Блоги → Перегляд

В Еврокомиссии предупреждают о последствиях возобновление Украиной визового режима для граждан ЕС

Вівторок, 03:47, 21.04.09

Рейтинг
7 0
Переглядів
2501

0
0

"Возобновление Украиной визового режима для граждан Европейского Союза может негативно повлиять на переговоры об отмене визового режима между сторонами." По материалам Корреспондент.net

Честно говоря, у меня сложилось стойкое впечатление, что только введение визового режима со стороны Украины может повлиять на ЕС.

Пора признать - ЕС видит в Украине скорее буферную зону чем партнера. В чем-то виноваты сами, как можно вести серьезные переговоры со страной, у которой до сих пор не проведена делимитация и демаркация половины государственной границы...

Припомнил случай, который произошел со мной при посадке в одном из парижских аэропортов. После того, как мы нашли наконец свою очередь на регистрацию, к нам подошел вежливый сотрудник аэропорта, взглянул на паспорта и предложил пройти с ним. Каково же было удивление, когда он привел нас в очередь к неграм... На возмущенные вопросы он спокойно ответил, что мы ошибочно стали в очередь с гражданами Евросоюза, а на самом деле нам нужно в ту, где работают с Африкой! Дальше было много слов и нервов с обоих сторон, но регистрацию мы прошли с белыми людьми.

Остается надеяться, что руководство страны проявит должную твердость в этом вопросе и сумеет убедить ЕС что мы не Африка. А пока «маємо те, що маємо».

Коментарі

Влиять на Евросоюз не всегда ефективно. И вводить безвизовый режим можно было только в двухстроннем порядке.
la Grunge 04:49
+3
Ой, а вот на нынешнее руководство страны я бы не надеялся. Они собственное население за негров считают, что уж говорить о представлении интересов на внешней арене))
0

Страна живет без министра иностранных дел, надежды на твердость все призрачнее...
la Grunge   05:05
0

Борис, а у вас еще и надежды есть? Везет же людям:)

Я со своими надеждами распрощался еще в 2005-м.
Ну вот приятно видеть что Украина одиннаково стремится отстаивать свои интересы как на воостоке, так и на западе!
ми тут з друзями з цього приводу написали заяву - почитайте

За 18 років української державності, стосунки України та ЄС переживали різні часи але незмінною залишалися наміри поглиблювати співпрацю та допомога, яку надавав ЄС у проведення реформ нашій державі.
У своєму розумінні процесу зближення з ЄС Україна проходить важкий шлях від розуміння інтеграції як питання зовнішньої політики до необхідності відповідних внутрішніх реформ, докорінної модернізації системи надання послуг державою своїм громадянам.
У процесі зближення з іноземними партнерами надзвичайно важливим є зміцнення атмосфери взаємної довіри та виконання раніше ухвалених рішень, взятих зобов’язань та підписаних домовленостей.
Принципово важливими з точки зору громадянського суспільства є рішення, що стосуються забезпечення свободи пересування та міжлюдських контактів – тих складових політики, що безпосередньо стосуються кожного активного громадянина.
Важливо забезпечувати неухильний прогрес щодо свободи пересування і не припускатися кроків у зворотному напрямку – в бік посилення бар’єрів та перешкод.
Громадянське суспільство завжди вітало будь-які кроки, спрямовані на полегшення міжлюдських контактів, незалежно від того, чи носили вони взаємний, чи односторонній характер, зокрема, рішення України запровадити, як жест доброї волі, в односторонньому порядку безвізовий режим для громадян ЄС та низки інших країн з 1 травні 2005 року.
Українське громадянське суспільство дійсно безпосередньо потерпає від наявності суворого візового режиму з боку ЄС. Непоодинокими є випадки необґрунтованих відмов у візах, бюрократичної тяганини та вимагання надмірно великої кількості документів від заявника.
Серед нас є сотні і тисячі законослухняних громадян, які в різні часи не змогли здійснити заплановану подорож до ЄС внаслідок хибного розуміння консульськими працівниками ЄС своїх прав та обов’язків.
Ми підтверджуємо той факт, що Угода про спрощення оформлення віз, що вступила в дію з 1 січня 2008 року досі виконується не в повному обсязі.
Ми вітаємо всі дії української держави та наших союзників в ЄС, спрямовані на усунення зазначених проблем та якнайшвидше запровадження безвізового режиму щодо громадян України.
В той же час ми не погоджуємося з тим, що дану проблему можна вирішити шляхом встановлення «симетричних» візових обмежень для громадян країн ЄС.
Настійливе мусування високими державними службовцями та політиками ідеї скасування режиму безвізового вїзду для громадян ЄС не додає довіри та конструктивного тону у відносини Україна-ЄС та створює велику імовірність гальмування переговорних процесів, що ведуться на сьогодні щодо умов запровадження безвізового режиму.
Україна на сьогодні є ЄДИНОЮ країною з усіх країн-партнерів, охоплених Європейською політикою сусідства, котра веде офіційні переговори про безвізовий режим з ЄС. Цей переговорний процес триває півроку і було б наївним сподіватися, що він завершиться настільки швидко.
Оскільки переговори стосуються чотирьох відомих напрямків – безпеки документів, питань реадімісії та міграції, громадського порядку та міжнародної співпраці – то українські урядовці та парламентарі мали б вже на сьогодні формувати перелік пріоритетних конкретних дій для швидшого впровадження необхідних змін для пришвидшення переговорного процесу. Представники громадськості готові усіляко сприяти цьому як через публічне лобіювання, так і через експертну підтримку.
Замість цього ми спостерігаємо переважно бажання приховати бездіяльність у проведенні ґрунтовних реформ за популістичними намаганнями помститися громадянам ЄС за власну неспроможність реалізувати реформи.
Запровадження візового режиму для громадян ЄС тут же вдарить рикошетом по наших громадянах, ще погіршить умови надання віз консульствами ЄС, а що гірше – поставить під сумнів напрацювання переговорного процесу та підірве довіру до України як до послідовного партнера.
З огляду на сказане, Закликаємо Секретаріат Президента, Верховну Раду, Міністерство закордонних справ не запроваджувати візового режиму для громадян ЄС та зосередити ...
.....З огляду на сказане, Закликаємо Секретаріат Президента, Верховну Раду, Міністерство закордонних справ не запроваджувати візового режиму для громадян ЄС та зосередити зусилля на відповідному переговорному процесі з ЄС а також на внутрішніх реформах, необхідних для запровадження безвізового режиму для громадян України з боку ЄС.
хто дасть відповідь чому цей процес затягується?
0

Україна на сьогодні є ЄДИНОЮ країною з усіх країн-партнерів, охоплених Європейською політикою сусідства, котра веде офіційні переговори про безвізовий режим з ЄС. Цей переговорний процес триває півроку і було б наївним сподіватися, що він завершиться настільки швидко.
Оскільки переговори стосуються чотирьох відомих напрямків – безпеки документів, питань реадімісії та міграції, громадського порядку та міжнародної співпраці – то українські урядовці та парламентарі мали б вже на сьогодні формувати перелік пріоритетних конкретних дій для швидшого впровадження необхідних змін для пришвидшення переговорного процесу.
Юрко Н. 00:43
+1
Якщо безвізовий режим-то двобічний. Якщо сказали, що введемо візи-треба вводити.
Виходить так, що європейці нам наказують, і ми погоджуємося, вони вимагають, ми теж погоджуємось, вони тільки подумали, а ми вже....
Треба мати гідність і виконувати свої погрози, це вольове, хоч і не надто обдумане рішення. Якщо Україна діятиме, нас виведуть з черг для негрів...
0

наса система паспортної безпеки повинна працювати в їх форматі прийняття і ВИКОНАННЯ рішень. Якщо в Україні можна за тиждень змінити імя і прізвище, та отримати новий закордонний паспорт, то в інших країн ЄС є певні питання щодо відкритості кордонів.
Да об Украину все ноги вытерают!Нужно послать этот ЕС на 3 веселых буквы.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі