і міліарди гривень ідуть з бюджету України не на армію чи медицину, а на годування нелегалів. Проблема в тому, що люди, нелегали, котрі потрапляють до нас в Україну не хочуть приймати наші культурні, моральні цінності. Вони не хочуть асимілюватись в наше суспільство, нелегали роблять свої новоутворення і диктують свої правила...

Коментарі

Одна з проблем у тому, що наші східні кордони практично відкриті, і через них потрапляє більшість нелегалів, яких потім затримують на західному кордоні й змушені утримувати в Україні, бо з Росією в нас хоч і є угода про реадмісію, але довести, що той чи той нелегал прибув саме звідти неможливо: штампу про перетин у паспорті немає, значить нелегал ваш, а не наш.
nnike 1 17:40
+2
Так так, Україно, забезпеч північно-східний кордон!
Є фінансвово підтримуватиме табори.Це витікає з договору про реадмісію
+1

і що? кому від цього легше?!
Шановні Я як тимчасовий трудовий емігрант в Італії хочу щераз і щераз заявити моє (і не тільки моє) щодо великої проблеми яка може впасти на голови Українського суспільства. Ці явища не треба допустити на Україні і негайно повторюю НЕГАЙНО розірвати договір з ЄС щодо Реадмісії. Бо один день коли це все начнеться - ДОРОГИ НАЗАД НЕ БУДЕ. Ви собі не уявляєте, які соціальні,економічні, а тепер від сьогодні і політичні(міжнародна політика)проблеми має Італія. Вибачте по новинах Італійських почув, що Італія порушує права людини та расова дискремінація. І хто це сказав Міністр Закордоних Справ Єгипту (сказали це ті хто довів людей до відчаю, до того що люди втікають з країни на пошук людського існування).
Шановні Колеги. Це явище набирає дуже поганого "смаку" і я б застеріг державних можновладців України перетворити наші землі Українські на відстійник Європи.
Я не є членом ВО"Свобода" але підтримую цю організацію в цьому питанні. І не розумію чому тільки це питання піднято лишень цією організацією.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі