Блоги → Перегляд

Заклик московського патріарха до об'єднання : що ви думаєте з цього приводу?

Вівторок, 12:37, 27.07.10

Рейтинг
2 2
Переглядів
1418

0
0

Російська православна церква закликає представників неканонічних церков України повернутися в канонічне православ'я.

Відповідне звернення з закликом до православних українців, що перебувають поза єдністю з канонічною церквою, було прийнято на засіданні Синоду РПЦ у Києві.

"Жити в розколі гріховно і згубно для душі, але немає нічого страшніше для християнина, ніж померти поза церквою... Немає нічого принизливого в покаянні, до якого всіх ведуть доброта Божа, його лагідність і довготерпіння, і немає перешкод, які не дають змоги повернутися до церковного спілкування", - процитував це звернення журналістам голова синодально-інформаційного відділу РПЦ Володимир Легойда.

Також РПЦ зазначає, що якщо раніше поверненню в лоно канонічної церкви перешкоджали зовнішні фактори, то зараз такі фактори усунуто.

При цьому, коментуючи на прохання журналістів, які саме це були фактори, Легойда зазначив, що це зокрема були політичні моменти, однак зараз влада перестала втручатися в справи церкви, і це відкриває нові можливості для православних в Україні.

Як повідомляло агентство, раніше РПЦ заявила про готовність представників неканонічних українських церков перейти в Українську православну церкву Московського патріархату.

Коментарі

ну Путин уже заговорил на украинском.. так что объединение на условиях win-win это всегда хорошо, а если он хочет тут командовать, то не надо, у нас тут и своих командиров хватает.
+2

Українська Путіна - чистісінький піар.
wild cxid   12:46
-2

і вообще путін єст дітєй...
+1

А він бува не гомік? Бо щось занадто любить "нашого" землячка
wild cxid   13:17
+2

а ще він їврей масон та адепт секти Вуду
+2

і людожер. Також ще й ГБешник. Людина яка розв’язала не одну війну (хоча і не здатна довести це до ума), завдяки його політиці сотні росіян стали жертвами терактів. Людина яка вважає існування України як незалежної держави "нєдоразумєнієм". А так - святий. Хоч до дупи прикладай.
Черговий заклик до об"єднання,який зробив пан Гундяєв на засіданні синоду,є не що інше як чергова таки спроба загнати українське православ"я у лоно колишнього "совка".Пан Гундяєв перебуває на службі у чинної кремлівської влади і не має нічого спільного із духовністю віруючих людей,його слова лукаві і за ними стоїть лише бажання штучно збільшити кількість своєї пастви і за рахунок чого зрештою зруйнувати українську державність як таку.
спор баранов: в какое стойло идти...
нехай йдуть під три чорти. Спочатку мають навчитися поводитись у гостях, слідкувати за "базаром", взагалі, загальноприйнятим нормам.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.