Блоги → Перегляд

Відмова від НАТО. Перспективи розвитку ЗСУ.

П'ятниця, 12:51, 04.06.10

Рейтинг
3 2
Переглядів
3278

0
0
У цій статті згадуються

У разі прийняття Закону "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", де говориться про відмову до вступу в НАТО та внеблоковий статус, які наслідки можливі для ЗСУ?.

По перше, ймовірно підвищиться призовний вік громадян на строкову військову службу за аналогом РФ, де він складає 27 років або ж підняття самого терміну строкової служби з одного року можливо до двох.

По друге, це заторможення процесу переходу на контрактну професійну основу, внаслідок постійної нехватки фінансів на утримання ЗСУ. За таких умов про контрактну армію можна забути десь років на 25.

По третє це посилення корумпованості та дідівщини в армії, нехтування правами громадян призовного віку, свого роду "розвязування рук" військоматам, початок активного "полювання на призовників", як це відбувається в РФ.

Як бачимо перспективи розвитку та модернізації Збройних Сил України туманні, завдяки "реформам від Януковича".

 

Коментарі

Такие вопросы - стратегического характера - решать сейчас нельзя вообще. Ни в одну, ни в другую сторону. Для решения вопросов такого масштаба нужны два условия:
1. Доверие народа к власти, к тому, что власть делает что-то во благо народа, а не в свое благо или в интересах пиара.
2. Ответственность власти за принимаемые решения - когда представители власти будут реально рисковать хотя бы своим креслом за принятие решений, которое в последующем оказалось ошибочным или откровенно корыстным.
Об Лом   14:04
0

1.При чем здесь доверие? Брак по расчету счастлив только тогда, когда расчет верен!

2.Ответственность только тогда, когда спрашивают так, что уклониться от ответа невозможно... Поэтому принципиальное условие ответственности - научиться спрашивать, а для этого понимать, что и как спрашиваешь...

3. Поэтому организация деятельности стратегирования, есть главное условие выживания и развития для любой страны.
Звідки такі данні чи зі стелі?
1. Основними засадами внутрішньої політики у сфері національної безпеки і оборони є:
зміцнення обороноздатності держави;
реформування Збройних Сил України та інших військових формувань з метою забезпечення їх максимальної ефективності та здатності оперативно реагувати на потенційні загрози Україні;
забезпечення поступового переходу до комплектування Збройних Сил України на контрактній основі

Більше про ЗСУ там нічого не говориться.
Вадим . 13:36
+1
Александр, это не данные а мои личные предположения. Не надо путать.
Об Лом   14:06
-1

Нечего на зеркало пенять, коли маска не снята...
X X 15:34
+2
Я вижу ситуацию так: или у нас не зависимая ни от кого, самодостаточная(патроны, техника и т.д.) армия или мы казаки на конях и с шашками!
-1

это - ближе.
Однако, учитывая ментальность - не будет ни первого, ни второго.
+++
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі