Вівторок, 01:36, 22.06.10

n129105932669_6463.jpg

Спільнота патріотів "Україна понад усе!" розпочинає нову інтернет-акцію. ЇЇ мета - донести до власників мережі мікроблогів Twitter ініціативу введення україномовної версії сайту. Нагадаємо, що зараз Твіттер представлений шістьома мовами: англійською, іспанською, італійською, французською,німецькою та японською. Український сегмент цієї соціальної мережі налічує багато користувачів. До того ж створення україномовної версії сприятиме залученню українців, які погано або взагалі не розуміють одну зі згаданих шести мов.

Для початку ми плануємо написати листа англійською до власників Твіттеру, де викладемо свою пропозицію. Потім шаблон цього листа буде опублікований і кожний користувач матиме змогу направити його від свого імені. Якщо ви бажаєте допомогти з написанням або перекладом листа, пишіть на скриньку upu.admin [собака] gmail.com

http://upu.org.ua

Коментарі

російська і ще багато в режимі тестування.
Такаж порада як і для "1 2"
Прорахйте кількість УКРАЇНОМОВНИХ користувачів Тві(хочаб орієнтовно) і відповідно інших мов і потім на підставі отриманих даних пишіть листа.
А перед цим подумайте чому впродож півроку не можуть ввести російську мову
-1

Поради, звісно слушні, але як порахувати українських користувачів? Україномовних взагалі неможливо. Українська мова теж в режимі тестування?
+3

я знаю що російська 100% в режимі тестування.
Як порахувати?Треба обдумати,бо якщо Ви хочете,щобВаша ініціатива дійсно була підтримана-необхідно підійти до акції з головою
+1

Пару месяцев назад цифра была 12 тысяч

Когда-то был на презентации Майкрософта где очень подробно разяснили программу с переводом на языки.

Сначала английский.
Потом языки многомилионнки: испанский, французский, китайский и т.д ( по моему сюда же русский относиться, но точно не помню)

и только потом когда охвачено 90% пользователей уже начинают запускать локальные проекты и переводить на другие языки.

Дело в том что в офиссе Майка тоже не идиоты сидят и понимают что как бы не возмущались "свидомопатриоты" но 99% украинцев понимает русский язык - по этому может пользоваться русскоязычными програмами
+4

12,сейчас максимум 100.МАКСИМУМ.Аудитория Тви более 50лямов (на осень 09 было 50).Чухаете разницу?
0

В Равчева вже вселився дух отца Федота :-)
+2

розумієте,всі ці портали є бізнесом.І перекладати всю цю махіну на іншу мову для декількох відсотків користувачів ІМХО вони не будуть.Так як із гуглем.Правда якщо Ви знайдете залізобетонні аргументи і вони це зроблять (ще раз нагадую,подумайте чому досі російська не була введена.Десь як півроку тестується.А російська аудиторія куди ширша)
0

Може краще подумати, чому китайська не вводиться? Бо китайська аудиторія куди ширша за російську :-)) А взагалі навіщо китайцям китайський інтерфейс? Там же є японською, невже вони не зрозуміють?

Це, звичайно іронія. Я хотів показати, що мені по цимбалах, що там коється у Твіттері з російською мовою. Хай за неї росіяни переймаються.

А ми будемо за свою мову турбуватись. Бо окрім нас вона нікому не потрібна.
+2

дєрзайте
+2

Станислав, не понял причем тут дух отца Федота

Китай он специфический. Могу предположить что после Гугла, твиттер не хочет лезть в китайские дебри)

К тому же в Китае только небольшой процент "продвинутых" людей - остальное сельскохозяйственики и рабочие заводов, которые и про интернет то не слышали, не то что твиттер)

Вы то можете им писать, мы не отговариваем, просто приводим Вам аргументы, что бы потом не было сообщенитипа "Твиттер не признает Украину, ату его!" когда вас проигнорируют или откажут.
+1

"К тому же в Китае только небольшой процент "продвинутых" людей" - ага, а Росія - це просто одна велика сіліконова долина :-))

Пане Равчев, чому ви кажете про українців "ви", а не "ми"? Вас ця ініціатива абсолютно не стосується?
-1

процент интернет-проникновения в Китае меньший чем в России
+2

Александр, Вы здесь не правы. По поводу количества пользователей Твиттера и других вопросов лучше всего обратиться в Ларисе ( Dr. Larisa Varenikova тут на сайте). Она, кстати, вошла в сотню лучших специалистов, представленных на Твиттере, поищу сейчас ссылку и тут выложу. Кроме того, ей как раз и было предложение поучаствовать в подобном проекте для СНГ, я не в курсе деталей, но об этом слышала.
+3

Вот обещанная статья, одна из многих на эту тему
"100 Business Execs You Can Learn from on Twitter"
(100 бизнес управленцев, у которых стоит учиться на Твиттере)

http://www.mastersdegreeonline.net/blog/2009/100-business-execs-you-can-learn-from-on-twitter/
Лариса там достойно представляет не только Украину, но и СНГ в целом, у нее самый высокий рейтинг.
+3

И последнее: для того, чтобы быть услышанным и понятым в мире, писать надо по-английски. Иначе будете вариться только в собственной среде.
Увы
Молодці, підтримую, скажите, коли треба буде що підписати.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі