П'ятниця, 18:25, 19.02.10

Рейтинг
7 2
Переглядів
1676

0
0

Усі колізії права, що виникають на законодавчому рівні та на рівні нормативно-правових актів є недбалість або "зла воля" народних депутатів та посадових осіб центральних органів виконавчої влади.

Карний Кодекс України передбачає відповідальність тільки посадових осіб в ракурсі "дії та бездіяльність", що може бути застосовано до посадових осіб, які створюють колізії права. Але який орган в нашій державі цим займається ? А де діяльність громадькості ? А хто хоч би раз висував вимоги щодо притягнення до відповідальності за створення "колізії права" ?

Я розумію таку ситуацію з безкарністю як:

1. Відсутність дієвої громадської думки в державі (холопи, як будемо жити далі ?).

2. 100-відсоткова проституція принципів та ідеалів, у громадян України, яки дорвалися до будь-яких важелів влади (особливо до судової влади).

3. Штучне створення корупційного середовища у владі через закони та нормативно-правові акти шляхом перекручення понять та термінів, введення додаткових відносин між владою та громадянами (субєктами підприємництва тощо) для реалізації принципу "в бардаке легче жить и руководить"...

Чим більше осягати сутність такого питання, тим більше виникає думка про необхідність революції, так як еволюція не допоможе подолати українську владу в різноманітті її політичних сил, які обєднані за принципом "де та як зрубити побільше бабла". Але зразу ж виникає питання: ну і хто далі прийде до влади ? Чи може "рідна ненька - Україна" надати чесних, нічим не зааганжованих політиків ? Та роздуми на ці питання надають відповідь: НІ. Через таке залишається тільки одне, а саме:

- громада України обєднуйся !!!!!!!!!

- громада України протестуй !!!!!!!!!

- громада України звинувачуй !!!!!!!!!

- будь-яка влада України має постійно дрізжати на своїх посадах від думки, що може викликати негативну оцінку своєї діяльності (треба норма: що будь-хто з посадовців, який отримав негативну оцінку своєї роботи від громади, не може більше бути ніде посадовою особою протягом не менше 5-ти років)...

І це ще не все, що має сказати.

Прикро, але я не знайшов жодного форуму чи іншого інтернет-середовища яке дає змогу обєднуватись громаді України та тиснути на цих клятих народних депутатів, президентів ... (коротше кажучи на владу в будь-яких її проявах).

Хто найде змогу прочитати мою думку та має бажання обєднати громаду України, пишіть за адресою [email protected] (де ми всі, чому ще не обєднались?).

Давайте жити за принципом: "Голова - не председатель, а ті хто його вибрав на цю посаду". Єднаємось !!!

Коментарі

-1
:):)
постійно дрізжати на своїх посадах від думки???
:):):)
дрізжати- то як ???7
-1

в усмерть
Там где заканчивается нравственность - начинаются законы.
Только тогда будет улучшаться благосостояние и нравственность в обществе, когда исчезнет в нашей жизни "двойной стандарт": когда подонков и проходимцев не будут принимать в благородном обществе и подавать им руки, когда мораль и нравственность будут выше любого закона, сочиненного под себя "двуногим зверьем".
0

Привіт Діма!
Якщо це реакція на мої роздуми, то прошу зняти рожеві окуляри.
Варіант 2. Лікувати громадкість літературними творами про реалізацію ідеалів громадської держави під керівництвом Януковича або ще когось.
Мораль и нарвственность могут вернуться и в общество, и к каждому гражданину только при наличии благоприятной среды их обитания.
Поэтому вопрос и поставлен во имя развития такой среды обитания.

З повагою,

Микола Гарєєв
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі