Блоги → Перегляд
Мітки Газдонбас

мене мучить думка

Четвер, 17:51, 29/04

Рейтинг
27 8
Переглядів
2000

0
0

мене мучить думка - якщо за здачу Севастополя можна отримати 30% знижку на газ, то скільки років його можна отримувати безкоштовно якщо позбутися нахєр донбасу взагалі?

 

Коментарі

Донбас- мабуь єдинний ргіон, е працює промисловість. Де з заводів ще не зробили торгово-озважальні центри. За рахунок цього Україна виживає. Навіть Львівський стадіон будується за рахунок східного регіону.
Не шуткуйте так про позбуття Донбасу.
+8

ти без емоцій цифри подивись. в цьому бюджеті на різні доплати шахтам іде 35 мільярдів гривень. Візьми до уваги що шахти за постановою Кабміну платять лише половину податку з прибутку. дохідна частина бджету - 273 мільярди - тобто Донбас злизує 13 відсотків бюджету прсто в болото.
Богдана .   18:19
+5

От постійно шугають і зневажають Галичан...
Якщо раптом б всі недорозвинені в Україні стали кричати "....аналог того що пишуть нам із Західної України"...
Можливо б "донбас" задумався.
Ідея правильна!!!!
+5

Дивують мене твої думки.
Є різниця між проявом безсилля і проявом слабкості. У першому випадку людина скоріше заручник обставин, які вона може змінити, а в другому - заручник себе, і це вже набагато складніше для змін.
Для мене сучасна ситуація - це перше. Я не усвідомлюю слабкості, але бачу безсилля. А ти пішов шляхом другого. Позбутись нахєр Донбасу - це вже рішення породжене слабкістю. Це рішення не ти вигадав, і якщо чесно, то і вигадувати його не треба, воно під ногами просто валяється. Але наявність інтелекту - це якісно інші рішення. Невже всі книжки, які ти прочитав і всі знання отримані за життя не кажуть тобі: гей, ми можемо вигадати інноваційний вихід із цієї ситуації. Адже так і народвися ЄС, це було інноваційне рішення, яке ніхто не підтримував. А інновації всеодно переможуть, хай скільки часу мине.
Богдана .   20:15
0

Це ІДЕЯ супер!! Спрощення до невиконанного.
Бо "донбас" без ЖИТНИЦІ (житниця-це південь і схід)це те що Галичина.
Відторгати дві крайні точки це-голову і ноги...
-1

Вужик, у вас всё нормально дома, вообще? А знаете, что произойдёт если все шахты в Донбассе закроют? Правильно, наша промышленность рухнет в пропасть. Знаете куда уголь используют? Рекомендую вспомнить школьную программу.
Дивують мене твої думки.
Є різниця між проявом безсилля і проявом слабкості. У першому випадку людина скоріше заручник обставин, які вона може змінити, а в другому - заручник себе, і це вже набагато складніше для змін.
Для мене сучасна ситуація - це перше. Я не усвідомлюю слабкості, але бачу безсилля. А пішов шляхом другого. Позбутись нахєр Донбасу - це вже рішення породжене слабкістю. Це рішення не ти вигадав, і якщо чесно, то і вигадувати його не треба, воно під ногами просто валяється. Але наявність інтелекту - це якісно інші рішення. Невже всі книжки, які ти прочитав і всі знання отримані за життя не кажуть тобі: гей, ми можемо вигадати інноваційний вихід із цієї ситуації. Адже так і народвися ЄС, це було інноваційне рішення, яке ніхто не підтримував. А інновації всеодно переможуть, хай скільки часу мине.
+4

це не зовсім серйозно і не зовсім сарказм. Хочеться якось промовити до свідомостей тих, хто підтримує Януковича, що їх теж можна здати заради міфічного блага "всіх" і змусити їх задуматися чи є прийнятним такий спосіб вирішення проблем...
+5

як промовити? Сидячи у кавярні у Львові? Чи у модному офісі у Києві? Як промовити...от питання!
З ними ніхто не говорить, крім самих регіоналів, ніхто не працює. У що мають вірити ці люди, якщо з ними ніхто не комунікує? Я у 2006 році розробив проекти по колосальній просвітницькій роботі на Донбасі. Це були спеціальні технології мобільних груп, з фільмами, ораторами тощо, які мали насамперед працювати в шахтасрьких містах. Подав на розгляд СП і там вони вмерли. Я думаю, що ми маємо зараз поїсти цього лайна, бо самі в ньому винні. А от коли наїмося пора нову кашу варити.
а давайте всіх російськомвних,неукраїнців,оліграхів розстріляємо як потенційних і дійсних зрадників?
+4

А давайте всіх україномовних постріляємо? І українська територія звільниться. От буде на руку декому....
Ми своїми чварами до того й йдемо.
+5

СУПЕР!
Якщо розстрілят російськомовних, то +
якщо україномовних, то -
Желізна логіка! Вітаю!
0

Вот такие люди и голосовали за Тимошенко и прочих. А ещё о культуре Донбасса беспокоятся.)))
0

Привет нацистам. Поздравляю. Гитлер бы вами гордился.
+2

Стосовно олігархів- згоден!!!! На палю!!!!
+2

А давайте, лучше все объединимся против зла и поймем наконец то, что Украина у нас одна. Власти выгодно чтобы мы собачились и разъединялись.
Это не просто мысль.Это то куда гнёт Кремль-гражданская война.И Ахметов в этой игре примерно валет если не ниже,Янук вообще шестёрка.
Очень похоже на то,что 2017 г подкопирку похож будет на 1917г.А 2033 на 1933.
0

А от куда у вас такое мнение? Вы сами дошли до него, располагая какими-то фактами? Подозреваю, что послушали ваших лидеров. Думайте чаще!!! У вас, наверное, набор очков дома. С розовыми стёклами и чёрными. В одних смотрите на мир когда "свои" говорят, другие одеваете, когда "не свои". Попробуйте без очков. Рекомендую!
+4

На беломор канале над политическими ставили бригадирами уголовников,они и определяли сколько жить политзаключённому.Стиль правления кремля не поменялся,а значит история повторяется.Смотрим кино взвешиваем перспективы:
http://www.ex.ua/view/630477
http://video-most.ru/news/2009-12-12-1008
Ахахахахахх) Оце так ідейка)
Вона Вужик додумался:
отделить от 26 областей 3 (три, как до 1939 г.?) области и.... объявить их Украиной.
Статья плачет...
+1

Боюсь легче от этого Украине не будет. Остаток от вышеназванного только когда с Востоком вместе такой смелый... Не будет нас, ни будет Украины.
Что это вы казёнными землями разбрасываетесь! Не дело! Если есть что своё - отдай, если хочешь. А тут - фиг! Это - народное!!!
Ну певне кілька років би Ахмет і Хазар з Януком жили б як сир в маслі. А нам би від того ні на грам би легше не стало, як не стане від здачі Севастополя москалям. Та й не варто віддавати Донбас - там, окрім бидла, і нормальні люди живуть.
+2

Точно! Там, где вы живёте тоже наверняка нормальные люди проживают.
от мене така думка не мучить, колись рахували скільки Донбас приносить грошей і скільки забирає. Виходило не на користь тих, хто Донбас житницею вважає, адже чи не єдиний позитив - це іноземна валюта за прокат і т.ін., але в абсолютних показниках виходить мінус. Тому питання дійсно цікаве але, вже таки, суто теоретичне, Донбас така само Україна, як і Галичина, ніхто і ніколи від'єднувати не буде і не зможе.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі