Блоги → Перегляд
Мітки звіт

П'ятниця - тяпниця

П'ятниця, 20:29, 24.04.09

Рейтинг
6 1
Переглядів
1895

0
0

Сьогодні вже п'ятниця. (до речі, хто що може порадити, щоб ставити апостроф не переключаючи розкладки клавіатури?)

За тиждень було зроблено багато справ: розроблена інструкція для партій і політиків. щоб вони могли зрозуміти, як використовувати свої аккаунти.

Розіслані запрошення  політикам і громадським діячам. Як мені сказали, деякі політики не хочуть бути першими, бо знають, що одразу закидають питаннями і оцінками, можливо образами чи ще чимось, а це не комфортна умова перебування на сайті :), тому коли тут почнуть реєструватись політики, які досягли великого рівня популярності, велике прохання  будьте дружелюбними :)) як це дивно б  не звучало, а то спугнем їх і у кого, що потім питати будемо :)? Тому взаємоповага дуже важлива.

Завдяки таким представникам соціальної мережі Politiko, як Гражданін і Ла Гранж, ми всі зрозуміли, що є різне бачення цього світу і подій, які відбуваються навколо. І це нормально. Це дає змогу подивитись на світ з різних сторін. От ви колись пробували подивитись на світ як комуніст? І не просто комуніст, а комуніст для якого слова Партія, Лєнін, Комсомол - це найсвятіше, що може бути. А ще спробуйте подивитись на світ як націоналіст - Нація, Патріотизм, Слава Україні! - це найсвятіше для нього.

 

До чого я веду. Управління країної це дуже цікавий і складний механізм, але він одночасно і простий. Його можна уявити у вигляді канатів, які собою являють кожну сферу життя. Якщо в Світі і в країні все гаразд їх ослабляють (понижають контроль) - це більш ліберальна політика, а коли в Світі  і в країні починається криза чи інші зміни - їх натягують (підвищують контроль), а це вже більш ліва чи права політика, таким чином суспільство само себе контролює через певні політичні погляди дивлячись на ситуацію.Тому в здоровому суспільстві повинні бути присутні абсолютно всі політичні течії, щоб була можливість вчасно відреагувати на зміни. Але при певних умовах певна течія починає мати більше привілеїв, тобто суспільство само себе контролює (як я писав трохи вище), це навіть видно по нашому сайту, хоча все таки більше людей лібералістів, але активність проявляють більше націоналісти, бо ця політична течія набирає обертів. Але будуть і такі моменти в нашому житті, коли і соціалізм себе проявить, бо він буде кращім в певній ситуації. Але перед цим звичайно повернуться до лібералізму. А можливо ще кудись нас закине, може в теократію - всі стануть вдруг дуже духовними..Хто його знає..

Ось деякі цікав картинки.

Transformaciya-v-politiku.JPG

Rossiya---tekutshaya.JPG

SSHA---tekutshaya.JPG

Anarhiya-mat-poryadka.JPG

Obyknovennyj-fashizm.JPG

Voennyj-kommunizm.JPG

Idealnaya-strana.JPG

Щоьс націоналізму не було у тому джерелі... дивно..

http://miwim.livejournal.com/ - з цього блогу я взяв ці картинки і ще там є цікаві пояснення первним речам, але є речі з якими я не згоден. Читайте..

Коментарі

Невідомий користувач 20:41
0
Щодо апострофа. Можна поставити україномовну версію WinXP, де ця проблема вирішена.
Юрко Н. 20:50
0
Я апостроф ставлю подвійний, що над двієчкою. Так простіше. Все одно замісь українського апострофу друкується російська ё. Ось так: """"""""
Невідомий користувач   20:54
0

В україномовній версії Вікон замість ё пишеться апостроф.
http://dict.linux.org.ua/other/ua_layout_uni.html
Тут є рецептик, як зробити нормальну українську розкладку.
простите но максимум бизнеса не может быть в идеальной стране
0

Чому? Країна ж ідеальна )))) Заміність слово "бізнес" на "економіка".
0

Да скорее всего там єкономика имелась в виду.
Щодо апострофа: набираєте на цифровій клавіатурі 039 утримуючи при цьому лівий Alt. Розкладка значення не має.
0

Трохи незручно.
0

Мабуть це тільки в ворді працює..
1)АНТИнаучные ваши картинки! маленький пример: разве не может быть Общество с совпадением интересов власти и Общества?
2)как вы не поймёте: сегодняшний смысл бизнеса - это получение максимальной выгоды при минимуме своего труда, т.е. - это и есть настоящий ПАРАЗИТИЗМ! Отсюда и истоки МИРОВОГО фин.кризиса - это ТУПИК развития!
3)Автору темы: задумайтесь! у нас до сих пор НЕЗАКОННЫЕ название страны, Конституция, Президент, дэржмова, гимн, герб, флаг, ВерхЗрада, Кабмин....
Такая страна не имеет базы своего стабильного развития! что и ДОКАЗЫВАЮТ 17 лет РЕГРЕССА!
Эх, пацаны-пацаны... ваши оранжвожди вас заведут...
0

1) А чому ж не може? Домашнє завдання: намалюйте!
2) А у вас яке завдання?
3) Що означають "незаконні"? А коли і в кого були законні?
0

Исправьте меня пожалуйста, если что то здесь не так, легче всего написать - это АНТИнаучно. Оранжвожди такого термина тоже нет.
0

марія михайлівна ступаченко я так розумію ви хочете сказати що такої держави як україна не повинно існувати? на рахунок картинок це простий але доступний всім приклад ідентифікації країни по своєму устрою. бізнес великих масштабів 1 дає прибуток державі 2 дає місця роботи людям 3 великий бізнес прогресує
Апостроф - користуюся Keyboard Layout Manager, безкоштовна версія (до речі, в мене вдома українська XP, але апострофу нема). На роботі - Убунту, там без проблем.
Такими малюнками я теж забавлявся, доки не зрозумів, що скільки людей - стільки напрямків )) Щоправда, у мене виходили переважно 3- і 6-кутники.
До речі, а чому не пропонуєте уявити світ очима нациста? Одна країна - один народ - один фюрер! Досить повчально, до речі.
0

Спробую. :)
відколи це лібералізм є свободою бізнес правою ідеологією?
0

та це не по ідеологіям - вдивіться уважніше.
Ви тут про апостроф говорите чи про тему обговорення?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі