Понеділок, 19:09, 22.06.09

Рейтинг
3 1
Переглядів
1479

0
0

Цього літнього дня рівно 68 років тому окупаційний режим комуністичних терористів отримав упереджувальний удар в щелепу.

 

Чимало українців взяли активну участь у кривавих подіях Другої світової. Наші співвітчизники, розділені волею судеб чужими кордонами, героїчно і мужньо билися в лавах Української Повстансьої Армії, Дивізії СС Галичина, Червоної Армії, Вермахту, червоних партизанських загонах, армій Польщі, США, Канади, Угорщини. Іноді їх роз’єднували власні переконання, проте єднала українська кров. І сьогодні онуки та правнуки націоналістичних та радянських ветеранів Києва і Львова, Чернівців і Сімферополя, Харкова і Тернополя, Рівного і Одеси, об’єднані червоно-чорними барвами народного спротиву, готові боронити рідний край від окупаційних ліберально-комуністичних уродів. На цьому фоні театральні ліберальні соплі у виконанні одних й тих самих клоунів на Покрову, в Крутах, 23 лютого та 22 липня виглядають просто огидно. Слава Нації - Смерть ворогам.

Коментарі

Вы идиот? Какой нах режим? Какой удар в щэлэпу?
Или немцы убивали людей строго по принадлежности?
-1

*принадлежности к компартии
0

Комуністичний окупаційний режим.
А, ну да, я забыл - Гитлер ведь ваш кумир, вы ведь за него воевали:)
0

Гітлер тоді був кумиром німців. А зараз мабуть Ваш?
Ігоре, ми з Вами додали наші блоги майже одночасно. "22 июня. День начала войны" - http://politiko.com.ua/blogpost3049. Так що це не плагіат, вибачте.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі