Блоги → Перегляд
Мітки геноцид

Ось за що кацапи вбили Качинського!

Понеділок, 20:43, 12.04.10

Рейтинг
27 7
Переглядів
2536

0
0

Невиголошена промова Качинського:

Шановні представники катинських родин! Шановні панове!

У квітні 1940 року було вбито понад 21 тисячу польських ув'язнених з таборів і тюрем НКВС. Цей акт геноциду був здійснений з волі Сталіна, за наказом вищої радянської влади. Жахливою кульмінацією союзу Третього рейху і СРСР, пакту Молотова-Ріббентропа і нападу на Польщу 17 вересня 1939, став Катинський злочин. Не тільки в лісах Катині, але також у Твері, Харкові, в інших відомих і ще невідомих місцях страт було вбито громадян Другої Польської Республіки - людей, які складали основу нашої державності, непохитних у своїй службі вітчизні. У той самий час сім'ї вбитих і тисячі мешканців довоєнних Крес були вислані вглиб Радянського Союзу, їхніми невимовним муками відзначений там шлях польської Голгофи Сходу.

Найтрагічнішою зупинкою на цьому шляху стала Катинь. Польські офіцери, священики, службовці, поліцейські, співробітники прикордонної охорони, тюремні працівники були знищені без процесів і вироків. Вони стали жертвами неоголошеної війни. Їхнє вбивство було скоєно з нехтуванням прав і конвенцій цивілізованого світу. Їхня гідність - як солдатів, поляків і людей - було розтоптана. Рови смерті мали назавжди приховати тіла убитих і правду про злочин. Світ мав ніколи про це не дізнатися. У родин жертв відібрали право на публічну жалобу, на те, щоб оплакати та гідно вшанувати пам'ять своїх близьких. Земля приховала сліди злочину, а брехня мала стерти його з людської пам'яті.

Приховування правди про Катинь - наслідок рішення тих, хто привів до скоєння цього злочину - стало частиною фундаменту політики комуністів та повоєнної Польщі: наріжною брехнею Польської Народної Республіки. Це був час, коли за пам'ять і правду про Катинь доводилося платити високу ціну. Але близькі вбитих та інші сміливі люди вірно стояли за цю пам'ять, охороняли її і передавали наступним поколінням поляків. Вони пронесли її через весь період комуністичного правління і довірили своїм співвітчизникам у вільній, незалежній Польщі. Тому всім їм, а особливо Катинським сім'ям, ми зобов'язані висловити нашу повагу і вдячність. Від імені Польської Республіки я висловлюю глибоку подяку за те, що, охороняючи пам'ять про своїх близьких, ви зберегли таку важливу сферу нашої польської свідомості та ідентичності.

Катинь стала болючою раною польської історії і на довгі десятиліття отруїла відносини між поляками та росіянами. Тож зробімо так, щоб Катинська рана могла нарешті остаточно зажити й затягтися. Ми вже на вірному шляху. Ми, поляки, цінуємо те, що зробили в останні роки росіяни. І цим шляхом, зблизити наші народи, ми повинні рухатися далі, не зупиняючись і не відступаючи назад.

Всі обставини катинського злочину повинні бути повністю вивчені і розслідувані. Важливо, щоб на юридичному рівні була зафіксована невинність жертв, щоб були відкриті всі документи, які стосуються цього злочину, щоб Катинська брехня назавжди зникла з суспільного простору. Ми вимагаємо цих дій, насамперед, заради пам'яті жертв і поваги до страждань їхніх сімей. Але ми вимагаємо цього і в ім'я спільних цінностей, які мають становити фундамент довіри та партнерства між сусідніми народами у всій Європі.

Віддамо ж разом данину пам'яті убитим і помолимось над їхніми головами. Хвала героям! Хвала їхній пам'яті!

Коментарі

На заголовок статьи могу ответить одно: "Хохло-мудрость."
RUS UKR   16:29
+2

кацап, і цим все сказано.
Volia Volia   02:43
+2

Жалко Польських громадян
Без них не обійшлося...
Земля йому пухом...
Але все ж таки не певен, що то росіяни винні. Дочекаємося результатів спільної експертизи, добре?
+1

В Польщі є цілі плантації де вирощуються всяка хімія та ГМО чисто під хохла. Самі свої польські яблучка не їдять, нам везуть. Видно вже так нагрішили ті поляки що Боже проведіння вмішалося.
А якщо серйозно то царство їм небесне.
RUS UKR   16:30
+1

кацапи скрізь нагадять і не приберуть, гени.
+3
Автору +1
Автору - спасибо!
Невідомий користувач 02:49
+3
Подяка за пост!1000+
Якщо розглядати версію саме свідомого знищення польської владної верхівки Москвою, то Катинь сама по собі навряд чи була головною мотиваційною причиною.
Ці причини трохи інші.
Лєх Качинський і багато-хто із загиблих представників його команди були прихильниками наступних геополітичних курсів(нагадаю, вплив на внутрішню ситуацію Президента Польщі за статусом мінімальна, його єпархія зовнішньополітична сфера):
1.Орієнтація не на дружній нині до Москви Берлін, а на Вашингтон;
2.Звідси - розміщення на теренах ПР ракет системи "Патріот";
3. Знову із п.1 Початок розробки сланцевих родовищ задля видобування газу по американським технологіям, що в найближчій перспективі не лише повністю забезпечило б Польщу власним газом, але й за деякими оцінками на 70% задовільнило б потреби іншої Європи в газові.
4.Становлення ПР, як регіонального геополітичного лідера. Успіхів в цьому напрямку Польща найбільш усього добилась саме за Качинського;
5.Настійливі намагання Польщі допомогти вирватися Україні із-під васалату Москви і позитивний вплив в цьому сенсі на інші східно-європейські країни...
6. Виходячи з усіх попередніх пунктів - досить жорстке протистояння Москві.
Тема ж Катині до цих пунктів має дотичне відношення, бо Москва знову почала розглядати це дратівливе для неї питання (попри її намагання знову повернутися до версії вбивста поляків німцями) саме з позицій польської сторони через те, що ПР стала реальною геополітичною потугою. І в значній мірі це сталось завдяки Лєху Качинському, котрий чи не єдиний міг протипоставитись доволі промосковській команді Туска.
І останнє. Якщо Смоленська трагедія - це все ж таки справа рук російських спецслужб, я думаю, це обов*язково випливе на поверхню. Поляки будуть рити серйозно. І якщо щось нариють, так просто це Москві не минеться. Наслідки будуть такими, які можна буде порівняти хіба що із наслідками оксамитових революцій. Будь-які опозиційні антиросійські порухи в Україні, в Білорусі та й в самій Росії отримають серйозну підтримку - європейське спостережливе невтручання на цьому припиниться, я вже не кажу за реакцію Вашингтона.
До речі, ми зараз з приводу трактувань причин Смоленської трагедії знаходимось в повній інформаційній ізоляції. В нашому медіа-просторі розповсюджуються лише версії вигідні Москві, все інше відсікається.
Наприклад, чи багато-хто в Україні відає, що в ПР сьогодні спостерігається хвиля антиросійських настроїв, бо багато-хто із поляків свято переконаний, що в цій трагедії винні саме росіяни.
Але давайте не будемо поспішати і дочекаємось висновків про причини катастрофи саме і в першу чергу польської сторони...
RUS UKR 16:31
+3
+ за статтю.
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі