Блоги → Перегляд

За соборность Бендере, а не Сталину?

П'ятниця, 22:26, 22.01.10

Рейтинг
9 13
Переглядів
1547

0
0

Сегодня обнаружилось, что празднуют какойто день соборности Украины. И медаль дали Бендере, за вклад в соборность. Но ведь разве не вернее дать её Сталину, ведь именно его действия привели к переходу всех типа "украинских" земель после второй мировой войны во владение УССР - тобиш Украины - участника конфедерации СССР. Которая могла в любой момент выйти из состава, что и сделала, вместе с Крымом. Хрущёву тоже одну можно передать. Ну или рассматривать более древних героев. А Бендеру тут простите каким боком?

Коментарі

что празднуют какойто день соборности
-
І Я ТАК ДУМАЮ! ЄТО ПОЗОР КОКОЙТА, ЯЩЕТАЮ! ВОТГДЄ СЄРЙОЗНАЯ АНАЛІТІКА І МОЩ СТАЛЄНСКОЙ МЬІСЛІ ЖИВЙОТ!
-1

Я про него первый раз слышу, извините, наверное для алкоголиков - 22 января - это спасение.
+3
Бендери це таке місто в Молдові .
+2

це вище його розуміння
-2

А Бендерики - это такие пельмени с капустой, только героя дали не пельменям, а человеку.
-1

да! ВЄРНО МИСЛІШ ТАВАРІСЧЬ! НОВИЙ ЧІЛАВЄК ІДЬОТ НА СМЄНУ ПЄЛЬМЄНЯМ! ЛІЦО ЄВО ЛУЧІЦЦА УМОМ І НЄПОДДЄЛЬНИМ ГЄРОЙСТВАМ ПЄРЄД РОЖАМІ ІВАНО-ФРАНКОВСКІХ ЯЙЦЕМЙОТАФФ!
http://politiko.com.ua/blogpost19011
Невідомий користувач 22:34
-2
Игорь!
В Украине логика, здравый смысл, даже элементарная совесть - "ОТДЫХАЮТ" вот уже скоро, как 19 лет.
Ничего иного Вы здесь не увидите в ближайшей перспективе.
Идиотизм, уже как общественная болезнь - заразен.
А в данный отрезок времени наберет "оборотов" пандемии.
Marian Kozbur   22:35
+1

Дивіться не заразіть нікого ))
+1

Просто, если бы кто-нибудь хоть на секунду задумался о государстве и праве, то понял кто есть великие увеличители наших территорий. А ещё скажите спасибо Ленину, что он протолкнул идею конфедерации, а то бы Украина не была бы в ООН с 1945 года.
Невідомий користувач   23:34
+1

+++++++++++
"Нехай коняка думає, в неї голова здорова!" (укр. пословица)
-1

"Різні противники українського націоналістичного руху намагаються не лише змонополізувати для себе гасла демократії, що їх трактують як засіб своїх коньюнктурних спекуляцій, але одночасно зобразити наш рух як протиставлення демократії, заплямувати його закидом споріднення з тоталітарними системами. Така демагогічна, тенденційно фальшива постановка полягає в безпідставній тезі, що між засадами українського націоналізму, так як його ОУН ввесь час розуміє, інтерпретує і здійснює — з одного боку, і засадами демократії в правильному, здоровому сенсі — з другого, є протиставлення. При цьому зумисне іґнорується те, що український революційний націоналістичний рух у цілій своїй постановці є рухом всенароднім, що основні його цілі — це здобуття волі всьому українському народові, волі у кожному відношенні, національно-державної, соціяльної, забезпечити свобідний всебічний розвиток, зробити український народ господарем на власній землі, який сам виконує владу й вирішує всі свої справи. Ввесь український народ є підметом і цілевим визначенням українського націоналізму. Якнайкращий, всебічний розвиток усіх сил і частин української нації, свобода й дійсна справедливість для всіх громадян України — це основні лінії його програми. Самостійна Соборна Українська Держава, воля народам і людині — це основні цілі боротьби націоналістичного руху, сформовані в короткому, головному кличі."С.Бандера
У Ющенко тут простой расчёт. Политологи подсказали, что поскольку в его блоке остались только националистические силы, то надо дать медаль Бендере.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі