Блоги → Перегляд

Про нові окружні виборчі комісії

Четвер, 16:02, 28/01

Рейтинг
27 17
Переглядів
1444

0
0
У цій статті згадуються

    Вчора ЦВК затвердила нові склади Окружних виборчих комісій для повторного голосування 7го лютого. Трохи проаналізував персональний склад. Виявив деякі цікавинки. Якимось дуже дивним чином, мабуть абсолютно випадково, до нових ОВК ввійшли люди , що були в цих же комісіях , але від інших кандидатів.  Дивився в розрізі кожного округу в межах області. Так от, якимось дивом колишні члени ОВК від М.Бродського, В.Противсіха, інколи І Богословської та навіть П.Симоненка, а також С.Ратушняка стали членами нових ОВК від В.Януковича.  Чого б це? Дифіцит кадрів? Чи початкові (ще до І туру) домовленності?

Коментарі

М.Бродський, В.Противсих, И. Богословская - технические кандидаты Януковича. Тут все понятно. Ну Симоненко это уже преданная любовь и коалиция. С Ратушняком не очень понятно он скорее технический кандидат Тимошенко
+3

Члены комиссий от Ратушняка предоставлялись штабом ПР. Так и осталось.
0

Они действовали сообща (кроме Симоненко, но плюс Супрун) по срыву голосования на 28 участках 91 ТВО (15 заменили членов комиссий на мертвые души, а в день головования азартно составляли протоколы о нелегитимности открытия участков). Я был ДО Рябоконя, поэтому все это видел сам.
не важливо... всіровно на ОВК по 7 чоловік від кандидата...


А насправді головне шоб люди мали досвід роботи...
0

По 8 (просто два це секретар і голова, зас.голови немає)
0
Люди деньги зарабатывают и все, им пофиг где и за кого.ИМХО
Хтось вперше почув про тех кандидатів?
Досвід роботи в них ніякий, но зато є кількість і можливість вирішувати на місцях різні питання.
Їх і на 1 тур з одного штабу присилали)
Светлана все верно написала. У всех этих "кандидатов", кроме Симоненко, и штабов то своих не было, что можно говорить о финансировании.
+1

Не то что штабов, хе) людей... Это же члены ПР, просто в комиссии типа от Ратушняка)) Все это прекрасно понимали и не скрывали, даже не сопротивлялись когда речь шла о голосовании "за межамы" - те ехали Тимошенко, Тигипко и кнонибудь из них (но никак ни Бродский+Богословская или еще как..)
Членами ОВК та ДВК від названих кандидатів керували довірені особи Януковича, це лише підтверджує той факт, що М.Бродський, В.Противсіх, Богословська та навіть П.Симоненко, а також С.Ратушняк - технічні кандидати Янукович. Про це відкрито говорили члени комісій по Обухівському округу.
Люди брали участь у виборах щоб заробити грошенят.
0

Ну насчет Симоненко - это вы зря. У него свои штабы и свои члены комиссий. Сейчас абсолютно все равно, кто от кого. Ли ж бы люди были порядочные , ответственные, разбирающиеся в Законе о выборах Президента, а не неуки с улицы. Ведь по обе стороны равное количество членов комиссий.
Ви не знаєте як формують виборчі комісії на місцях? Все йде з подачі міської влади. Вона признача: ти будеш представником Юлії, ти представником Віті. Тобто, всі з одного яйця.
+1

Не погоджуюсь. Подають "заяви на згоду..." штаби.
Шановний пане Сергію. Тільки ж не кажіть, що Вас це хоча б будь-яким чином подивувало!:-)))))))
+2

Безперечно більшість інформації , особисто для мене, новиною не стала. Аналізувати став для того, щоб, скажу так, підтвердити свої припущення. Але, в якійсь мірі, щодо людей Симоненка - то дивно дуже.
ruslana vel 10:37
+1
НАсправді, мене особисто це не здивувало. Під час ще першого туру від цих же кандидатів відбулися заміни (Біла Церква) членів ДВК. В яких в кінцевому результаті не виявилося взагалі існуючих. Відповідно до цього кворуму на ранкових засіданнях не було. І ВД відкрились з великим запізненням, а могли і взагалі не відкритись.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі