Блоги → Перегляд

ПІДСУМКИ ГРОМАДСЬКОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЗОВНІШНІМ НЕЗАЛЕЖНИМ ОЦІНЮВАННЯМ ЗНАНЬ АБІТУРІЄНТІВ – 2009

Понеділок, 11:15, 08.06.09

Рейтинг
2 1
Переглядів
1910

0
0

ПІДСУМКИ ГРОМАДСЬКОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ЗОВНІШНІМ НЕЗАЛЕЖНИМ ОЦІНЮВАННЯМ ЗНАНЬ АБІТУРІЄНТІВ – 2009

9 червня у Києві (в УНІАН, Хрещатик 4) відбудеться прес-конференція, на якій будуть оприлюднені основні підсумки кампанії громадського спостереження та рекомендації щодо подальшого вдосконалення процедур зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) – 2009.

Представники громадських мереж представлять повний звіт за результатами спостереження. Метою загальнонаціональної кампанії спостереження за зовнішнім незалежним оцінюванням якості знань випускників середніх шкіл є попередження порушень процедур зовнішнього незалежного тестування (ЗНО) та інформування громадськості про об’єктивність та неупередженість тестування абітурієнтів.

Кампанія реалізується за підтримки Міжнародного фонду Відродження, програми UNITER та Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI).

В прес-конференції візьмуть участь: ·

Оксана Копанська – директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти, ·

Наталія Линник – керівник проекту КВУ, ·

Андрій Гевко - координатор освітніх програм ГМ ОПОРА

Захід відбудеться 09 червня 2009 р.

Час проведення: 12.30 – 13.30 Місце проведення: УНІАН (вул. Хрещатик, 4)

Реєстрація на місці Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (044)464-5435;419-0061;229-9730

* * *

Мета освітньої програми Міжнародного фонду “Відродження” - сприяти системним змінам в освітній галузі України, спрямованим на її наближення до кращих європейських практик, піднесення якості освіти, перетворення її на засіб формування громадянського суспільства. Детальніше: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/edu

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі