Блоги → Перегляд

Заява УП стосовно перебування російської військової бази на території України до 2047 року

Четвер, 17:54, 22.04.10

Рейтинг
25 25
Переглядів
2500

0
0
У цій статті згадуються

 

Українська партія вважає, що підписана 21.04.10 у Харкові Президентом України В.Ф. Януковичем міждержавна російсько-українська угода про розміщення іноземної військової бази (ЧФ РФ) на території України до 2047 року, є прямим порушенням ст. 17 чинної Конституції України, яке вимагає негайного усунення Януковича з посади Президента України в порядку імпічменту за зраду Батьківщині. Цей ганебний Гешефт у Харкові перетворив Януковича і його "зондер-команду" з державних службовців України на малоросійських вассалів Кремля.

Українська партія не вірить продажним Народним депутатам України, які своєю бездіяльністю та агітацією противсіх привели цих московських сексотів до влади, що вони здатні об’явити імпічмент Президенту України В.Ф. Януковичу в Парламенті. Тому Українська партія буде ініціювати проведення референдуму за народною ініціативою про недовіру Президенту Януковичу всією українською громадою, для чого і розпочала збирати підписи по всій Україні.

Українська партія вимагає:

- від Януковича - покаятись перед українським народом за зраду Батьківщині та відкликати свій підпис під антиконституційною угодою та скасувати внесення цієї ганебної угоди до Верховної Ради.

- від парламенту - ініціювати проведення референдуму стосовно денонсації вже існуючої угоди та пришвидшення виводу з території України Чорноморського флоту Російської Федерації, а також заборони перебування будь яких збройних формувань РФ (розвідки, морської піхоти, ФСБ та інших), які перебувають на території України поза межами Севастополя та незаконно утримують українські маяки.

- від уряду - оприлюднити інформацію про об’єми видобутку власного газу, а також надати повну інформацію про обсяги споживання газу населенням та хімічними підприємствами, також оприлюднити реальних власників хімічних підприємств та найбільших споживачів газу, заради яких були підписані угоди стосовно постачання та ціни на газ.

Хочемо також відзначити, що внаслідок виведення російського флоту з Севастополя, громадяни України не лише не втратять робочих місць, а й отримають нові робочі місця, бо на підприємствах російського флоту в Севастополі працюють виключно громадяни Росії. Виведення російського флоту з Севастополя також зменшить у місті кількість кримінальних злочинів, завдяки зникненню з вулиць постійно п’яних російських моряків.

Українська партія закликає, в цій ситуації, об’єднатись всім здоровим політичним і громадським силам та всім небайдужим громадянам, задля захисту свого майбутнього від замаху на права і свободи громадян.

Не дамо зрадити Україну за 30 срібників!

Україна - понад усе!

Коментарі

-7

+1

Шановний Олекса,ще трошки і тебе перестануть цікавити і такі другорядні речі. Ти думатимеш про чорний воронок , який працюватиме у нічну зміну.
-2

то воронок давно вже був готовий - це у 1991 році, цуй воронок і є закон "Про банки та банківську діяльність в Україні" та постанова про створення приватної структури під назвою НБУ. Якщо ти брате не розумієшся на питанні свободи держави, то я тобі повторюю слова іудея Ротшильда:
«Те немногие, кто в состоянии понять систему (чеков и кредитов) будут так заинтересованы в ее возможностях или так зависимы от ее услуг, что от этой группы можно не ожидать никакого сопротивления. Между тем, с другой стороны, большая часть людей будет неспособна по своему уровню образования, понять огромные преимущества, которые капитал извлекает из этой системы, и они будут нести свое бремя, возможно, даже не подозревая, что эта система враждебна, что она наносит ущерб их интересам».
Из письма братьев Ротшильд (банкиров), написанного из Лондона к одной банковской фирме в Нью-Йорк 15 июня 1863 года

Це саме про тебе сказав Ротшильд )))
Угода про розміщення російського флоту - то лише наслідки але причиною є принципи фукціювання кредитно-фінансової системи України.

Ну а поки що на базі України створено збагачувальний комбінат хазарського кагалу!!!
+3
+!
+!
+4

Це я щезранку читав про те як ПР планує відбиватись ві звинувачень у зраді. Серед інших там була і така метода.
+1

Це була гарний проект закону від 18 березня 2009 року, але ж винипро нього забули бачу зовсім.
Якщо ти брате не розумієшся на цьому простому питанні - питанні ємісії та сеньоражу, то це вже не моя проблема.
-1

Повторюю - не існує у Европі жодної країни, у який банконотно-монетна фабрика не має юридичного статусу. Прибуток віжд виробництва українських грошей повинен увесь зараховуватись до бюджету!
-1

а нашо ви тут це пишете?
у вас що завдання таке?
тут країну дерибанять, а ви про якісь гроші, а як що їх завтра замінять на рублі? ви кому, в росію будете писати?...
0

то це і є суть усіх політиків в Україні - "пудрити мізки".
Повторюю - угода про російський флот - це наслідки того, що я кажу.
Так, у Росії є своя стратегія - геополітична, але вам треба усвідомити, що країна, яка не може усвідомити що насправді відбувається з її грошима -ця країна приречена.
Повторюю - за останні 4 роки, прибуток від виробництва української гривні(сеньйонаж) сягнув за 200 млрд. гр ... чому в Україні прибуток від виробництва грошей не зараховується до державного бюджету ???

Чому банкотно-монетна фабрика не має 16 років юридичного статусу?
0

мені за вас прикро... ви не бачити далі свого носа...
0

мені сумно, що невігласи у фінансових питаннях керують політичними партіями та державою, дуже сумно.
мало хто взагалі усвідомлює в Україні що дійсно тут відбувається, люди живуть у "зомбо-матриці" що створена юдейським кагалом. Кажу країна не має жодного шансу на розвиток, якщо кредитні лихварські ставки у лихварських банках 20-30% - а мені відповідають, що це нормально.
Кажу рекламу алкоголю треба заборонити - а мені кажуть це нормально.
Кажу алкоголь - то не є продукт, а наркотик, мені кажуть що я дурень.
Кажу прибуток від виробництва грошей повинен надходити до держбюджету - мені кажуть що я агент Януковича.
Кажу - треба переходити до моделі конституційної монархії, бо то лише існуючий вихід, мені кажуть - то не наше.
Кажу що країні конституційних монархій самі розвинуті і світи, мені кажуть то дурниці.
Кажу що ми руса, а не українці, мені кажуть - це дурниці.

ну то і живіть у своїй "зомбо-версії".
Успіхів.
0

Олекса, поддерживаю.
+2

Що до реклами алкоголю , погоджуюсь .
Конституційна монархія , це цікаво , але хто буде королем ?
Не дарма народна мудрість говорить, що "Із хама не буде пана". Як не крути, а таки правда.
Януковича (Хама ) - геть !
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі