Блоги → Перегляд

У Верховній Раді зоблокували Twitter

Понеділок, 19:01, 15.03.10

Рейтинг
13 0
Переглядів
3676

0
0

За інформацією народного депутата України Лесі Оробець, у комп`ютерній мережі Верховної Ради сьогодні заблоковано Twitter.

Блокування "соціалок" у корпоративних мережах давно вже стало звичайною практикою. Найчастіше страждають пострадянські "Однокласники" та "В Контакті", які є головними "вбивцями" робочого часу працівників - і, відповідно, основним об`єктом праведного гніву роботодавців. Але ж мова про Twitter - мережу, яка у всьому світі є символом демократії. І про блокування доступу до неї з робочих місць народних депутатів України.

P.S.: щойно розблокували.

Коментарі

Правильно сделали. не хрен развлекаться - работать надо.
+2

Схоже, Ви не маєте уявлення, що таке твіттер. Рекомендую в якості прикладу http://twitter.com/LesyaOrobets (п. Леся, на жаль, єдиний нардеп, що туди дописує). На мою думку, досить зручний і технологічний засіб інформування виборців, чим їх обранці займаються.
-3

Олекса, твіттер - забавка, 140 символів не є "інформація". На робочих місцях інтернет взагалі мало кому потрібний реально.
+2

Юрію, розкажіть про це іранцям (http://twitwi.ru/twitter/iran/) :) Та і в нас під час цьогорічних виборів був #elect_ua (звісно, все могло би бути масштабніше. 140 символів цілком достатньо на мікроанонс та лінк на уже інформацію. А щодо інету на робочих місцях, то все ж залежить від того, ким людина працює.
Ну і Бог з ним, з twitter'ом. Але хай тільки спробують заблокувати улюблене politiko!
Верховный Совет создает информационные поводы! ))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі