Блоги → Перегляд

ГРОМАДСЬКІСТЬ М. КОБЕЛЯКИ ВИЗНАЧИТЬ: НА ЩО ВИТРАЧАТИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ

Середа, 12:42, 17.06.09

Рейтинг
3 1
Переглядів
1812

0
0

анонс

ГРОМАДСЬКІСТЬ М. КОБЕЛЯКИ ВИЗНАЧИТЬ:                      НА ЩО ВИТРАЧАТИ БЮДЖЕТНІ КОШТИ

26 червня 2009 року о 10-00 у м. Кобеляки у приміщенні міської ради  відбудуться громадські слухання «Пріоритети бюджету м. Кобеляки». У громадських слуханнях візьмуть участь міський голова, секретар міської ради, представники міськвиконкому, керівництво комунальних служб міста. До участі в обговоренні пріоритетів фінансування з міського бюджету запрошуються всі бажаючі.

Громадські слухання мають на меті визначити загальноміські пріоритети фінансування з міського бюджету на поточний 2009 та наступні роки.

Слухання пройдуть як черговий етап реалізації проекту «Впровадження системи громадського моніторингу міського бюджету у Полтавській області і мають на меті підсумувати проблеми, що вимагають фінансування з міського бюджету.

У рамках проекту передбачається створення системи громадського моніторингу на всіх етапах реалізації бюджетних програм. У квітні та на початку червня цього року для близько 90 представників громадськості м. Кобеляки та Миргород експертами проекту було проведено навчання  з формування та моніторингу місцевих бюджетів. Слухачами семінарів стали депутати міських рад, представники громадських організацій, вуличних комітетів, голови та секретарі рад мікрорайонів. В ході реалізації проекту передбачається інституційне закріплення взаємодії громадськості і влади в питаннях бюджету шляхом прийняття відповідних нормативно-правових актів місцевого рівня. За підсумками виконання проекту передбачається поширення досвіду з громадського моніторингу на всю Полтавську область.

 * * *

Проект «Впровадження системи громадського моніторингу бюджетного процесу в Полтавській області», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження» та здійснюється Полтавським агентством розвитку територій. Проект має на меті підвищити прозорість, ефективність та підзвітність громадянам місцевих бюджетів. Партнерами агентства розвитку територій  в реалізації проекту є міста Миргород та  Кобеляки Полтавської області .

Програма "Посилення впливу громадянського суспільства" Міжнародного Фонду «Відродження» спрямована на сприяння участі громадських організацій та асоціацій громадян у здійсненні моніторингу діяльності влади на всіх рівнях, захисті та лобіюванні спільних інтересів різних громадських груп в органах влади, участі у процесі розвитку та впровадження урядових рішень на всіх рівнях.                                         http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/cs/cs

 

 

Коментарі

ну, звичайно хочеться помилятися, але здається, якща на громадських слуханням буде доповідати міський Голова та його свита, тоді громадяни навряд-чи дізнаються всю правду куди витрачаються бюджетні кошти =)
Шановний п. Анатолію,
Згідно ст.13 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні, пропозиції, які вносяться за результатами громадських слухань, підлягають обов"язковому розгляду органами місцевого самоврядування. Крім того, на громадських слуханнях громада має право зустрічатися з депутами та посадовими особами місцевого самоврядування. Під час громадських слухань члени територіальної громади можуть заслуховувати посадових осіб і депутатів, порушувати питання та вносити пропозиції щодо питань місцевого значення, якими є зокрема питання формування та виконання місцевих бюджетів.
Таким чином, громадські слухання - це форма прямого народовладдя, підзвітності та підконтрольності місцевих органів влади громаді.
Серед завдань проекту "Впровадження системи громадського моніторингу місцевих бюджетів у Полтавській області" - навчити фахово і конструктивно представників громадськості співпрацювати з владою та контролювати використання бюджетних коштів.
А Ви пропонуєте сепаратно проводити громадські слухання ? ))) Без влади?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі