Блоги → Перегляд

Фесенко, Бондаренко, Богуш, Гайдай, Копатько вже зараз вирішили заробити на місцевих виборах

Четвер, 03:38, 04.02.10

Рейтинг
2 2
Переглядів
2078

0
0

Політолог Володимир Фесенко вирішив організувати семінар для регіональних політиків щодо проведення виборчої кампанії. Захід заплановано провести напередодні президентських виборів, 6 лютого. Назва семінару "Нові виборчі технології на місцевих виборах 2010". Директор Центру політичного аналізу "Пента" не приховує, що це "комерційний проект". За його словами: "семінар - це спроба зібрати на одній площадці потенційних замовників". Вхідний квиток коштує 1500 гривень.

За даними PR-порталу, окрім Володимира Фесенка майстер-класи проведуть Кость Бондаренко,  Денис Богуш, Сергій Гайдай, Євген Копатько та Олександр Черненко. Детальніше про те як політтехнологи хочуть заробити тут http://www.pr-portal.com.ua/fakt/844.php

Коментарі

Да куй с ними - пусть считают себя виртуально руководителями. Разочарование их будет реально.
0

Всем кушать хочется,куй железо,пока горячо=)
+1

Нє отходя от кассьі
Vlad Fagor 04:01
+1
Вот и куют. Тем более что на президентских выборов ничего не накуковали:)
А в чому проблема? Нормальна річ - сам би навіть відвідав такий семінар
Vlad Fagor   15:44
0

Жодної проблеми! Якщо ви помітили, там є посилання на сайт Фесенка і рахунок на який перераховувати гроші:) Але, реєстрація закінчилася вчора. Я вже дзвонив:)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі