Блоги → Перегляд

ВО "Свобода" в КРИМУ. За гучними гаслами - відверта бездіяльність.

Вівторок, 10:06, 26.05.09

Рейтинг
19 16
Переглядів
2965

0
0

Спитайте будь якого кримчанина, що він може сказати про діяльність ВО "Свобода" в Криму. І вам скажуть - "нічого", або здивовано запитають: "А разве в Крыму есть Свабода?". Це тому, що діяльності Свободи в Криму не видно, а невидно її тому, що її нема. Дійшло до того, що на партійний з`їзд до Києва не моги набрати склад делегатів від Криму і запрошували всіх бажаючих. Проблеми українців Криму чомусь Свободу не цікавлять. Хоча проблем тут більше ніж в будь якій іншій області України. Виходить що знову, за гучними патріотичними гаслами криється великий "пшик". А шкода.

Коментарі

Орест звідки в тебе подробиці про проблеми з поїздкою на зїзд?
Шкода , що ти не бачиш діяльність Свободи в Криму- мабуть через те , що ти закрився у свому обмеженому просторі. Зайди для початку на сайт Кримської Свободи порівняй з діяльністю НУНС,УНП,КУНу і т.д , а потім щось кажи.
Невідомий користувач   12:42
-2

типовий свободівець. -1

представників зі "свободи" на форумах, блогах дуже легко впізнати: вони бояться критики.здебільшого на критику відповідь неадекватна і агресивна: "свобода" нічого не робить? а що зробив ти" або "сам дурень" і тп.

а щодо ситуації в Криму, я чула чимало випадків "свободівської" бездіяльності. хоча ж ніхто не просить ініціювати встановлення пам"ятника Бандері десь в сімферополі, чи висадити дерева на честь дивізії галичина! бо вся діяльність найбільше зосереджена в києві та на Зх.Україні. трохи - на Сх.Україні, найменше - на півострові. Крим вже не наш?
Невідомий користувач   14:18
-4

2 Зося Квітнева:
якщо почитати всі матеріали,такі коменти пишуть не тільки свободівці, а й всі інші - регіонали, бютівці,нунсівці....це нормальне явище...тим більше.можливо вони дійсно щось роблять,просто не всім це видно...але ж не всім і не завжди піаритись....
Невідомий користувач   14:35
-2

зайдіть на форум свободи. тоді зрозумієте про що я
Невідомий користувач   15:13
-4

та я не кажу,що вони святі...але не тільки свободівці кажуть "ти дурак"...погодьтесь,що так роблять усі політичні сили! так само можна сказати,що нунс в криму майже не працює...бо розуміє, що це - "чужа територія"....бо там регіони разом із росією налаштували населення проти української мови, проти національних ідей і взагалі проти україни як держави. про що можна говорити? свободівці,принаймні,нехай і націоналісти, але люблять свою батьківщину. я і сама не дуже люблю тягнибока та йоно систему роботи....
Ти про Крим пишеш. А я про свій регіон те саме можу сказати. Та й впевнений, щ0о не тільки я один. Дешевше "віртуально" свій пафос до людей доносити ніж організовувати дієздатну, структуровану партійну вертикаль. Відомо що без проблем не обходиться у кожної політичної сили. Але щодо "Свободи" то ви вірно підмітили - між словами Тягнибока з екранів та діяльністю партії на місцях, прірва.
+1

Фактажу - нуль. Несерйозно.
+2

Як раз "фактажу" нуль щодо діяльності "Свобода". І вданному випадку, не я повинен доводити бездіяльність яку і так всі бачать. а "Свобода" демонструвати активність починаючи з первинних осередків.
+1

Фактах - це принаймі сказати регіон. Цілком можливо, що там номінальний осередок.

До речі, а демонтрувати активність з первинних осередків повинні всі, чи тільки "Свобода"? Бо як тоді пояснити що наприклад у Львові крім "Свободи" не видно нікого взагалі? Наприклад всі акції БЮТу - це приїзд Юлі раз в 2-3 роки.
-1

А як пояснити взагалі відсутність на Кіровоградщині такого явища як ВО"Свобода"
+3

Ну от бачите - я не збираюся відбріхуватися і розказувати байки. Так і пояснити - на Кіровоградщині осередок створився лише недавно, і наразі повноцінна робота ще не почата.

А тепер розкажіть нам про БЮТ на Львівщині.
Пане Оресте - а можна в тудію конретні факти хто, де і коли запрошував всіх бажаючих.

Звинувачення доволі серйозне, якщо це правда, то будемо приймати міри.

Ну а якщо це "одна бабка сказала", то п.Оресте - ви чините не як націоналіст.
-1

Мене особисто неодноразово запрошували поїхати безкоштовно разом з кримською Свободою до Києва на різні акції (Марш УПА, смолоскипна хода, мітинги). Але це в принципі не кримінал, бо я був і в певній мірі залишаюсь симпатиком Свободівських гасел. Кримінал відбувся нещодавно. Коли на партійний з`їзд ВО "Свобода" у Києві від Кримської делегації теж почали запрошувати симпатиків. Я особисто знаю багатьох з запрошених. Люди погоджувались, бо все теж було безкоштовно (хто ж відмовиться зльотати до столиці на халяву). Але сам факт мене обурив не на жарт. Це означає, що в Криму є відчутний брак членів Свободи. І це не через те, що тут самі москалі, комуністи та регіонали, ні. причина саме в бездіяльності кримського осередку. Якщо люди не бачать реальних дій і ініціатив з боку політичної сили, то вони ніколи не виявлять бажання влитися до її лав.
+1
А в Києві ВО "Свобода" на мера претендує, але позитивної діяльності свободівців в Києві не бачив.
Шановні свободівці, що зробила Свобода в Києві? (Посилання на другі сайти не писати, плз!!!)
-1

А що, передрукувати сайт київської міської організації - тут?
-1

http://www.kyiv.svoboda.org.ua/
Вольтер   13:06
0

прошу лише перелік основних заходів та можливі напрямки орієнтовних дій наприклад на літо?
0

Слідкуйте за новинами на сайті. Я не киянин, тому не маю уявлення що там планується.
Я за Свободу, але зайшов на сайт http://www.kyiv.svoboda.org.ua/:
1. Андрій Мохник: Без люстрації кримінальна справа за фактом геноциду української нації саботуватиметься - дій 0.
2. "Свобода" провела пікетування Генпрокуратури із вимогою арешту Маркова - он на майдані кричали Геть Усіх, пікети з вимогою арешту лідерів партіі нічого не дають.
3. ХХ З‘їзд ВО "Свобода"
Святослав Ханенко: Київська обласна „Свобода" готова до негайного виконання рішень керівних органів партії - дисципліна це важливо.
4. Геть пам'ятники тоталітаризму
Андрій Іллєнко: Замість опудала Лєніна в Києві стоятиме пам’ятник Степану Бандері - круто але це все у майбутньому.
5. Вшанування пам'яті жертв тоталітаризму в Биківні
Київська "Свобода" вшанувала пам'ять жертв тоталітарного режиму в Биківні - круто, шана це дуже добре.
6. Київська „Свобода" вимагає від прокуратури припинити винищення українського фермерства - а до чого тут прокуратура?
7.Київська обласна „Свобода" звинувачує владу у потуранні злочинним діям порушників прав українців - я теж звинувачую, а толку?
8. Андрій Іллєнко
Андрій Іллєнко провів круглий стіл з молодими німецькими націоналістами - це добре.
9. Судова система
"Свобода" боротиметься за доступне судочинство - це теж добре, але все у майбутньому.
+5

Чому всі новини про майбутнє? чому не зайнятись селом є ж економічна рада у Свободі, можна потратити гроші не на агітпродукцію, а на ремонт доріг чи парканів в селі, о це був би результат, чи випустити диски с патріотичними фільмами і безкоштовно роздавати їх.
0

Давайте домовимося з міською орагіназцією якої партії будемо порівнювати?
Вольтер   13:34
-1

+1
+4

Та не треба порівнювати треба бути кращіми, я думаю, ви розумієте, що я не просто критикую, я хочу щоб ви ставали кращіми. Якщо жодна партія не випустила диск з патріотичними фільмами - зробіть ви перші, наприклад я б зрадістю передивися "Невідома Україна".
+1

"Невыдома Україна" в мене є. Можу дати. А щодо того, з ким кого порівнювати - це дурна і невдячна справа. Треба працювати і давати реальні позитивні для України результати. Тоді і підтримка електорату буде і перемоги на виборах. А одними патріотичними гаслами і заявами, що ми кращі тому що взагалі нічого не робимо, тоді як інші роблять зле - далеко не заїдеш.
Крим - Кримська "Свобода" завербувала сімферопольських наркоманів до лав водних спортсменів - Ха-ха-ха хто писав цю новину, я упав падстол :))
Розшифровую - була акція за легалізацію наркотиків в Криму, а свободівці поскидували цих мітингувальників чи їхні речіз мосту в воду - ось і був заплив:)
Невідомий користувач   14:17
-3

Боже, як це виважено і зріло - скидати опонентів у річку
Невідомий користувач   14:45
-1

Уявіть собі, іноді доводиться опонувати навіть дегенератам (хоча я б не була така радикальна у термінології), і треба вміти це робити, перш за все, словами, а не грубою силою, особливо якщо ти рвешся у політику
Невідомий користувач 13:58
0
Фактаж:
"22 серпня 2008 року Полтавська міська організація ВО "Свобода" з гаслом "Полтаві - пам'ятник Мазепі" пікетувала сесію міської ради.
Паралельно пікет під міською радою влаштували комуністи та соціалісти з гаслом: "Полтава - без Мазепи". У результаті пікет під Полтавською міською радою закінчився перемогою "свободівців" - депутати міської ради таки ухвалили рішення встановити пам'ятник Іванові Мазепі"
Але власне до зборів коштів на пам`ятник Свобода прямого відношення не має, ініціаторам була зовсім не ця політична сила. І землю під памятник нарешті виділили не тому, що Свобода привела пікетчиків (смішно, їй Богу), а тому, що Кульчицький рік за роком методично йшов до своєї мети і "обробляв" міську владу. Скажіть, як називають тих, хто приписує собі чужі перемоги?
Невідомий користувач 14:01
+1
22 квітня 2009

Село Жовтневе Решетилівського району на Полтавщині зосталося без Леніна та Надії Крупської.

В ніч з 21 на 22 квітня невідомі зловмисники відбили голови пам’ятникам Крупській та Іллічу, які красувалися поруч. Місцеві представники компартії, угледівши, що їхні герої "постраждали" від народного суду, мало не збожеволіли та кинулися шукати винних цієї "темної" справи.
Першими, як і слід було очікувати, під опалу комуністів потрапили представники решетилівського осередку ВО "Свобода". Мовляв, тільки їм заважали Ілліч та Надія Костянтинівна. Комуністи сумують і підозріло приглядаються ледь не до кожного жителя Решетилівки…"
це я взагалі не розумію, для чого написано, надзвичайно цінна новина 0_0
Невідомий користувач 14:05
+2
Дві останні новини - вшанували пам`ять Симона Петлюри та репресованих покладанням квітів і запалюванням свічок. Діло гарно, не заперечую.
Більше здивувало формулювання з новини про Петлюру "нагадали полтавцям про славетного земляка". Полтава, у принципі, і так у курсі, без нагадувань. У місті відбулася наукова конференція на базі педуніверситету, плюс ще кілька заходів. Долучалися б до них, і гуртом вшановували, хіба не так?
-1

Свобода не має звички до когось долучатися. От за рахунок когось зробити собі піар - ото діло.
Днями в Сімферополі пройде мітинг і марш, присвячений пам`яті Максима Чайки, вбитого представниками руху "Антіфа". Участь в заходах приймуть організація "Патріот України", Свято Андріївський Козачий Курінь, КУН та інші націоналістичні сили. Свободи серед них теж нема...
0

Якщо мітинг - "пройде", то як ви знаєте, що "немає"?
-1

Свободу неодноразово запрошували до участі у проведенні патріотичних заходів і вшанувань пам`ятних дат. Але результат нульовий. То вони зайняті виборами, то всі поголовно виїхали до Києва чи Львова, то просто гордість не дозволяє долучатися до чиєїсь ініціативи.
+1

Що ж ти хлопче братовбивчу війну починаєщ. Невже ти до Яценюка пристав.
0

Думаю неучасть в таких акціях справа суто політична. Я б теж з "деякими іншими націоналістичними силами" не хотів би бути на одних акціях.
З жидами нам не по дорозі. І війни я не хочу, принаймні зі Свободою. Я хочу вчасно вказати на недоліки і недопрацювання, щоб це можна було виправити.
Невідомий користувач 18:40
-1
Я з Луганщини. Тут теж не видно. Але це не значить, що її нема.
+2

Саме в цьому й суть. Якщо є регіональний осередок, до він для чогось тут створювався. І, очевидно, він має намагатись вирішувати проблеми даногот регіону. А якщо осередок є а дій нема, то це таки проблема.
Не так то і легко "реально діяти" в Криму. Там українцем важко бути я вже не кажу про якусь діяльність. Я розумію Свобода зараз в усіх на язиці, але хіба політична сила "зобовязана" діяти? Ні, вона може просто існувати, існувати на рівні ідеології. А якщо вона діє, і діє реально, то треба оцінювати не факт таких дій, а те чи принесли ці дії щось корисне. А то поки Оресте, це виглядає як тикання пальцем в бік Свободи з криком "Подивіться вони ніц не роблять!".
+3

Щоб оцінювати чи принесли дії якийсь корисний результат, треба щоб ці дії відбувались. Якщо дій нема, то й оцінювати нема чого. А якщо регіональний осередок нічого не може або не хоче робити в регіоні, то навіщо його там створювати? Який в ньому сенз і яка його роль? Це не додає популярності політ.силі серед місцевого населення, а навпаки дискридитує і відвертає від неї.
+2

Якщо партія всеукраїнська, вона повинна діяти по всій Україні і охоплювати проблеми всіх регіонів.
-10

-6

0

28 квітня 2009 року, з ініціативи фракції ВО "Свобода" Тернопільська обласна рада прийняла звернення до президента України Віктора Ющенка щодо відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

29 квітня 2009
З ініціативи депутатів від ВО "Свобода" на останній сесії Тернопільської обласної ради ухвалено заяву щодо зростання соціально-економічної незахищеності населення Тернопільської області. У зверненні депутати вимагають від Кабінету Міністрів України забезпечення соціальних гарантій населенню в умовах фінансової кризи.

29 квітня 2009
Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда запропонував збільшити депутатський фонд надання разових матеріальних допомог мешканцям Тернопільської області, що належать до соціально-незахищених категорій.

5 травня 2009
Депутат від ВО "Свобода" Ігор Дулеба виступив з ініціативою надання 100% пільг на оплату житлово-комунальних послуг для дитячого будинку змішаного типу "Вифлеєм". Із такою пропозицією "свободівець" виступив на сесії Тернопільської міської ради.

5 травня 2009
5 травня 2009 року відбулося позачергове засідання депутатської комісії з екології та природних ресурсів Тернопільської обласної ради. Приводом для зборів стало питання сміттєзвалища, яке незаконно функціонує у місті.

8 травня 2009
7 травня 2009 року відбулася бюджетна сесія Тернопільської обласної ради. Засідання, що розпочалося о 10.00, тривало понад 14 годин. На пропозицію голови обласної ради Олексія Кайди сесія продовжувалась до завершення розгляду усіх питань порядку денного.

Депутати Тернопільської обласної ради ухвалили рішення по всіх 35 питаннях порядку денного.

8 травня 2009. Тернопільська обласна рада прийняла програму соціально-економічного та культурного розвитку області

9 травня 2009
З ініціативи фракції ВО "Свобода" сесія Тернопільської обласної ради на пленарному засіданні ухвалила рішення про виділення коштів для закупівлі необхідного обладнання для Тернопільської районної лікарні.

10 травня 2009
З ініціативи фракції ВО "Свобода" депутати Тернопільської обласної ради внесли зміни і доповнення до програми розвитку цивільної авіації Тернопільської області на 2007-2009 роки. Зміни стосуються тернопільського аеропорту, який вже давно потребує втручання з боку органів влади.

20 травня 2009
Більше тижня депутат Тернопільської обласної ради ВО "Свобода" Володимир Карпінський пліч-о-пліч з тернополянами-мешканцями будинку по вулиці Протасевича, 4 веде боротьбу проти протизаконної забудови в районі Збаразького кільця.

21 травня 2009
21 травня 2009 року в Тернопільській обласній раді відбулося чергове засідання депутатської комісії з питань соціальної політики та праці, міграції, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів. Комісія прийняла рішення про надання пільг дітям реабілітованих осіб та дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій ОУН-УПА.

І це не весь перелік діяльності Свободи на Тернопільщині.
0

http://www.ternopil.svoboda.org.ua/diyalnist/
Невідомий користувач 22:18
0
У нас, у Миколаєві, теж осередок тільки розбудовується, і більшість Миколаївців, мабуть, і не знають шо в місті є осередок цієї партії. І коли до нас приходять різні розумники, і кажуть "вас навіть не помітно, ви нічого не робите", або якусь іншу дурню... то ми відповідаємо: "То допоможіть нам ЦЕ зробити. Допоможіть організувати і т.д." Зазвичай вони одразу ж кудись зникують. Чому так? Тому шо, як кажуть наші північні сусіди: "**здєть нє мєшкі ворочать".
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі