Блоги → Перегляд

про безпеку на дорогах

Вівторок, 16:50, 21.04.09

Рейтинг
20 0
Переглядів
3096

0
0

Вчора при визді з райцентру мало не збив ідіота, який вночі катався на моторолері , і коли я його обїжджав і до нього лишалося метрів десять, з правої полоси почав розвертатися вліво через осьову. Півкілограма гуми лишилося на асфальті і машина зупинилася в півметрі до сільського лихача. при тому була ніч і він не міг не бачити світло фар ззаду. Той спочатку від страху не міг з місця рухнутися а коли я вибіг і хотів звіздюлєй йому ввалити , втік по канавах і кущах. я будучи в шоку за ним ганятися не мав сили. мої діти в машині теж повисли на ременях безпеки і вперше відчули нащо вони ззаду взагалі треба. дякую Господи що їхав в межах 60, бі історія була б невесела. Оскільки з дітьми на моторолерах таке вже не вперше, вважаю за необхідне три речі - ввести обов"язок іздити вийнятково в шоломах, - ввести номери на моторолери, - і заставити всіх здавати на права, може якісь спрощені, але діти сідають на мотоцики і не мають найменшого поняття про базові правила поведінки на дорозі. в результаті діти платять житям за доброту батьків які купують їм таку класну цяцьку. ага - і ще додатково - прати гумовим шлангом всіх велосипедистів які по ночах їздять без рефлекторів на чорних роверах і в чорних куртках.

Коментарі

А ще даїшникам треба не лише сидіти по кущах з візирями, а проводити профілактичну роботу в школах.
0

А вони проводять до нас пам"ятаю приходив.
Ви повністю праві, всі учасники дорожнього руху повинні знати і виконувати правила дорожнього руху. А от на рахунок номерів, тоді і велосипедам потрібен номер..
Ще сподобалось про гумовий шланг))
Все просто: купуешь скутер/мотороллер -сдай на права. + вирішувати проблему хабарництво при здачі на права.
Юрко Н. 22:10
0
Дійсно, в нашій країні порушити правила дорожнього руху більшість водіїв вважає за честь. Що з цим робити? ДАЇ принаймні нічого не робитиме. Найжахливіші дтп пов"язані саме з міліціянтами. Не так давно один в"їха в Макіївці в підземку, так я не уявляю, як це він зробив, бо бачив той перехід не власні очі.
Всім права, всім номери. А для винищення найдурнуватіших водіїв доповнити "лежачих поліцейських" ще й "стоячими"-бетонними!
ну мені здається що останнім часом питання руху на дорозі виправляється в кращу сторону (завдяки новим штрафним тарифам). і ще одне мені смішно дивитись коли люди бігають по зебрі і ще й при тому дякують водію що він зупинився. люди переходіть по зебрі як по тротуару! водії почали зупинятись щоб дати дорогу людям, цілком можливо що вони забудуть цю манеру.
Mr. A 02:22
+1
Відповідальність має бути! Сам не раз був свідком ідіотського поводження дітей-водіїв скутерів на дорогах.Це треба припинити!
0

дітям характерно вести себе імпульсивно і не помічати певних загроз. Саме тому існує обмеження віку їзди на авто. може скутурами теж обмежити?
а можно просто запретить покупать скутеры без категории А. малолеток станет меньше - это раз, и второе заставит нести хоть какую-то ответственность скутеристов. Либо ввести правило - в ЛЮБОМ случае виноват скутерист(не велосипедист, велосипед в столкновении с машиной имеет всегда преимущество, как и пешеход)
+1
"...але діти сідають на мотоцики і не мають найменшого поняття про базові правила поведінки на дорозі." - к большому сожалению не только дети и не только на скутерах..=( Нередко встречаешь хамство, нарушения и неумение думать за рулем и среди взрослых автомобилистов(.
Поддерживаю автора, номера и права надо воплощать в жизнь.
Наскільки мені відомо Івано-Франківська обласна ради прийняла рішення „Про затвердження Порядку реєстрації транспортних засобів, об’єм двигуна яких не перевищує 50 кубічних сантиметрів, видачі талона про реєстрацію та картки водія”. Тепер потрібно підсилити контроль за дотриманням постанови! Дуже багато раз доводилось нервувати через цих "недороблених" учасників дорожнього руху(не всі звісно, але їх багато)! Їде "воно" на "табуретці" без поворотів, без сигналів про зупинку, і управи на них немає, тому що скутер не зареєстрований, номерів немає, штраф виписати неможливо, відмітити правопорушення в талоні також не можливо! я вважаю так:- купив моторолер, поставив на облік у МРЕО, отримав посвідчення на право керування ТЗ, отримав реєстраційний номер - ти учасник дорожнього руху. Не влаштовує - їздиш на велосипеді!
Ввести додаткову категорію і заставити всіх здавати на права - однозначно.
Права - з 18 років. Інакше авто-мото-геноциду на дорогах не подолати.
Альтернатива - залишити все, як є. Природній відбір вибракує ідіотів.
ПІДТРИМУЮ! Хоча і ідіотів теж жаль.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі