Блоги → Перегляд

Янукович може відмінити звання героя Украни, присвоєне Бандері

Неділя, 21:30, 14.02.10

Рейтинг
6 3
Переглядів
1563

0
0
У цій статті згадуються

В інтернеті знайшов статтю, де вказується, що Янукович буде розглядати питання про відміну укаху Президента України Віктора Ющенка про Присвоєння звання Героя України Степану Бандері. Янукович сказав, що це звання Бандері є резонансним і розколює країну.

Отже, скоріш за все, скоро ми станемо свідками відміни звання героя Бандері, це може стати першим президентським указом Януковича. Але такий крок Януковича я підтримую. Навіщо нам зараз портити відносини, наприклад з Польщою, президент якої заявив, що присвоєнням звання героя Бандері "пагубно" відібється на стосунках України і Польщі, про Росію я зовсім мовчу.

 

Коментарі

однозначно + . если даже в восточной Украине никто не призаёт бандеру героем, то что говорить про другие страны .
Задля того, щоб на сході країни, зазомбоване бидло (за твердженням Януковича) остаточно отримало оргазм і шалений кайф від свого лідєра-бога проффесіонального ЗЕКА, останній безперечно піде на скасування указів Ющенка!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.