Блоги → Перегляд

Українські Емігранти кличуть на Допомогу.

Вівторок, 09:44, 21.04.09

Рейтинг
8 1
Переглядів
2316

0
0
У цій статті згадуються
Шановні колеги,брати та сестри, рідні. Уряд Тимошенко не в змозі керувати державою і посягає на все святе. Цього разу вони перейшли самого себе. !996 році-армія голодних,холодних Українців подалися на заробітки в Європу,Америку,Росію. Чому, тому що попередні безглуздні Уряди виганяли людей з роботи не давали заробляти людям грошей. Виганяли і казали,а що нас обходить з відки ви візьмете гроші, хоч здихайте з голоду. Хтось почав возити контрабанду сигарет чи спирту у Польщу чи у Угорщину. Інші зразу подалися на заробітки в інші держави далеко і близько на знущання іншим народам. Але люди доробилися,знайшли зрозуміння і підтримку не у своєму Уряді, а в чужому.Уряд Тимошекно знов показав своє "лице" і видав указ 5 березня 2009 року уряд прийняв постанову № 236 “Про роз’яснення особливостей застосування окремих норм указу Президента України від 3 липня 1998 року № 727 для фізичних осіб, які проводять підприємницьку діяльність за межами України в умовах світової фінансово-економічної кризи”. Це знову підла та продуманнна політика ураду який досих пір не визнає значиму кількість емігрантів України за кордоном ,що на сьогодні в Італії працює близько 600 тис. українців(а по інших даних понад 2млн.чол) а повсій Европі, Америці та Росії понад 15 млн.Українського люду, які що року відправляють своїй рідній неньці Україні ( на їхніх мафіозі та "брудну" запроданську політику) близько 5 млрд. євро. Як сказав, що наші почесні грамотії від економіки та інших народних бачень вже повністю здуріли і вирішили ще оподаткувати кури, які несуть золоті яйця.Шановні друзі, краяни,народе Український схаменися. Такої дурості ще світ не бачив, але чомусь все негативне має експерементуватися на горбі українського козака.я закликаю Вас мої колеги, та до Вас Арсенію Яценюк, як нашого лідера та прихильника-звернути увагу та підтримати емігрантів-заробітчан українців, виборців, наших рідних,братів та сестер. Зараз усі українські громадські організації Італії та в інших державах розробляють рішення та заклики для розяснення ситуації. Підтримайте і ви цю думку. Підтримаймо разом багатострадальний Український Народ, який завжди підтримував Україну-своїх дітей,онуків та батьків. Дякую. Дякую Вам за підтримку. Долучайтеся до Нас. До нашої ідеї.

 

Коментарі

Вони ж потім чув відмазувались, що це буде добровільний податок.:)
згоден з вами частково. потім всі заробітчани приїдуть (якщо приїдуть) в україну і держава повинна буде платити пенсії..а з яких грошей???? з тих що прогуляли і пропили родичі заробітчан. згоден, не всі пропивають, але є різні заробітчани. я знаю кучу випадків - їдуть,там живуть непогано (дай Боже щоб всім щастило влаштуватись) а дітей кидають на неьку-україну. виросло ціле покоління дітей-заробітчан. батьки свою відсутність компенсують сотнями євро. і виростають потім одні споживачі...
а на рахунок оподаткування - мова йде про єдиний податок - 200 грн. (20 евро). "вестерн юніон" чи дядько на мікроавтобусі беруть більше...набагато.
Ігор, питання соціального і пенсійного забезпечення може вирішуватися трьома шляхами - платити внески в Україні, платити в Італії, або взагалі не платити ніде і нікому. У другому варіантів за угодою про уникнення подвійного оподаткування, в Україні платити взагалі нічого не треба. Але якщо люди, що працюють за кордоном, не сплачують внесків до пенсійного фонду, то вони не повинні претендувати на отримання пенсії потім. Загалом, якщо заробтчаани працюють в Італії якось в міру легально,то це питання простіше, а якщо приватно - то ситуацію я змалював. В тому, що український уряд хоче якось врегулювати ситуацію з першим варіантом - нічого поганого нема, просто механізм має бути ДУУУЖЕ простий і необтяжливий
Доброго Дня Пане Андрій. Я з Вами також частково згоден. Але є певні нюанси. Українське заробітчанство тут розглядається як клас не як по одинокі випадки. Це середній клас Українця який виріс за кордоном, який підтримав і підтримує свою державу чим може. Друге, тут така ситуація ні один із емігрантів навідь у тяжкому кошмарі не надіється, що колись йому Україна дасть якусь мізерну пенсію. Заяваляю офіційно,що не надіються, а була б добра держава та Уряди, які за 18 років нами керують подумали трохи про людей(так як вони вміють багато кричати перед виборами, а емігранти це також велика маса виборців)то би підписали договір або з ЕС або з Італією про Пенсійне забезпечення громадян. Та ні Юльці не хватає 5 млрд.євро за рік вона все хоче зі рвати з Українця-заробітчанина, краще все таки хай батьки дадуть своїм дітям, які ті гроші прогуляють, чим гроші собі техеньку вляжуться у кишені якусь новоспеченного юлькіного олігарха. Ми вже на відь з нашими людьми таки і дивилися, і на другу сторону медалі. що було б і не погано внести цей податок, але повірте мені я Вам гарантую,що більше Ми тих грошей ніколи і не побачимо. Мало людських грошей пропало за 18 років. І ця якась не мудра постановка закону як можна трактувати заробітчан як приватних підприємців за кордоном, що за дибілізм( колись один із наших грамотних президентів сказав, що всі жінки українські які поїхали в Італію то продавати своїм тілом, аби його жінка так би поїхала .перше знайшла би тих жінок. а потім і сама зними б стала для солідарності) тобто по новому законі і наші українські простітутки вже є приватними підприємцями для держави. Це не погана ідея пані Юльо це у свій час вже в молдавії вийшов такий закон. Аморально. Як не вмієте керувати державою то хоть людей до гріха не спонукайте. Тут ще можна і докторську дисертацію на таку тему писати , колись може і напишу. Запрошую вас друзі до обговорення.
+1

згоден в сенсі - що залишається лазєйка для обкрадання. це факт. про заробітчан знаю правду бо всамого родичі працювали за кордоном. важкий труд, чуже суспільство.як на мене то краще легалізуватись, забрати дітей і показати олігархату дулю. бо дійсно ті грошики прихватизує якись наступниу ахмєтич і все. італійці самі в 60-х поїхала в сша і підняли вливаннями свою державу. італія тоді була в жопі. і ось таким нехитрим способом її витягнули власні громадяни.
Дякую Пане вужик Вогнепальник. Я зрозумів вашу думку вона правильна. отож Україна має підписаний договір з італією про не подвійне оподаткування, але воно не є і не буде ніколи ратифіковане ні Україною ні Італією бо це великі і дуже великі гроші. По пенсійному закону в італії я мав би про працювати 35 років на мінімальну пенсію, в Італії я вже 12 років оплачую податок 8 років. В Італії по статистиці з 2млн.200тисяч українців загальної кількості десь 120тисяч легально. Тобто 120 тисяч які що квартально сплачують податок на пенсію в Італії. щодо решту Українців, то ще раз хочу вернутися до Держави, яка малаб охороняти права і інтереси кожного Українця за кордоном і підняти питання перед урядом Берлусконі, щодо легалізації усіх Українців, що є на території Італії. та ні брате це невигідно Україні. Бо хто тоді залишиться на Україні із кваліфікованого працівника і чи за пару років так як Росії, Україні не прийдеться заманювати офіційно емігрантів з країн Центральної Африки чи Азії.
Дякую за підтримку пане Андрій. І знову Ви правий по історії це так. Але знаєте колись Ми робили в трьох найбільших містах Італіх по скупченні наших громадян опитування на тему " Який відсоток Українців хотів би залишитися зі своєю сімєю на життя в Італії. Тоді відповіло 2% так 98% ні. Зараз думаю що похибка б підналася до 5% тан і 95 % ні. Тут нам немає що робити, тут інше життя, ішний менталітет, інша культура, інший клімат врешті врешт.
+1

бажаю всім нашим заробітчанам сили духу. борітся і переможете!
тільки разом з вами. Ми до йдемо до тої України.Яку ми в 1991 році виборювали. Разом панове ми є сила. Ми є Український народ.
у нас в Росії є своя 5 колона і ми нею ніяк не користуємось всетаки 22 мільйони
-1

Ти з дуба впав? Нас там стільки нема.
Заробітчани платитимуть податок добровільно
Зіновія ВОРОНОВИЧ

Аби отримувати пенсію в Україні, «гастарбайтерам» треба сплачувати 2400 гривень на рік

Жодна соціальна служба не може точно вказати цифру, скільки українців працюють за кордоном. Адже на кожного, хто працює легально, припадає два-три нелегали. В Україну ці люди повертаються з грошима, але без жодних гарантій – офіційно вони не працювали, тому про пенсію чи допомогу з безробіття можна забути. Аби врегулювати цю проблему, уряд прийняв постанову, якою трудовим мігрантам дозволили перейти на спрощену систему оподаткування – сплачувати 200 гривень на місяць та мати такі ж права, як люди, які працюють в Україні. Детальніше про нововведення розповіла голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель (на фото).

– Люди, які працюють за кордоном нелегально, не мають ні страхового стажу, ні пенсійного. Але це не єдина проблема. Коли вони повертаються додому і хочуть придбати офіс, квартиру, тоді, відповідно до закону, вони повинні подати декларацію про доходи. Щоб не було переслідувань, я вмовила прем’єра, незважаючи на протидію податкової, дати можливість людям, які працюють за межами України, легалізувати свої доходи. Наприклад, людина за рік заробила 20 тисяч євро. Ці гроші везуть в Україну у шкарпетках, ліфчиках, ховають в автобусах з передачами, їх конфісковують на митниці. Перераховувати офіційно через банки заробітчани бояться, бо це відслідковується. Тепер, сплачуючи добровільно близько 250 євро на рік, людина матиме і соціальні гарантії, і легалізує свої доходи. Гроші можна буде перерахувати через державні банки. Коли кажуть, що ми хочемо стягнути додаткові податки, – це брехня. Ця постанова – не спроба стягнути податки з цих людей, а допомогти їм. І трудовим емігрантам самим вирішувати, погоджуватись на цю пропозицію чи ні. Людина приймає рішення добровільно.

– Як заробітчанин, що зараз перебуває за кордоном, може оформити свідоцтво платника єдиного податку?

– У нашій постанові цю процедуру виписано крок за кроком. Людям не треба приїжджати додому. Вони надсилають довіреність кому завгодно в Україні, а вже та людина зможе це зробити, за спрощеною процедурою за місцем проживання. Крім того, заробітчанам не доведеться робити звітність, як підприємцям, що працюють в Україні. Людина може одноразово сплатити усю суму за рік, а може платити помісячно.

– Тобто їм не доведеться окремо сплачувати єдиний податок, а окремо – у Пенсійний фонд?

– Ні. Це все йде у сумі. На прохання заробітчан ми прийняли пояснення до цієї постанови, де вказали, що усі, хто працює офіційно, підпадає під конвенцію (договір про уникнення подвійного оподаткування). По-друге, трудові мігранти переходять на спрощену систему оподаткування виключно добровільно. По-третє, пояснили, як розподіляються ці кошти. Я тепер відповідаю за мігрантів, і маю провести зустрічі з заробітчанами в Італії, Іспанії, Португалії та записати усі проблеми, які їх хвилюють. Ця постанова дала нам можливість побачити, який пласт проблем пов’язаний з людьми, які працюють за кордоном. Ми уже віддали у Верховну Раду закон щодо нерівності правил. Сьогодні іноземець може в’їхати на авто в Україну на 90 діб, а наш заробітчанин – на десять. Якщо помирає людина, її труну везуть за вартістю багажу, а це у п’ять-шість разів дорожче, ніж перевезення людини. Людина, яка офіційно працює в Італії, не може отримувати там пенсію. Не тому, що італійський уряд не хоче, а тому, що наше МЗС досі не підготувало відповідної конвенції... Але ж навіть якщо у якійсь країні працює один українець – держава повинна займатися його проблемами.

– Нещодавно уряд збільшив внески до Пенсійного фонду і з українських підприємців, які працюють на єдиному податку. Це пов’язано з браком коштів у ПФ?

– Сьогодні, коли мінімальна зарплата 627 гривень, у платників єдиного податку нараховується на пенсію 80 гривень. І ніхто їм чесно не сказав, що поки вони сплачують менший пенсійний внесок, їм нараховують пропорційно пенсійний стаж. Тобто 80 гривень – п’ять місяців пенсійного стажу. До того ж варто розуміти, що ...
– Сьогодні, коли мінімальна зарплата 627 гривень, у платників єдиного податку нараховується на пенсію 80 гривень. І ніхто їм чесно не сказав, що поки вони сплачують менший пенсійний внесок, їм нараховують пропорційно пенсійний стаж. Тобто 80 гривень – п’ять місяців пенсійного стажу. До того ж варто розуміти, що внесок у ПФ – це не податок, який йде у бюджет, а особистий внесок, який зараховується на власний пенсійний рахунок платника. Самі підприємці не проти більше сплачувати у ПФ. Єдине прохання, з яким вони до нас звернулися, – щоб можна було єдиним платіжним документом сплачувати єдиний податок і 124 гривні пенсійного внеску. Хочу наголосити, що я завжди готова давати відповіді на усі запитання, які хвилюють чи то заробітчан, чи то підприємців. Тому питання можна надсилати мені на електронну адресу [email protected] або телефонувати за номером 8050 46-96-391. Єдине прохання – не телефонувати посеред ночі
+1
Кабмін проводить логіку "латання дир бютжету", деруть зі всіх з кого можуть, збільшують акцизи і податки. Наші заробітчани і так переводять МІЛЬЯРДИ в Україну. Це фактично і є інвестиція в економіку.
Дякую Юра. Демократична відповідь.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.