Блоги → Перегляд

Трохи гумору :) Укрбаш :)

П'ятниця, 17:36, 24.04.09

Дивлюсь на вихідних «Танцюю для тебе», чоловік поряд щось своє робить та інколи прислухається до звукового ряду.Репліка якоїсь конкурсантки: — Особливо мені сподобались члени журі...Чоловік (флегматично):— А інші органи журі їй не сподобались?

 

Сподіваюсь усі любителі гумору дивились відео з улюбленим мером всіх харків'ян Михайлом Добкіним...День випускників ХНУ минулого року. Тільки но відбабахали концерт на площі і всякі офіційні дядьки штовхають речі у мікрофона. Останнім щось бубнить Мишко. Всі знають що після його слів почнеться добрячий фейрверк і потихеньку замовкають. Добкін дає команду, всі завмирають...І в цілковитій тиші над площею, як грім гуркотить п'яний чоловічий голос: "МІША НЕ ВИЙОБУЙСЯ!!!" Не знаю як хто, але я фейрверку не бачив... я плакав.

 

Їздив на Паску до родичів в Росію. Коли повертались на таможні перед нами був наш чувак. Попросили відкрити багажник, а там порожньо, питають:- Почему пусто?- Так я цеє, газ пижжю.Краще б він промовчав. Як я від’їздив йому вже обшивку в салоні збирались знімати, для профілактики.

 

наш ДПЮшник,не вбачаючи нічого дивного у питанні-*а скільки солдат було у вас в роті?*,гордо відповідав-тридцять один!

 

про Шибу, луцького мера і його невимову літери "Р"при балатовуанні на цей пост вій, кров з носу, обіцяв відремонтувати дороги. на одній з прес конференцій після його обрання на пост, йому натякають про дороги.Мер: да з`йоблю я вам дойоги.голос з залу: та вони вже і так з`йоблені в край, ви краще їх відремонтуйте.

Обирав найсмішніше, як на мене. Задовбала напруженість на Політіко :) Тільки не баньте за рекламу іншого інет-ресурсу :) Це все цитати звідти.

Коментарі

упал пад стол :))))))))) коли читаеш баш орг і укрбаш, особливо в маршрутці всі думають, що ти, тохи пришелепкуватий, бо постійно посміхаєшся :)
Особливо про Луцького мера :))
Справді сміх найкраща розрядка!
аааааааа!!!!!!
+1 Дякую за гумор. Дуже підняв настрій :)))
Насмішило про Добкіна та про російських митників. Дякую за хороший настрій:)
До речі, група для підняття настрою. :)) http://politiko.com.ua/group38
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі