Блоги → Перегляд

Акція в підтримку україномовного інтерфейсу Ютубу!

Четвер, 03:27, 24.06.10

Рейтинг
31 6
Переглядів
1995

0
0

Українці продовжують боротьбу за українізацію інтерфейсу Ютубу!

Якщо Ви зареєстровані на сайті Ютубу - дуже велике прохання підтримати відео-лист до команди Гугл, якщо є можливість передайте друзям, якщо є можливість - додайти в "Обране", якщо не хочете ПіаРити канал - скачайте з зовнішнього ресурсу і розмістіть на своєму каналі окремо!

Чи буде інтерфейс Ютубу україномовним, чи Ні залежить саме від Тебе!

Розміщене відео на Ютубі: http://www.youtube.com/watch?v=CBPrd94mYxs

Ссилка на скачку відео із зовнішнього файлосховища: http://files.i.ua/user/3167788/52676/

ДЯКУЮ ЗА УЧАСТЬ!

Коментарі

Volia Volia 03:51
+8
+
-13

+8

Не однією ж владою і не одними ж залишками країни живе людина. Ви, Роджерс, наприклад, мабуть і телевізор, і цікаве в Інтернеті, і концерти улюблених співаків дивитеся. І Вас чимало інші проблеми так само цікавлять. Цікавлять вони і інших. В тому числі і питання мови на Інтернет-ресурсах, якими користуються.
Dhoqx Dhiakp   14:38
+2

Олександре, в той час, коли Ви пишите на Політико, що "нациозабоченные старают хернёй" влада розкрадає залишки країни!
-5

+11

Ya tobi perekladu....if you do not like the Ukrainian language, and you are Ukrainian, then there is something wrong in the way you were brought up and you need to see a Dr.

Let me know what medication he prescribes for your condition
-17

-16

-3

2 Toshu Trinity - seems that your English does not able to help you.
Learn to think, not just to talk, man -:)))
+9

Роджерс! Поки ти тут читаєш мораль та врпавляєш мізки національностурбованим, там розворовують країну! "пока власть разворовывает остатки страны и добивает промышленность, нациозабоченные страдают хернёй.." Ти чого досі тут а не на барикадах???
+9

Александр Роджерс 03:19
Саша, ти не правий. Якщо митці, педагоги,та просто "пересічні українці :)" кинуться рятувати економіку - горе цій економіці... Ти підкований в політекономіці - збирай однодумців і працюй в цьому напрямку. Комусь болить мовне питання - слава богу, хай займається просуванням мови в неті... Роботи вистачить на всіх. Комусь просто треба вставати в 4 ранку, щоб вам всім "думаючим за державу" було що похрумати в перервах між срачами... Так що не лайся, працюй :))))
-4

Не, чуваки, сейчас все должны сосредоточиться на главных направлениях. Чтобы каждая бабушка, каждый школьник понимали, что происходит.
http://politiko.com.ua/blogpost34617
Хороша ідея: ті, хто не хоче стикатися у повсякденному житті з російською мовою (як і чимало росіян в Україні з українською), буде мати таку можливість на Ютубі. – Це покращує вибір людям з мовними уподобаннями.
-6

+3
Ідею підтримую, але відео погано зроблено - не зручний для читання текст, плюс на англійську схоже перекладено тим самим Ґуґлом.
Александр Роджерс
Перевожу на нормальный язык: пока власть разворовывает остатки страны и добивает промышленность, нациозабоченные старают хернёй..

В цому то і справа, що ми хочемо нарешті звільнитися від "нормального "язика, "звільнитися" і в ютубі, і в інтернеті. Чого я заходжу в інет і читаю заголовки, на фінно-угровському нарєчії, чого скрізь панує "язик" матюків і "язик" кримінальної босоти... Руслана підтримую на всі 100% - почнемо поки з Ютуба, а там візьмемось за інші сайти і ресурси
-5

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі