Блоги → Перегляд

Продовжується сумна українська традиція:перед виборами влада презентує себе, як опозиція?!

Середа, 12:48, 04.08.10

Рейтинг
12 0
Переглядів
1470

0
0
У цій статті згадуються

Хтось за владу в Україні має відповідати!

Коли чую від Президента Януковича гнівні промови про "поганих чиновників" та крадіїв від влади в Криму, виникає просте запитання: хто вони, від якої політичної сили, чи готова вона за них відповісти? Проте, розумію, що запитання - риторичні, бо лідер монопольно-владної партії сам дає відповідь: "Ми прізвища називати не будемо, просто заберемо все, що незаконно позахоплювали!"

Про КПУ без сміху й згадувати не варто, бо вони себе й досі "справжньою політичною опозицією" проголошують, знаходячись при владі та не відмовляючись від посад та інших благ, що отримали від неї!

Не краще й Блок Литвина в своїй послідовності найнепослідовної політичної сили. Лідер Блоку (без блоку, бо крім його партії там нікого нема) постійно повторює про свою особливу позицію та навіть один частенько не голосує разом з власною фракцією.

Ніяк не визнає себе владою і політична сила віце-прем`єра з економічних питань та головного "реформатора" С.Тігіпка. То він начебто не мав ніякого ніякого відношення до проекту "Податкового кодексу", який кабмін ОДНОГОЛОСНО підтримав, а коаліція прийняла в першому читанні, то тепер, за словами його заступника по партії О.Кужель, без нього на обговорення узгоджений з Президентом новий варіант ПК оприлюднили: " "Опублікований у вівторок у газеті "Урядовий кур'єр" проект Податкового кодексу підготовлений Мінфіном і Державною податковою адміністрацією, без узгодження з віце-прем'єром". Більше того, виявляється : ""Що стосується проекту Тігіпка, десь у четвер планується провести останнє засідання, і я думаю, в четвер або п'ятницю ми будемо презентувати проект Податкового кодексу". 

Напрошується для всіх "опозиціонерів при владі риторичне запитання: "Якщо ви при владі - відповідайте за її дії, а якщо ні, у вас альтернативні законопроекти навіть є, то чому ви  не в опозиції, а за владу тримаєтесь?" 

Так само поводила себе й колишня влада, нинішня опозиція (БЮТ та НУНС), й досі не поспішають визнати та відповісти за свої прорахунки (хоча змінилось лише "шило" на "мило").

Для всіх "владних "опозиціонерів" відмазка одна за формулою: "Ми хотіли, нам заважали, ми прагнули,-нам не дали! Оберіть -ка ще раз нас, ми покажем вищий клас"!

Так як не можна бути частково вагітною, так і не можна бути одночасно і при владі, і в опозиції, навіть перед виборами. Проте, на жаль,  ця  сумна традиція буде продовжуватись, доки громадяни-виборці будуть дозволяти так себе дурити! 

Коментарі

«Ми прізвища називати не будемо, просто заберемо все, що незаконно позахоплювали!»
«"Ми хотіли, нам заважали, ми прагнули,-нам не дали! Оберіть -ка ще раз нас, ми покажем вищий клас"!»

Подобные фразочки как раз таки хорошо действуют на бабок. Порой бабки голосуют за того, кто больше обвинит во всех бедах вымышленного конкурента. Причем их мнение меняется в зависимости от резкости сказанного. Они могут ненавидеть Януковича, но после таких фраз возлюбят как спасителя.
+3

саме тому:"ця сумна традиція буде продовжуватись, доки громадяни-виборці будуть дозволяти так себе дурити! "
Опозиція до української нації вони.
На жаль у психотипі росіянина, українця, білоруса є така риса: він радше повірить у вигадку, ніж у реальність. Яскраве підтвердження цьому наші казки.
+4

100%
+4

Поэтому, число сказочников зашкаливает.
А народ полюбляє такі казки.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.