Блоги → Перегляд

Переслідування журналістки “Газети по-українськи” Олени Галагузи розглядатимуть “Репортери без кордонів”

П'ятниця, 05:55, 23.07.10

Рейтинг
4 1
Переглядів
1284

0
0

Як повідомили ГО «Люстрація» у Житомирському Комітеті захисту України, ситуацію з переслідуванням житомирської журналістки Олени Галагузи офіційно прийнято до розгляду у Міжнародній правозахисній організації «Репортери без кордонів». Про це Житомирському комітету захисту України повідомила представник «Репортерів без кордонів» в Україні Оксана Романюк.

Як відомо, Корольовський районний суд м. Житомира розпочав слухання справи за позовом народного депутата Олега Черпіцького до «Газети по-українськи».

Кореспондента «Газети по-українськи» Олену Галагузу, яка відома своєю принциповою позицією та незалежними розслідуваннями, погрожують приводом доправити до суду, засідання якого відбудеться 6 серпня.

Нардеп О. Черпіцький позивається до «Газети по - українськи» через публікацію статті про його бійку із журналістом. Черпіцький вбачає у невеличкій замітці образу власної честі та гідності та вимагає стягнути з видання 170 000 гривень чи взагалі позбавити ліцензії. Саме така сума чи закриття ЗМІ має задовольнити депутата, який донедавна був у фракції БЮТ, а нині є членом коаліції «тушок».

«Ми закликаємо журналістів та небайдужих громадян підтримати свою житомирську колегу Олену Галагузу, прийти 6 серпня до Корольовського райсуду м. Житомира та не допустити розправи на незалежними ЗМІ- зазначив координатор Житомирського Комітету Захисту України, член Ради ГО «Люстрація» Сидір Кізін.

Прес-служба ГО «Люстрація»

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі