Блоги → Перегляд

Яценюк Арсеній Петрович

Четвер, 02:31, 23.04.09

Рейтинг
11 16
Переглядів
2576

0
0
У цій статті згадуються

Арсеній Яценюк був міністром економіки, міністром закордонних справ і ще й спікером Верховної ради України. Як вам побачити його в образі Президента України?

 

Коментарі

0

Ну от... один без аргументів за, двоє без аргументів проти... Люди, пишіть, що думаєте, а не тільки висновки!
чесно? чи так щоб не образити?
0

Пане Вужик ви мене не образите)))
не бачу я його там.
вчинками мене він не вразим, балакати вміє, але толку з того.
мені здається в нього схожість передвиборчої програми з програмою яка була у Б. Обама
0

це точно, програми може ще й нема, але піар-технологи працюють над тим щоб виліпити з ньго Обамму. Та і лозунги схожі "Change" і Фронт Змін.
Воно то може і добре мати такого Президента, але він буде таким лише якийсь час, потім до нас повернеться справжній Арсеній.
Схожа ситуація у нас була з Ющенко.
0

Програми ще нема, отже схожість вичвити неможливо. А висловлювання зневажливі щодо українського народу, його історії, українського села. Обама все ж АМЕРИКАНСЬКИЙ Президент як патріот своєї країни.
+10
Не бачу. Як влучно було сказано - герой, який заслужив це звання не тому що такий хороший, а тому що героїв поруч нема....
Продажний і дуже слизький...
0

ZN: "Екс-спікер настільки намагається відповідати очікуванням, причому очікуванням дуже різним, що про його власні погляди навіть досвідчені експерти в кращому разі здогадуються"...
0

може вони в нього і є, але він їх нікому не ......
+1

Гаррі Поттер і слизьке крісло - раджу почитати статтю на ТЕЛЕКРИТИЦІ
http://www.telekritika.ua/politprogram/2008-11-17/42042
мені стаття сподобалась. вона як раз про героя, у якого немає ніяких якостей героя :)
0

+ Будемо сподіватись, що з"являться. Чи, може, самі пошукаємо?
Я бачив і спілкувався з ним вживу. справляє враження людини яка йде по житті легко, обходить проблеми і не зациклюється. Разом з тим, уникання гострих кутів демонструє вдсутність власної позиції. Мені від подобався як Міністр, його переговорна тактика мала дуже добрі результати. Мене дістає розкурчування Яценюка каналом Інтоер, він перетворився на шоумена. Здається він був би чимось кращим ніж Ющ, але чи набагато - сумніваюся.
0

Скрізь побував, але ніде не затримався. Його досягнення - не вражають. А в чому вони, власне, полягають?
Складається враження, що його послідовно "прокручують" і "рухають вперед і в гору".
Жодних особистих якостей для Президентської посади не бачу.
0

Молодий, але так в нього все гарно виходить... як це він так робить? Подивлюся на це критично: у нас посади "гарний хлопчик" не має, тому значить заслужено він так йшов по кар"єрній драбині. Якщо є інший спосіб розкажіть, як можна молодому хлопцю так піднятись без особливих навичок..
Red Black 04:30
+1
Хотілося б почути щось про його досягнення на тих посадах. Бо нічим не запам'ятався. Ми ж не з записів в трудовій книжці будемо виходити коли президента обиратимемо. Принаймні сподіваюсь на це:)
-1

Сумніваюсь, що це буде щось конкретне.
-1

Ні, памятаю міністром закорд. справ він добився непоганих умов про візовий режим. це єдине, що я запамятала....
http://www.dt.ua/1000/1550/65974/
ні як
Це буде ще 5 років на місці. Щоправда, ТЮ чи Янук - це 5 років назад... так що в першому турі я за нього не голосуватиму, а у другому - подивимося.
Mr. A 11:40
0
Досить цікава кандидатура.Поміж інших його виділяе вік, одже це може сулити свижий погляд.Але мушу зазанчити що ми мало зняємо його роботу на вище зазначених посадах.Бачимо тільки його правильні річи
0

Конкретизуйте "правильні річи". В чому вони?
Зарано йому зараз йти туди. Треба почекати. Може тої популярності,яка в нього є зараз і вистачить для того щоб стати Президентом, але не буде впевненої перемоги.
Якщо він дійсно хоче стати тим, хто змінить нашу країну на краще, тоді нехай почне з основи під це.А не відразу кидатися в бій.

якщо ставите (-1) будь-ласка аргументуйте
Mr. A   12:45
0

Что имеется ввиду под "основой"?
-1

основа або фундамент
Mr. A   12:56
0

Ти мене не зрозумів.Я питаю що ти хочеш цим сказати!Чого нее вистачає?Що йому, на твою думку, треба для цього фундаменту
0

Хоча б розгалуджену мережу своїх представництв по Україні, а потім вже й створити партію.
А то на одній ініціативі далеко не пройдеш
Mr. A   13:16
0

На это уходит на много меньше времени чем ты думаешь)
0

Якщо є гроші, то так. Але як мінімум 1 рік, а в нього навіть партії нема.
Яка там мережа.
0

Одна ініціатива вже надувалась 2007 року - "Народна самооборона" називалася. Луценко себе теж бачив майже Президентом.
0

У нього мережа непогана - зайдіть на сайти Фронту Змін. Нажаль українці бачуть в ньому нового месію.....
ідея непогана, пану Яценюку треба розробити потужну кампанію, аби невілювати його образ серед виборців "молодлго, переспективного політика, вихованого, який не зможе дати раду "оркам" у верховній раді і за її межами". У мене до сих пір стоїть картина перед очима, коли шуфрич забрав у нього картку для засідань ВР...це ахілесова п'ята Яценюка, на це тиснутимуть його конкуренти. Самому Яценюку треба створити образ безкомпромісного, категоричного політика...і почати експлуатувати його на практиці.
0

Він лише тим і займається, що створює свій образ...і ще піариться... а роботи конкретної і досягнень за ним не запамятала.
0

Йому потрібен не образ, йому потрібна власне рішучість.
0

Що ж він за "фронтовик" такий, якщо в нього Шуфрик картку відняв?
Який "Фронт"? Який Президент? Люди! Прозрійте!
Невідомий користувач 12:22
+3
Я проти. Один у полі не вояка! У політиці неможливо бути самотнім вовком - туди йдуть командою. А яка команда в Яценюка? Кого, крім себе, він може представити суспільству? Адже у всіх владніх кріслах він не зможе всидіти!
0

та який він воїн? це просто хороший компромісний хлопчик. ні нашим не вашим, але головне щоб бійки не було...
0

Хіба ви не знаєте, з якої він команди?
Невідомий користувач   13:57
0

З якої він команди? Чи яка команда за ним? - це дві великі, як кажуть в Одесі, різниці.
Невідомий користувач 12:22
0
Ярсений Петрович интересный человек. Много хорошего о нем слышал. Но!!! Сейчас его никак не выберут в президенты по следующим причинам: его многие воспримут как преемника Ющенко, а так как рейтинг Виктора Андреевича сильно упал, то Яценюка не поддержат! И оппозиция не даст и люди не поддержат. ИМХО, через пять лет у него будет больше шансов.
0

у нього рейтинг у березні був 13,4 % - це зовсім не мало, якщо вважати, що у Юлі 17%, а у Януковича десь 19%.... і це виборча компанія ще і не починалась....я боюсь, що у нього більше ніж достатньо шансів на 2 тур. тим більше враховуючи матеріальну базу яку він має він Фіртафа та Пінчука... практика показує - виграє той, у кого більше грошей....
roman rhinka 12:34
+1
В мене складається враження, що Яценюк - це проект, симулякр, PR технологія. За ним не видно команди та цілей. Мені невідомо, для чого йому посада Президента.
Mr. A   12:45
0

А для чого взагалі хтось на неї болатується?
Mr. A   12:47
0

хочу вам сказати що, на будь-яких виборах завжди є технічні кантдидати мета яких лише відтягнути %
0

Ні, Яценюк не технічний проект, але точно проект. він зліплений маркетогогами від а до я. але у нього величезна підтримка в народі! ви подивіться хоча б скільки сайтів про ньго, та скільки груп в контакті. а це означає, що наш народ не вчиться на помилках...
Mr. A 12:53
0
Думку самого Яценюка ми почуємо на прикінці травня, адже 22.05 йому виповниться 35 - мынымальний вік для кандидата в президенти
Он голосовал за вступление Украины в ВТО!Тоесть он враг народа.Еси он он станет президнтом,то это будет самый большой позор для Украины.
0

у чому виявляється ворожість до народу у ВТО???
Ничего нового Яценюк не предлагает, суть та же, что и у всех. Для примера, расскажу ситуацию. Арсений запустил инициативу Фронт Змин. В Тернопольском осередке этой организации вопреки уверениям Яценюка в прозрачности и открытости формирования таких осередков, все в точности да наоборот. Главных людей в тернопольской области назначили, а не выбрали. Биография этих людей с натяжкой может называться подозрительной, а то и вовсе запятнанной. Подробно можете почитать тернопольскую ветку форума Фронту Змин. Там правда модераторы неудобные высказывания чистят. Но все равно не успевают все почистить..... Всем прихильникам Яценюка.
Ссылка на тернопольскую ветку Фронта Змин http://forum.frontzmin.org/forum/viewthread?thread=33
http://www.telekritika.ua/politprogram/2008-11-17/42042
Стан сучасної західної літератури, як свого часу влучно зазначив російський письменник Михайло Веллер, є дзеркалом занепаду сучасної західної цивілізації. Це література або дегероїзована, або продукує «героїв» виключно як комерційний продукт. Таким типовим комерційним героєм став сьогодні чарівний хлопчик Гаррі Поттер. За усіма ознаками він не справжній герой, а просто «хороший хлопець». А це, як відомо, не професія
pessimist 69 13:38
0
Я за Яценюка проголосую лише в другому турі (якщо його супротивником буде Янукович). У будь якому іншому випадку - ні. У нього все є окрім... ну не били його по справжньому, не програвав він по справжньому, а відповідно не виробив в собі якості необхідні не тільки в політиці але і просто в житті. Зарано йому ще в президенти.
+2
Проти. На перелічених Вами посадах Яценюк довго не затримувався, а це свідчить про... Тому вважаю не варто йому бути Президентом. Хоча, як новому амбіційному політику за уособлення в собі мети дял молодого покоління я йому симпатизую...
0

Яценюк не затримувався на цих посадах, бо був "неугодний" команді бюджеторозбазарювателів и недоторканних. Яким він заважав.
Вольтер   14:03
0

Та не вже =) І кому це він заважав? І хто фінансує Фронт Змін?
0

Фронт змін фінансують люди і окремі компанії.
Не треба вірити чуткам з преси про Фірташа. Ви ж ще й нібіто політолог...

В коремий час заважав різним людям. Зокрема, коли його звільнили з посади спікера, заважа пані Ю. втілювати свої плани щодо дестабілізації роботи парламента.
Вольтер   14:49
0

Щодо фінансування - Ваша простодушна відповідь мене смішить. Ось ті самі окремі люди і компанії, говорять самі за себе. Я не кажу, що Яценюку немає ідеї. Звичайно є, але які методи її реалізації, конкретні кроки, відповідальні особистості і т.д. А щодо дестабілізації роботи парламента БЮТом і як наслідок звільнення Яценюка - це вже зовсім. Наведіть приклад логічного наслідкового звязку ?
0

Пане Олександре, назвіть, будь ласка, прізвища політиків, чи високопосадовців, котрим заважав Арсеній Петрович на посадах в Криму, Одеські області, в Національному Банку, Міністерстві економвки, МЗС.
А щодо спікерства, то він сам подав у відставку з посади, банально не справившись з обов'язками.
0

Його фінансують прості люди і компанії??!! господи, та де беруться такі наївні українці??? лишенько, це від коли політиків фінансує народ? це вам не америка і ще не скоро ми до цього дійдемо! а Яценюк не Обама! у Обами є на все відповідь, а у Яценюка є на все спосіб вислизнути від прямої відповіді!!!
Його фінансує дуже багато олігархів - для них він як запасний варіант - не пройде їхній Я, Ю, Т - то хоч Яценюк буде свій. А в першу чергу:
Фірташ
Пінчук
і якщо на Пінчука я ще можу очі прищурити - то на Фірташа боронь Боже! який він бізнесмен - простий злочинець, якого поставили на місце і забрали дойну корову Росукренерго.
Яценюк, Тимошенко, Ющенко, Янукович - больше лошадей нет?
Ну может еще Тягныбок.
Ни одна из этих лошадей не достойна, всех нахрен. Они все - наше сегодняшнее, кому оно нравится? Нам нужен абсолютно новый человек, я его пока не вижу.
0

Давай нові кандидатури. Будемо спільно обговорювати.
Побачити, або відчути його діяльність...це дуже різні питання...побачити в прямому ефірі - одне, але ж як він робить свої справи - треба зробити аналіз попередніх його діянь...
0

+1. Пане Олександре! Що аналізувати? У своїх практичних діях він такий же невловимо-округлий, як і в своїх словах.
Він ніде толком не працював, а лише - відмічався на посадах для послужного списку. Для мене це - очевидно. А Ви що скажете?
0
Та гірше вже не буде...Навіщо знову обирати Тимошенко/Ющенка/Януковича, якщо вже через місяць почнемо їх знову матюкати?
Тим більше вибору немає...Є один Яценюк.
0

Вы хотите что бы страной управляли Фирташи?
Роман А   15:29
0

У Вас є беззаперечні факти того, що Яценюк це тільки маріонетка Фірташа? Чи ви просто дослухаєтеся до думки, нашої шановної прим"єрки та вічного опозиціонера Януковича?

Але навіть, якщо так...Вам є різниці кого кормити? Олігархів Тимошенко, олігархів Януковича чи групу Фірташа?о_О
0

Я вообще этих клоунов не хочу кормить, но мы просрали тот момент, когда это было реально предотвратить. Сегодня они уже не спрашивают хочу ли я их кормить, сегодня весь государственный апппарат работает на них. И если я или вы не заплатите вам грозит срок. :))))
0

Є звичайно факт, який підтверджує, що Фірташ годує Яценюка - Свобода слова на інтері. Яценюка там за гарні очі показують ?
0

Є не лише Яценюк!!! не шукайте легкого виходу! він таким не буде! щоб знайти хорошо політика треба добряче покорпатись серед г..мна... але знайдеться золото і там!
Треба міняти крісло і саму обслугу, яка псує кандидатів у президенти....
0

портит кандидатов не обслуга, а обьязательства перед спонсорами.
0

+100
мажор- кіндерсюрприз. ставленик влади. педалюється на всіх рівнях за для збереження чинної системи прихфатизації і статків олігафренів. погодтесь все ж десь на пляжах гоа приємніше валятись ніж паритись на нарах...через те я стверджую - що ніякий він не обама. йому до нього як свині до неба. бовтун.
...не мажор
0

йому бызнес батьки подарували. а по друге невже ви вірите що в нацбанку працюють "люди з вулиці"? смішно..
0

у нього тато декан, мама вчитель - ви про який бізнес-подарунок?
Ніяк. Людина, яка демонструє у зовнішньо- та внутрішньополітичних справах позицію "чего изволите", аби сподобатись, а по суті антиукраїнську позицію, не може бути Президентом України. Одну леді з такою ж позицією народ, сподіваюсь, вже розкусив.
скорее нет чем да, я не верю что в этой стране можно просто так легко сделать такую карьеру в таком возрасте.
прочитавши всі ваші коментаріїї і прислухавший я зрозумів що за нього відавати свій голос не варто (звісно моя думка може змінитись). але питання як в нього набрався такий рейтинг
0

гроші..плюс був у відповідному місці у відповідний час....
Яценюк - це Мєдвєдєв. Один зі сценаріїв.
І "вистрелить" він виключно в ситуації безальтернативності.
Більшість із тих, хто вже висловився, голосуватиме ЗА або не голосуватиме взагалі :)
Його фінансують прості люди і компанії??!! господи, та де беруться такі наївні українці??? лишенько, це від коли політиків фінансує народ? це вам не америка і ще не скоро ми до цього дійдемо! а Яценюк не Обама! у Обами є на все відповідь, а у Яценюка є на все спосіб вислизнути від прямої відповіді!!!
Його фінансує дуже багато олігархів - для них він як запасний варіант - не пройде їхній Я, Ю, Т - то хоч Яценюк буде свій. А в першу чергу:
Фірташ
Пінчук
і якщо на Пінчука я ще можу очі прищурити - то на Фірташа боронь Боже! який він бізнесмен - простий злочинець, якого поставили на місце і забрали дойну корову Росукренерго.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі