Блоги → Перегляд

У Києві почалося зведення 27-метрового мінарету

Четвер, 12:58, 23.04.09

Рейтинг
4 7
Переглядів
1774

0
0

В столице 13 апреля началось строительство первого в истории Киева минарета.Единственную действующую мечеть Ар-рахма в Киеве приняли решение расширить, так как места в одном здании для прихожан мечети недостаточно, сообщают в Информационном центре Духовного управления мусульман Украины.Минарет – в архитектуре ислама башня, с которой муэдзин призывает верующих на молитву. Минарет ставится рядом с мечетью или включается в ее композицию. Высота минарета, который построят в Киеве, будет около 27 метров.С 2000 года в Киеве работает всего одна мечеть.

Ну як Вам така новина, панове? Я просто шокований. Зараз мечеть та мінарет, потім надання їм рівних прав і, як наслідок, купа народу в хіджабах на наших вулицях, як в Бельгії та Франції, а потім вони почнуть нав"язувати нам свої порядки та свої звичаї.

Коментарі

Конституцией и законами нужно запретить любые вмешательства религии в общественную жизнь.
roman rhinka 13:38
+1
уявіть собі у Великобританії вирішили фінансувати мусульманські школи з бюджету. Знаєте для чого? Щоб не приїжджали радикальні мули і не проповідували терор і ненависть, а були свої, виховані на толерантності. Нехай моляться собі на здоров'я.
Интересно.А в мусульманских странах много нашиц церквей???
+2

Церва Гробу Господнього стоїть на ділянці, яка належить палестинській родині. І ті доглядають за нею і претензій не виставляють
Невідомий користувач   15:26
0

Так, починаючи з 1109 року мусульманська родина Нусейбе зачиняє і відчиняє цей храм, і ніякої крамоли ніхто у цьому не бачить
roman rhinka 14:03
-1
трохи є.
я ставлюся до того спокійно. Українських мусульман є багато, вони теж потребують місця для молитов. З ними треба співпрацюваи а не робити вигляду що їх нема і цим заганяючи ситуацію в протистояння. Я особисто знаю кількох мусульман - нормальні адекватні люди. Треба давати шанс розвитку нормальних виходів релігійних преконань, інакше розвиватися будуть екстремістські. Мечеть Аль-рахма і так вже стоїть на Татарці, то чого забороняти ставити їм мінарет, дзвіницю по-нашому, що це змінить?
Ну і нехай. Доки не намагаються нав'язувати іншим свої традиції - ласкаво просимо. А цю мечеть з мінаретом вони для себе будують за свої гроші, в чому проблема?
Я не підтримую зведення мінаретів взагалі. ми православна держава з традиціями. мусульмани ні в одній країні не хочуть інтегруватись в суспільство. вони хочуть навпаки щоб прогинались під них. запитайте чи багато християнських церков в Меці чи Медині. дозвольте підказати - жодної. мусульманство - це небезпечний тиранічний культ. я десь не чув про терористів смертників- християн, а ви? чому ми повинні йти їм на поступки? сьогодні мінарет - а завтра закони шаріата на державному рівні. я не хочу щоб мої діти жили в постійній небезпеці, бо їм так Бог наказує (мусульманам)....з черновецьким також розмовляє...
+1

про розмову Бога з Черновецьким - не мішай праведне з грішним, це питання до Льончика а не до мусульман. А Бог не наказує мусульманам вбивати - так само як і християнам - і що?
+1

так звичайно, :) тільки ось голови рубають, літаки взривають і все іменем алаха...і до чого тут алах він що не бох???
-1
А представництву НАТО в Києві надано просторий офіс - це ж не означає, що українців змусять давати присягу "зірково-смугастому прапору" (хоча???). Вони у нас мірет будують, а ми у них в державі на "лобному місті" повинні копати печери Печерської Лаври та будувати Десятинну церкву - тоді це справедливо!!!
-1
я вам розкажу історію про інтгрування - мене є хороший приятель Мортеза - з Персії, з ірану тобто. щоб ви знали - сказати йому що він араб, це те саме що мене назвати кацапом. араби і перси - велика різниця.
так от - якось на його дні народженя ми пішли випити і закусить в Гідропарк - і на камерне свято приїхав його брат з "далекого зарубіжжя". Мортеза тупо змовив йому дві свинячі відбивні. - я його питаю - слухай, ти ж розумієш шо він не має права свинину , - на шо чувак з усмішкою (знаючи що брат не розуміє ні української ні російської) - "усміхайся старий, хай чоловік раз в житті нормального мяса спробує, усміхайся щоб він не запідозрив нічого..."
Ги:) Перси це арійський народ.І до персів я не маю ніякої неприязні. Неприязнь у мене до мусульман. Років через 200 можливо нам можна буде мати спільні справи з мусульманами, а поки що іслам переживає те саме, що було з християнством у Середньовіччі - тверда переконаність виключно у своїй правоті, ненависть до "невірних", бажання примусити всих жити по своїм правилам. Доречі, зверніть увагу, якими були перси до ісламської революції
http://www.izbushki.net/news/2009-04-21-38255
Це був нормальний цивілізований народ поки владу не захопили дикі середньовічні фанатики.
-1
Тут дело даже не в религии, а в самой расе. Иранцы - адекватный народ, у меня есть несколько знакомых. Да и не думаю, что европеец, принявший ислам, сразу станет взрывать самолёты. Но, во-первых, ислм - религия чуждая европейцам по духу, а во-вторых - исповедуют его агрессивные семитские народы, и делая послабления исламу семодня, мы создаём умрозу в недалёком будущем.
Хай сидять у Ірані і до нас не суються.
Знаєте хлопці, ви краще перейміться тим, що через дорогу від будівництва мінарету, буквально в 30 метрах, іде будівництво будинка на ділянці, яку за чутками раніше виділила КМДА громадянину Ківалову - заслуженому підрахую. Оце привід для скандалу, а мінарет на фоні тої моральної деградації - фігня.
нехай моляться на здоровя. Мусульмани дуже набожні і моральні люди. Вони ніколи не порушать ХАРАМ. А ми називаючи себе християнами не робимо того що нам заповідав Ісус. Нам є чого вчитися у мусульман. А радикальні ісламісти боряться за власну державу, і нам не варто лізти у їх справи.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі