Блоги → Перегляд

Заява Народного Депутата України, який написав книжку "Антитабачник" ще у 2008 році і у якого я помічник.

Субота, 18:28, 20.03.10

Рейтинг
34 7
Переглядів
3000

0
0
У цій статті згадуються

                                                  Заява

Голови підкомітету з питань жертв політичних репресій, етнополітики та упередження національних конфліктів Комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин щодо ситуації, що склалася внаслідок призначення Дмитра Табачника міністром освіти і науки України            

               Останні дні засвідчили розширення громадських протестів у зв’язку з призначенням міністром освіти і науки України Дмитра Табачника. Надходять повідомлення, що парламентська група «За Україну», опозиційна фракція Блоку Юлії Тимошенко, значна частина місцевих рад усіх рівнів, студентські та інші громадські організації включно з Товариством «Просвіта» поставили за мету скоординованими зусиллями усунути щойно призначеного міністра з його посади. Дії опозиції активізуються тією обставиною, що до Кабінету Міністрів і Адміністрації Президента прийшли переважно люди, які користуються на державній службі державною мовою Російської Федерації. Cимптоматично, що під час недавнього візиту віце-прем’єр-міністра Бориса Колеснікова до Львова керівництво міста під час офіційних розмов з якогось дива також стало користуватися державною мовою Російської Федерації.

               Конфліктні ситуації, що супроводжували президентські вибори зараз набувають характеру міжетнічного протистояння. Відповідальність за напруження несе прем’єр-міністр М. Азаров, який проігнорував обговорення кандидатур на посади міністрів у профільних комітетах Верховної Ради та піддався при призначенні міністрів тискові з боку президента.

               М. Азаров і В. Янукович не могли не знати, що Д. Табачник добре відомий у політичних колах своїми одіозними висловлюваннями з національної тематики. Вони не могли не усвідомлювати, що призначення на посаду ключового міністра в гуманітарній сфері політика неукраїнського походження, з ім’ям якого пов’язують зупинення у 1994 р. розпочатого було процесу українського національного відродження, знищення українського кіно, книговидання, преси неминуче призведе до загострення національного питання. Президент і прем’єр-міністр не могли не знати, що саме національні питання скрізь і завжди були найгострішими і найконфліктнішими. Президент В. Янукович і прем’єр-міністр М. Азаров несуть особисту відповідальність за нинішнє загострення національного конфлікту в Україні і саме вони зобов’язані негайно зупинити його подальший розвиток.

Коментарі

А які у Вас льготи як у помічника народного депутата України?
+10

Пільг ніяких неіснує!
Є право працювати в комітеті ВР, користуватись кабінетом нардепа (інтернет, телефон, бібліотека), бути присутнім на засіданнях комітетів та в Парламенті під куполом, писати законопроекти, які потім подає нардеп. ось наче і все.
може хтось із помічників, що є тут щось додасть...
Богдана .   19:22
+11

Матеріальна допомога виділена для "народу" як розподіляється???
+6

гроші роздаєм народу, хоча їх дуже замало щоб на всіх хватило (загальний фонд на помічників 4000 грн.)
Богдана .   19:54
+12

Я знаю Олеже, яка важка у Вас робота.
У разі помилки одразу пімічник крайній.А скільки просто так підставлять, щоб показати свою "вищість".
Але поготьтесь-це важка школа, навчання роботи і відповідальності не тільки за свою помилку, а і за "шефову" бздуру.
+8

Буває і таке.
Але намагаємось виправляти до подання законопроекту в юруправління...
+2

Щоб не виникало інших запитань в такому плані, прочитайте пане Сергій положення про помічника-консультанта народного депутата України вiд 13.10.1995 № 379/95-ВР
Все детально розписано.
+
Головою цього підкомітету Верховної Ради є Гнаткевич Юрій Васильович, кандидат педогогічних наук, доцент; , чллен фракції "Блок Юлії Тимошенко"; голова Київського благодійного фонду ім. О.Гірника "Українським дітям - українське слово"; член Центрального правління Всеукраїнського товариства "Просвіта".
+8

колишній голова партії Єдність, колишній голова Київської міської оргаонізації УРП"Собор", у я кого 4 квітня ювілей 70 років, був засуджений за антирадянську агітацію і його батька, який був в УПА і був страчений німцями за роботу радіостанції УПА.
+1

Дякую, що уточнили авторство заяви, а то автор блогу забув уточнити
Невідомий користувач 20:56
+6
Я згодна з тобою, Олеже. Але. Табачник - кістка, яку кинули нам, як собакам. Ми будемо гризти один одного за неї, а тим часом "васька" буде робити свою справу.
+7

підтримую.
Viktor Marynich   22:46
0

Кажучи про охорону ГТС Ви, мабуть, прочитали мій політичний памфлет "Нарешті це станеться" тут і на ХВ.
+2

Василиса Прекрасная

я поддерживаю ваше замечание, дело в том, что молодежью умеют манипулировать хорошо, ей подкидывают разные ложные цели, и ставят невыполнимые задачи - заигрывают, умеют это делать, например - всем известная акция голосуй против всех. Выступать надо против всего правительства и выступать как оппозиция, а не как революционеры заговорщики, бомбисты-карьеристы, подсидатели должностей ... создается впечатление, что борьба велась за кресла - кресло президента, теперь кресло педагога !!!
+8
Ціль справжня - продаж ГТС??? Запозичення ??? До кого в рабство заженуть???
+7

Не просто продаж ГТС! За ГТС буде охорона цієї труби власником!!!! А власник буде Росія!!!! ось вам і логіка! росія хоче ГТС щоб потім її охороняти, а у них тут свій флот з морською піхотою... зрозуміли чому їм треба ГТС?!!!
+9

Звичайно зрозуміло. Повзуча окупація.
+1

Віктор Замай

в оккупации находились все это продолжительное время - это информационная, культурная, политическая и экономическая оккупация - колониализм, но последнее время, рабы себя вели как власть, наивно думая и предполагая, что это так, но .... поволничали, покуражились, и вдоволь, айда назад ....

это обычная практика, когда украинец получает шанс на будущее, и предстоит работать, и все еще впереди, он начинает петь украинские песни, и читать стихи, мечтать об украинском языке и выпуске большой украинской энцеклопедии, вот такие вот они большие и маленькие украинцы.

.
+6

Пане Серж, мені лікбез не потрібен, вибачаюся. Тим більше, що в другій частині Вашого допису корисної інформації нуль.
Liberty UA   00:45
+2

+ Віктору
Підтримую! +++
Підтримую!!!
http://antitabachnik.org.ua
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі