Блоги → Перегляд

Вперше до Житомира завітав відомий білоруський гурт «:B:N:»

Четвер, 03:39, 20.05.10

Рейтинг
4 1
Переглядів
1308

0
0

Унікальний для нашого міста захід відбувся в ніч з 16 на 17 травня в нічному клубі КАНЬОН під назвою «Міжнародна вечірка OPEN BORDER». Одразу слід зазначити, що концерт зумів розбити стереотипи, що склалися відносно проведення рок-заходів місцевого рівня. Присутні були вражені якістю організації вечірки, а головне – якістю звучання гуртів зі сцени.

Важливо наголосити, що цей концерт був частиною благодійної акції Всеукраїнської фонду «Серце до серця», що направлена на допомогу новонародженим дітям з фізичними вадами.

Перед глядачами виступили житомиряни «Crystal Night», «Raw & Bold», «БИТЫ», а також коростенці «Астерия» та києвляни «Мама я радио». Нарешті, справжнім вибухом на вечірці став виступ білоруських зірок – гурту «:B:N:».

«:B:N:» приїхали до нас у повному складі, разом зі своїм автором текстів – Сергієм Мошковичем, відомим як один з провідних культових поетів у своїй країні. Цей гурт підкорює великі сцени ще з 1999 року. Позаду в них численні фестивалі і концерти в різних країнах світу, випущено три альбоми. І ось нарешті «:B:N:» став довгоочікуваним гостем Житомира.

На цей гурт в нашому місті вже чекали численні інтерв’ю та професійна фотосесія, яку забезпечила фотостудія HD-studio.

Протягом підготовки до цього концерту у багатьох людей виникало питання, хто є організатором заходу. «Міжнародна вечірка OPEN BORDER» є дітищем білоруського опозиціонера, колишнього українського в’язня сумління ІГОРЯ КОКТИША, який в цей вечір святкував своє 30-тиріччя. Протягом всієї вечірки лунали привітання Ігорю з його визволенням та ювілейним днем народження.

«:B:N:» також не став виключенням. Гурт покликав на сцену іменинника і разом з ним виконав свою фінальну пісню. Неможливо описати драйв і енергетику, що лилася зі сцени під час цього дійства!

Висновок єдиний – не було жодної незадоволеної особи, в залі панувала атмосфера свята і дружби. Додати можна лише одне: «Міжнародна вечірка OPEN BORDER» – перша ластівка виходу житомирської рок-сцени на міжнародний рівень.

Ігор Коктиш і вокаліст гурту «:B:N:» Олександр Лютич

1274268855_1.jpg

 

Crystal Night

1274268945_1.jpg

 

БИТЫ

1274269162_1.jpg

 

Raw & Bold

1274269321_1.jpg

 

Мама я радио

1274269418_1.jpg

 

«:B:N:»

1274269449_1.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі