Блоги → Перегляд

Бойкотуємо рішення Табачника

Вівторок, 19:37, 20.04.10

Рейтинг
32 5
Переглядів
2054

0
0

                        Українська партія обурена рішенням Міністерства освіти і науки України провести разом з Російською Федерацією «Єдиний урок пам’яті», присвячений 65-річниці так званої «Нашої» (СРСР) Перемоги над гітлерівською Німеччиною, за вказівками і на виконання наказів, які отримав наш «недолугий міністр освіти» в Москві.

                       Ми вважаємо, що нав’язування ідеології неіснуючої радянсько-більшовицької держави, що в роки Другої світової війни окупувала українські землі, є проявом вислужування та плазування «урядовців - сексотів» перед своїм кремлівським начальством, що завдає непоправної шкоди Українській Державі.           

                         Українська партія закликає директорів шкіл, які не втратили почуття совісті, гідності і українського патріотизму бойкотувати проведення по всій країні так званого «уроку пам’яті», а насправді уроку фальсифікації історії», нав’язаного Кремлем, що має на меті стерти з п’яті героїчну боротьбу українців за свою власну державу у 40-50-ті роки ХХ ст.           

                          Українська партія нагадує Табачнику, який загарбників і окупантів України називає визволителями, що його антиукраїнська діяльність на цій посаді обов’язково буде засуджена.           

                         Ми звертається до ветеранів війни та визвольних змагань, громадських організацій та вчителів історії провадити роз’яснювальні лекції-уроки з національно-патріотичного виховання дітей та юнацтва.           

                        Адже тільки єдина державницька позиція громадськості по всій території України зможе викорінити так звану п’яту колону та виростити здорове молоде покоління в дусі патріотизму на прикладі славних традицій княжої доби, українського козацтва, доби УНР та визвольних змагань 40-50 років ХХ ст.           

                        Вкотре закликаємо усі національно-патріотичні сили та свідомих українців до єднання заради майбутнього наших дітей і пошани до борців за Батьківщину, що загинули в боротьбі з окупантами зі сходу та заходу.

В єдності сила народу! 

 

Прес-служба Української партії

Коментарі

RUS UKR 19:48
+9
+, я вже написав для тих хто має дітей, щоби не пускали в той день до школи.
тільки так доротися проти системи.
урок "дібілізма". і цікаво що можуть розказати вчителі часів срср? тим більше які отримують крихти від МО.
.... колись Акімова із ПР спорила про голодомор і привела як доказ .....радянський підручник з історії ;) зал просто порвало! навіть пр-донів .....
РУСС приєднується, і підтримує провід УП. Наша сила в єдності народу!
+6

Саме так , тількі об'єднавшись ми переможемо
Слава Україні !
Volia Volia   01:03
+3

+
обома руками "за"!!!
за!
Тільки "за"!
Wistas Tudas 15:03
+1
Табачник - просто идиотище!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі