Блоги → Перегляд

Необхідно прийняти закон про зміни Конституції в частині норм, що стосуються місцевого самоврядування. Парламент до цього, здається, дозрів

Неділя, 04:06, 04/07

Рейтинг
11 12
Переглядів
2854

0
0
У цій статті згадуються

"Підтримуючи наміри щодо посилення функцій і ролі місцевої влади, щодо яких висловлювалися Президент В.Янукович, Прем’єр-міністр М.Азаров та очевидне прагнення в цьому напрямку вдосконалити податкове і бюджетне законодавство, вважаю їх конкретним шляхом практичних змін в організації державного управління, вдосконалення системи влади. Оформити ці наміри в юридично-правовому сенсі можна (і потрібно) прийняттям закону про зміни Конституції в частині норм, що стосуються місцевого самоврядування. Парламент до цього, здається, дозрів.

Зрозуміло, що ці (та й будь-які інші) зміни слід робити у строгій відповідності з вимогами розділу ХІІІ Конституції України, поважаючи і зберігаючи Основний Закон нашої держави.

Це один з найважливіших обов’язків Президента України, парламенту, всієї влади. Це одна із гарантій стабільного розвитку суспільства і зміцнення української державності".

Про це лідер соціалістів заявив у коментарі до зауважень Глави держави щодо змісту Основного закону.

Коментарі

александр александрович это писал или блог-секретарь?
-2

Секретарь, конечно. Сан Саныч, сдал партию, а теперь сдает свои позиции. Обидно. Я 5 лет в єтой партии провел пока она окончательно не загнила.
-2

Чесне визнання власних здобутків... може, до Регіонів вступите?
Як Ваше дорогоцінне здоров’я? Скоро Вас чекати в черговий раз у Інституті кардіології?
Не люблю людей, що пишуть про себе в третій особі.
над українськими конституціями потрібна:Об'єднуюча ідеологія для народу України.
(На здобуття Нобелівської премії)
"Я бажаю кожному стати капіталістом,мрію,
щоб у кожної людини була належна їй власність"
Маргарет Тетчер.
Людина без власності-раб. Національна ідея сьогодні нічого не варта,якщо в ній відсутнє економічне підгрунтя. Сьогоднішня Європа пишається середнім власником і саме він є гарантом демократії,так як контролює владу. Україні потрібно створити середнього власника за рахунок права на ту долю землі і корисних копалин, які припадають на кожного громадянина України. Якщо ви не володієте тією долею землі і корисних копалин, то нею ж хтось володіє і експлуатує вас. Також потрібно реанімувати ваучери шляхом заміни їх на акції підприємств і повернути заощадження державним майном. Перший крок для втілення запропонованної ідеології -це прийняття Великої Конституції:"Кожен громадянин України має право на довічне володіння тією часткою землі і корисних копалин, які на нього припадають." Цим самим буде реалізована стаття сьогоднішньої Конституції де записано, що земля та її надра належать народу України. Я не пропоную ділити землю і наводити багато нових меж. Колгослні поля залишаться в своїх межах, селяни до своїх паїв припишуть своїх рідних і близких, а право довічного володіння долею землі і корисних колалин буде забезпечене роботою комп'ютера в Державному Земельному банку. Ідеологія забезпечіть суспільний устрій країни між комунізмом і капіталізмом (адже істина посередині) і припинить сварку декількох поколінь відносно соціально-економичного устрою держави. Рівень корупції буде найменьшим у світі. Я покладаю надію, що не тільки українці сприймуть запропоновану ідеологію. І не буде в світі ні диктаторів, ні царів і т.п. Людству потрібно покладати надію не на якогось лідера, що обіцяє щасливе майбутне, а на ідеологію. Запропонована ідеологія в християнському дусі, бо не вступає з ним в протиріччя, не суперечіть національній ідеї і захищає нацменшини. А найголовніше, на мій погляд, при цьому враховується природня суть людини, чого не врахувала ідеологія Маркса (через це і розвалився Радянський Союз). Заодно буде вирішене земельне питання раз і навіки на користь кожного.
Леонід Чухно тел.0955290388. [email protected]
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі