Блоги → Перегляд

Моя хата скраю

Середа, 23:56, 07.07.10

Рейтинг
12 3
Переглядів
1199

0
0

Знаєте, українці ,,слабкі,, не в тому сенсі, що ми слабкий народ. Аж ніяк! Ми можемо щось зробити тільки у гніві, ми ніколи не зазіхали на чужі землі, - жили на своїй, кожен окремо. Та тільки коли нам ставили умови та правила, тоді ми повставали, а так би й пальцем не поворухнули. Це і плюс і мінус нашого народу, - могли спалити Москву, Варшаву і Стамбул та в нас є жалість, яка іноді непотрібна. Можна сказати. що ми добрі до всіх... тільки не до себе.

Але... Ще більша проблема нашої нації, то її життєве кредо - моя хата скраю... Але якщо хата скраю, то під час пожежі, ніхто не встигне прийти на поміч. Тому бути скраю, якось не з руки, чи не так?!

Коментарі

... Тому і УКРАЇНА, що скраю...Треба міняти стереотипи! Ми інше покоління-і НАМ потрібна не тільки НАДІЯ...і ВІРА , а ще ДІЯ до цього!...Терпець може урватися...
+3

У нас на Україні, між іншим, є чудовий звичай - пускати півня ворогам!
Коли. не приведи господи, наш терпець урветься, буде вельми непереливки усій привладній бидлоті. Були б вони розумні, постереглися б. Бо тоді вже ми скоро не зупинимося.
Згоден з цим. І до гасла.,,Моя хата скраю,, є не гірша відповідь - Хата крайнього горить першою, - не буть скраю! Дій, будь українцем!
Об Лом   01:42
+4

Згоден... Прісутнє є в характері мазохізм та садізм до собі... Згоден і з тім що " з краю" в центрі ніколі не бувало... Однак щоб буті самостійнім треба поставите Україну в центр, місліте єї як центр світу...
wild cxid 13:11
+3
на Троєщині...
+3

та яка тамрізниця? Що Троєщина, що Оболонь, що Львів, що Донецьк, все то наша земля на якій вже зараз панують зайди і відчувають себе господарями та панами, а простих українців вважають бидлом...
wild cxid   14:33
+2

я себе бидлом не вважаю і нікому цього не дозволяю, а ви як хочете....
+3

ну, якщо людина вважає себе бидлом, то вона голову опускає, і свова зайвого сказати боїться. Якщо ти дозволяєш назвати себе бидлом. то якпісля цього перше - можеш назвати себелюдиною, і друге. - поважати себе.
wild cxid   14:54
0

ну то чого ж ви дозволяєте над собою панувати?
+2

Хто дозволяє, а дехто не мовчить. але таких мало.
wild cxid   17:29
+1

а я мовчки не дозволяю....
просто роблю те, що вважаю потрібним
+1

ну, робити те що вважаєш потрібним для себе то одне, але іноді треба чимось жертвувати, навіть своїми інтересами, заради вищої цілі та мети, якої прагнеш досягнути. Як би там не говорили, але одна людина нічого самотужки не зробить, це теж саме положення, що й моя хата скраю.
wild cxid   19:19
-1

"раньше думай о родине, а потом о себе"?...
ні, я не комсомолець....
0

Як кажуть, - кожному своє.
противник на нашей земле могилу себе выроет ,перед опасностью украинцы всегда обьединяло одно- свобода
Згоден з Юрієм, але тут знову існує проблема - ми обєднуємся перед суперником, але коли суперник відступив, коли він програв, у нас починаються міжусобиці, власні розбірки, і відразу зявляється сім князьків, що хочуть бути при владі, незважаючи ні на що, окрім власного его!
Є у нас така ще риса ,як все просирати,навіть те,що не можна просрати!
це з тоїж опери- нехай згниє, аби сусіду не дісталося
русские так и лезут своими граблями в наш огород , с одной стороны я это у же в истории украины уже видел ,ну когда запорожскую сечь ликвидировали а теперь янукович её закапывает, только понимаеш книги патриотические историю переписали, нет, надо табачника поставить реформатор хренов ему видетели надо реформу в образовании ,ну не дятел как вы думаете?
ну, Табачник, то взагалі мегапатріот, але не нашої держави, що напряму висловлював зневагу до всього українського.
wild cxid   16:12
0

не захищаю табачника, просто уточнюю, його зневаге не "до всього українського", а лише до западенського
0

То по вашому, його коментарі. щодо того що українці не заслуговують на державу. українська мова то не мова і таке інше, то просто нелюбов до ,,западенського,,?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.