Блоги → Перегляд

Мігрантів викинули з васильківського ринку (фото)

Неділя, 00:42, 25.07.10

Рейтинг
10 9
Переглядів
3164

0
0

24 липня 2010 р. у Василькові відбувся рейд бійців «Патріота України» та підприємців міста.

В результаті рейду було зачинено декілька в’єтнамських контейнерів разом із крамом чужинців та прибрано ятки узбеків та циган. Більшість українців, що перебували в цей час на ринку, схвально оцінили дії соціал-націоналістів.

У свою чергу під час стихійного мітингу, який виник біля ринку, представники СNА запевнили підприємців та споживачів, що завжди стоятимуть на захисті соціальних та національних інтересів українців і не дозволять чужинцям відбирати робочі місця в українців та продавати товар низької якості.

Як вже повідомлялось раніше, українські підприємці, що торгують на цьому ринку, виступили категорично проти, того, щоб на ньому продавали свій товар чужинці, а саме в’єтнамці, цигани, узбеки тощо. Українських підприємців підтримали Соціал-Nаціональна Асамблея та Організація «Патріот України».

Гуртом патріоти та підприємці протягом останніх 2 тижнів з васильківського ринку витіснили більшість чужинців. Деяким представникам в’єтнамської діаспори довелось силою вказувати на їхнє місце, декого з них госпіталізувала швидка.

В ході сьогоднішнього рейду бійці Організації «Патріот України» не зустріли жодного співробітника МВС, що може свідчити лише про зміну пріоритетів міліціонерів, які протягом останніх двох тижнів захищали чужинців.

 

DSC_2855_resize-150x150.jpg DSC_2858_resize-150x150.jpg DSC_2861_resize-150x150.jpg DSC_2862_resize-150x150.jpg DSC_2864_resize-150x150.jpg DSC_2865_resize-150x150.jpg DSC_2870_resize-150x150.jpg DSC_2871_resize-150x150.jpg DSC_2877_resize-150x150.jpg DSC_2883_resize-150x150.jpg DSC_2905_resize-150x150.jpg DSC_2907_resize-150x150.jpg http://sna.in.ua/?p=4482#more-4482

Коментарі

і що тут доброго?
ANGEL .   01:04
-1

Мосійчук - нацист.
+1

Доброго досить багато. По перше, розігнані нелегали які платили міліції а не платили податки. По друге,анклав вєтнамців у Василькові припинв зростати.
Я соціал-націоналіст а не нацист!
ANGEL . 01:04
0
Міжнародними документами забороняється дискримінація за такими ознаками як раса, колір шкіри, стать, мова, релігія, політична позиція чи точка зору, національне чи соціальне походження, майновий стан чи місце народження і походження за народженням.
0

Якщо там працювали нелегали, та ще стихійно - підтримую таку акцію. І жодна дискримінація і колір шкіри тут нідочого.
0

Міжнародними документами дозволяється винищувати українську націю?
очередная выходка НАЦИСТОВ.
Позор.
Моя б воля - ПОД АРЕСТ за такие выходки.
и - каторжные работы на 5 лет.
За шовинизм.
НЕГОДЯИ ВЫ.
0

Ще кілька років такої толерастії і буде, як в деяких регіонах Росії. "рускіх" там вже меншість!
+4

Бухать меньше нужно и рожать почаще!!!:)
+4

и спорт,спорт и еще раз спорт!)
+3

Спорт и хорошая семья, детишек десяток!!! :)
+3

ну да,яб сказал большая крепкая семья с взаимопомощью и круговой порукой!)
0

Лучше с взаимопомощью !!! :) Так как круговая порука это не есть хорошо !!!:))
-1

Родина і спорт це стовпи на яких має базуватися здоровя та майбутнє нації
...Якісь варвари , а не українці...Бійці організації "Патріот України"...,ринок....якесь свавілля ...у Василькові...
А тепер давайте подивимося з іншого боку...Хмельницький-Ринок Поляк..., що теж викинути і поламати ребра?
А мені це нагадує заміну хіба, що вивіски;був рекет, сьогодні "Патріоти"...
І де на ...базарі...А чому не біля Верховної Ради? Або банку , який захватив у пенсіонера на депозит останнє і не повертає...Чому не біля ЖЄКу . який невіомо звідки повисив за коммунальні послуги,і таке інше...
НІ! хлопці,так не можна! А ви подумали про наших Українців за кордоном?
Коли Вони ,а сьогодні це більшість їздять за різним товаром як у Китай так і у В*єтнам?І чим ТАМ МИ відрізняємся від їх тут? Статус один -іноземці...
А у Россії наприклад на Льгові, Курська область , торгують на ринку промислових тоаарів -тільки з Харькова Підприємці... інших там просто немає.. І їх . теж повбивати? А товар потрошити? В цивілізовані чи ні?
Ви ж кидаєте тінь не на "Сильну Україну" а на не Правову і дику!...
Мені дуже шкода за самосуд! І те що ви зробили тільки ганьбить українця!
Які б не були в*єтнамці чи узбеки ВИ не мали ПРАВА рішати де їм місце...
Для цього є надзорні інстанції...Бо наслідки у Міжнародному Колі можуть бути куди гірші чим Ви це уявляєте...
Я хочу вибачитися перед Посольствами В*єтнаму і Узбекістану в УКраїні за наших Чиновників . які . навідь не прорахували взаємних турбот невинних
Українців на їх теріторії... І ще Я вважаю, що треба розібратися з керівництвом "Патріотів" які спровокували Міжнародний ІНЦИДЕНТ!
"Кришуванням" підприємців....
+2

так так,не тих бьють!
-1

[email protected] Андрей 22:22
"Для цього є надзорні інстанції...Бо наслідки у Міжнародному Колі можуть бути куди гірші чим Ви це уявляєте..."
Бхгггггггггггггггггггг, ну що за наївність
та постовий або дільничий аж сіпається від щастя, коли йому в руки потрапляє нелегал!:)))
Цеж прекрасна дойна корова! Щомісяця приносиш дільничому данину і він спокійно закриває очі на те, що нелегал живе в Україні. А коли вони ще й організовуються, жоден чиновник не втримається, щоб не взяти від них "подарунок"!
тому справді б'ють не ти! Треба з дільничого починати!
-2

Вибити нелегалів це боляче вдарити по міліції яка їх кришує
Редкие мерзавцы эти SNA - укро-нацисты.
Блин: неужели нет крепких кулаков в Украине, чтобы эту сволоту растоптать на хрен?
Чтоб и слякоти не осталост от них?
0

Тапёрыч это не нацисты!!! :) Это обыкновенное уничтожение конкурента под видом отстаивания национальных интересов!!! Уверен, что на рынке работают родственники этих горе патриотов, заинтересованные в устранении конкурентов!!! Товар наверняка у всех одинаковый, только у вьетнамцев дешевле, вот их и прессонули, что-бы не демпенговали!!!
-2

мне - ПЛЕВАТЬ, под какой личиной бесчинствовали эти негодяи.
БЫЛО бы государство - была бы и ПОЛИЦИЯ.
Эту нац-сволоту ИСКАЛЕЧИЛИ бы так, что ни одна реанимация не взялась бы их "ремонтировать".
0

Я думаю, что местные "стражи порядка" в доле!!!
-1

потому и пишу: НЕТ государства.
Быдло и приспособленцы.
между ними - нацисты.
-1

Ви спостерігаєте світанок Великої України!
А вообще стыдно за таких патриотов!!! МОЛОДЕЦИ НА ОВЕЦ!!! Позорище!!!
-3

"ПТІЧКУ КАНЄШНА ЖАЛКО", але якщо держмашина пробуксовує: замість того щоб боротись з нелегалами, вона з них живе, що залишається людям... тільки пряма дія...
Зрозуміло, яб змістив акценти і повернув праведний гнів на дільничих міліціонерів та інших ментів Василькова, але це вже люди при погонах - якщо затресся з ними можуть бути проблеми.

Накінець, трошки історії: на початку 17 ст. в Київ поляки прислали воєводу, який ретиво почав впроваджувати унію. І що зробили кияни... Вони покликали запорожців, які вночі просто перерізали тому воєводі горлянку...

Оце б Тапєріч верещав!!! Уявляю, як би він запорожців тільки не називав...
Але ж сьогодні запорожці - це еталон українського героя. А "Таперичі" всі разом верещать через уніатів... мовляв Україна - це подарунки царів, а уніати - трохи не чорти з рогами.
-1

А за коліївщну вам не соромно!
+1

Дуже соромно!!! За 30 000 страчених селян та наслiк Польсько-російська перемога!!! А iнших наслiдкiв у такiй дурнi не бува!!!
-2

30 000 страчених селян та гайдамаків це українська ціна за етнічне панування на території правобережної України. Не було б коліївщини українці були б меншістю на тих землях
0

Опять 25 !!!:) Ещё раз пишу БУХАТЬ МЕНЬШЕ НУЖНО И РОЖАТЬ ПОЧАЩЕ!!! :)
wild cxid 16:28
0
чтой-то вьетнамцы ментам не заплатили?
0
Русские всегда нормально сосуществовали с др.народами, в том числе торговали. В многонациональной Одессе и др.городах причерноморья, где было много турок, греков, армян и т.д. русские торговцы никогда в торговле не имели никаких привелегий. Русскому духу чужд национализм. Многие иноземцы говорили, что "русские их никогда не обижали". Видно, нынешние украинцы далеки от русского духа.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі