Блоги → Перегляд

Росія не пройде, Україна переможе! – з віче у Львові

Понеділок, 03:54, 28.06.10

Рейтинг
7 1
Переглядів
1021

0
0

27 червня у Львові проведенням круглого столу «Об’єднання націоналістичних сил на сучасному етапі» розпочалися акції з нагоди 69-річчя проголошення Акту відновлення Української Державності та 103-річчя від дня народження Головного Командира УПА Романа Шухевича. На площі Ринок пройшло віче-концерт , організоване націонал-патріотичними політичними партіями та громадськими організаціями Львівщини за підтримки Львівської обласної ради.

Перед присутніми виступили голова Львівської обласної організації КУН Микола Пшевлоцький, голова Львівської облради Мирослав Сеник, народні депутати України від фракції блоку НУНС Андрій Парубій, Володимир В’язівський, Герой України Юрій Шухевич, голова Братства ветеранів ОУН-УПА Олесь Гуменюк,  заступник голови ОУН (м) Богдан Червак, керівник Львівського обласного відділення Центру національного відродження ім.Степана Бандери Юрко Антоняк, Голова  Львівської обласної організації Політичної партії "За Україну",голова обласної "Просвіти" Ярослав Пітко, Голова Львівського обласного товариства політичних в'язнів і репресованих Петро Франко. Вела віче та виконала низку пісень національно-визвольної боротьби лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Софія Федина.

 Виступаючі наголошували на історичній значимості проголошенння Акту відновлення української держави 30 червня 1941 року, героїзмі його творців, актуальності ідей Коновальця, Бандери, ОУН та необхідності єднання патріотичних сил, як запоруці перемоги і гарантії незворотності становлення української держави.

Герой України Юрій Шухевич, говорячи про сучасну ситуацію в країні, наголосив: «Це поразка в битві, але не поразка у війні. Я впевнений, що ми зможемо відновити українську Україну від Тиси по Кавказ!».

«Сценарій пишеться потаємно від українців, – як захопити владу в Україні аж до села. Ми досі не знаємо, у якому форматі проходитимуть місцеві вибори. Ми маємо об’єднатися і сказати українське «Стоп!»: Росія не пройде, Україна переможе!», – сказав зокрема народний депутат, керівник Львівської обласної організації Народний союз «Наша Україна» Володимир В’язівський.

Разом з тим, нардеп Андрій Парубій зауважив, що той, хто заспокоївся після здобуття Україною незалежності чи після подій на Майдані і вирішив, що може займатися своїми справами, – глибоко помиляється. Ми повинні постійно відчувати себе у війні за Україну!

 Заходи будуть продовжені 30 червня. Зокрема заплановані відкриття тематичної виставки художника Я.Івасейка, молебен за Україну та піша хода учасників вулицями міста від пам'ятника Степана Бандери до пл. Ринок.

Коментарі

МОЛОДЦІ! УКРАЇНЦІ, ЗА ВИЗНАЧЕННЯМ, МАЮТЬ МАТИ ЄДИНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОВІД.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі