Блоги → Перегляд

Акімову задвинули подалі від грошових потоків

П'ятниця, 19:31, 26.02.10

Рейтинг
4 1
Переглядів
1164

0
0
У цій статті згадуються

 

Як відомо, Ярина Акімова, ось вже два роки була міністром економіки в тіньовому уряді Віктора Януковича.  То ж, було б цілком заслужено і логічно щоб ця жінка, загальновизнаний фахівець з питань економіки, була  призначена справжнім міністром економіки у майбутньому «уряді Януковича» (або, якщо не міністорм, то, принаймні, десь недалеко).

Але у Віктора Федоровича, вочевидь, інша логіка: він, одним з перших наказів, призначив Ярину Акімову «перекладати папірці з місця на місце» в Адміністрації Президента.

Можливо, ця посада не менш поважна, ніж посада міністра, але мені чомусь здається, що «яники» насправді задвинули Ярину Акімову подалі від, вже реальних, а не тіньових, грошових потоків бюджетного бабла. Бо, не дай Бог, ця «дурна баба», і справді почала б займатись в уряді питаннями економіки (нє, ну ненормальна).

Очевидно, після того, як Янукович став Президентом, настає час «практиків» від партії Регіонів: на перший план виходять не знання законів економіки, а знання і навички з дерибану та розпилу бюджетного бабла.

А «теоретики», "ідеалісти", такі як Ярина Акімова будуть їм тільки заважати  в цьому, тож нехай йдуть, «поперекладають папірці»... до наступних виборів, коли Янукович знову «пролетить, як фанера над Парижем» і треба буде знову формувати  тіньовий уряд...

Коментарі

цілком можливо, що Акімова піде в уряд, коли він буде сформований
а її нинішнє призначення першим заступником адміністрації логічне:
вона-креатура Ахметова, і це призначення на противагу Льовочкіну
+2

Ну, кажуть що в свою Адміністрацыю, Янукович призначав людей особисто.
В усякому разі подивимось за розвитком подій - багато стане зрозумілим від того, чи ввійде Акімова в уряд чи ні...
Богдана .   19:47
+2

На лаву запасних?
Ха!Ось і новий "дорадчий" орган під неї придумали - комітет з економічних реформ.
http://www.pravda.com.ua/news/2010/02/26/4815385/

Щось мені здається, що не буде Акімова в уряді. Хлопці "впраляться" й без неї :))
А вона хай "радить" собі...
Богдана .   18:17
+1

Нічого в НИХ (хлопців) не вийде...
Тільки програми на розвиток малого, більшого, України в цілому....
Тоді можна видряпатись....інакше будемо там де єєєє...
0

Юрась Коновченко, до речі Комітет з економічних реформ придумало для Януковича ЕС І Цент економічних ініціатив МВФ...Почитайте в матеріалах серед новин чи на Політико,чи в матеріалах по реформах.Буквально на днях Янукович почав працювати за цими рекомендаціями.А взагалі за Комітет по реформах рекомендують покласти на першого заступника Прем"єр-Міністра.
Я теж вважаю, що ще не вечір. Акімова ще займе свою нішу. Бо вона розумничка!
Невідомий користувач 23:18
+1
У який уряд? Що вже нова більшість сформована? Ви спочатку утворіть її, а потім вже будете гадати, кому і ким бути. А то медвідь ще біга, а ви вже шкуру поділили. Гарячі які!
Денисова міністр одного уряду працювала завідуючою дитячого садка, а Акімова працювала бухгалтером в "Спортлото"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі