Блоги → Перегляд

Роман "Білі зуби" Зеді Сміт

П'ятниця, 13:31, 19.06.09

Рейтинг
2 1
Переглядів
1928

0
0

Роман "Білі зуби"

Чи думали ще півстоліття тому поважні британські громадяни, традиційно п’ючи вечірній чай і тій самій годині, що невдовзі сусідні з ними будинки заповнять численні емігранти з Індії, Пакистану та Карибських островів? Чи могли вони передбачити, що їхні діти бігатимуть на побачення з хлопчиками-мусульманами та темношкірими дівчатами з Ямайки? Різноманіття колоніальних культур заполонило серце колишньої імперії – Лондон змінився раз і назавжди.

Роман "Білі зуби" молодої британської авторки Зеді Сміт саме про цю зміну: нові голоси, звичаї, нові історії вриваються в життя старої столиці. Та попри всю глибину та інтелектуалізм, це просто цікавий і дотепний роман, місцями сповнений гострою іронією та добротним британським гумором. Сучасний Лондон не такий, яким ми знаємо його з підручників англійської мови, — він такий, як у романі Зеді Сміт.

Переклад з англійської  Нани Куликової та Ростислава Семківа. Це видання здійснене за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Британської Ради.

Видавництво: Смолоскип, Київ, 2009.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі