Блоги → Перегляд

Якою ви бачите Україну

П'ятниця, 03:08, 24.04.09

Рейтинг
3 2
Переглядів
2198

0
0
У цій статті згадуються

Якою ви бачите Україну через три роки якщо її керманич  В. Ф. Янукович?

Мене цікавить наша зовнішня політика, питання української культури  країнської мови і звичайно української економіки

 

p.s. Якщо я створив такий блог це ще не означає що я є прихильником такого розвитку подій. Але мені здається що саме так воно й буде.

Коментарі

всім политичним діячам ставлять палки в колеса ,всім відомий факт що так буде і цього разу ....
якшо не стовирити противагу навіть в самій звичайній і простій формі то буде просто дектатура !
моя думка не однозначна але потрібна соціальна програма яка збалансує владу а я просто почну давити на такі фрази :ми вибираєм собі опслугу і не більше бо ми хазаєва тих грошей з яких йм виплачується зарплата !
Малоросія. Якщо не вибухне Національна революція.
Якщо ж вибухне (я в це вірю), тоді Україна через три роки буде знекровленою, виснаженою, але окриленою Волею і енергією до позитивних перетворень.
Мыкола: "Мене цікавить наша зовнішня політика, питання української культури країнської мови і звичайно української економіки"

Что ж ты идёшь не вногу с оранжмайдаунами, у них давно применяются понятия:
НАЦИполитика, НАЦИкультура, НАЦИмова, НАЦИэкономика.... как и НАЦИбанк, НАЦИрадио, НАЦИпошта, НАЦИуниверситет..... Какой НАЦИи, забыли сказать! вы готовы НАЦИонализировать и узбеков, белорусов, гагаузов, эстонцев....
Неужели 17 лет такого МАРАЗМА вас ничему не учат??

УкрССР - дочь СССР, Украиа - дочь УкрССР, УкрССР - искусственное МНОГОнациональное образование! 95% населения УкрССР прекрассно знало русский язык, язык МЕЖнационального общения! НАЦИидеи в МНОГОнациональной стране - это путь в ТУПИК!

Новый и прекрасный сайт уже захватили НАЦИоналисты с крайне низким уровнем мировосприятия! НЕ будет у вас НАЦИстраны! Украина - родина для многих народов! Украину создали НЕ ОДНИ НАЦИукрозападэньци! Хотите жить по НАЦИпорядкам - отселяйтесь-отделяйтесь всего 4 области и живите по НАЦИпорядкам!

О Януковиче... он уже 3 раза спасал украину от последствий экономических провалов ваших любих друзив ющей и юек! вы забыли про ГИПЕРинфляцию юща??
+1

хіба так важко зрозуміти питання щоб відповісти по темі?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі