Блоги → Перегляд

Голод 1921-23р.р.

Субота, 02:43, 25.04.09

Рейтинг
10 1
Переглядів
2571

0
0

Хтось каже, що йому набридло чути про голодомор? Та й це просто неврожай був такий....

Кажуть, так, голод був, але в усьому СРСР.

Добре, 33го СРСР вже був повністю закритою країною, на зразок сучасної КНДР, і більшість документів, що стосувались цієї теми, або були знищені, або сховані в архівах і сьогодні.

А ось питання першого голодомору, 21-23го піднімається дуже рідко, хоча визначення його геноцидом не викликає особливих проблем. Чому?

Протягом багатьох десятиліть у шкільних підручниках стверджувалося, що на початку 20-х років голод охопив лише район Поволжя. Так оголошувалося тоді і перед західним світом, звідки Ленін і його соратники просили продовольчої допомоги саме в названий регіон. Про те, що такий же голод охопив усю Південну Україну, звідки масово вивозився хліб на Північ( реально-це голодаюче Поволжжя) і на експорт, Москва мовчала.

Звісно, постраждали і представники інших народів, що мешкали на теренах щойно завойованої країни. Постраждало українське населення Кубані, навіть більше ніж в УРСР. Але сам факт, що голод а Поволжжі всесвітньо відомий факт, і мешканці отримали допомогу, а українці не отримали допомоги і вмирали-вже є злочином.

Найстрашніше те, що незважаючи на посуху продовольства вистачало для виживання. А цей безкарний злочин був повторений неодноразово...

Коментарі

http://www.youtube.com/watch?v=QBmKCUQuMwI - мнение о голодоморе правда 33 года вроде Севастополь.
До речі введіть у Ютубі голодомор і дуже цікавих відео побачите.
Це питання дуже заполітизоване!
Але правда на нашому боці, бо скільки ти чорне не будеш звати білим, воно таким не стане! Тільки для людини яка не хоче почитати хоч щось з серьозних праць на цю тему, поспілкуватися з людьми, що пережили ті роки може вдаватися що того не було, або було, але так трошки чи взагалі не так...
Я за те щоб ввести кримінальну відповідальність за заперечення факту голодомору та геноциду нашого народу, тоді б спекуляцій значно поменьшало!
А ще не погано було б наказувати таких невігласів власноруч!!!
Невідомий користувач   19:57
0

На вашей стороне ложь, клевета, незнание фактов и пропаганда Йозефа Геббельсв.
Невідомий користувач   21:37
+2

Москалятинко, не нервуйся. Пропаганда, як ти волієш думати, ідеї без лідера (Гебельс, як відомо, почив в бозі) - неактуальна. Тож хряпни бражки, поцьомай сусіда в родиме місце "управляємой дємакратії" і гайда качати газ в Європу.
-1

Аскольд +1...Паржав, спасибо:)
Невідомий користувач   15:41
0

Смех без причины признак дурачины.
0

Причина - "замєчатєльна"! Аскольд - надзвичайно дотепний. І кожне слово - влучне і гостре, як бритва!:-)
Невідомий користувач 19:55
-3
Причины голода 20-х грабеж немцами Малороссии. Немцев напомню пригласила ЦР и Вииниченко в 1918 году. Не было никаких укрианцев - были русские-малороссы, это их потом насильственно в украинцы записывали во время переписи 1928 года. Украинцы пришли с Галичины - УГА Коновалец и его банда и изуверски издевались над русским населением вместе с Петлюрой. Причины голода 32-33 кулацкиий саботаж и контрреволюция, деятельность Косиора и Чубаря, агентов польской военной организации, обман Косиором ЦК ВКП(б), насильственная украинизация, в рез. которой очень много (до 50 тыс.) понаехало по приглашению Грушевского знатоков мовы - ярых врагов Советской власти и русского народа с Галичины. Голод был ликвидирован за неск. месяцев 1933 г. и осенью его уже не было, виновные найдены и расстреляны. Больше такого голода не было. Потери населения до 1,2 млн. Прочтите "История ВКП(б). Краткий курс". Есть очень много объективной лит-ры на эту тему.В т.ч. современной.
-1

Гражданин, скільки тобі платить Кремлядь? За скільки прадався?
+2

Прямі втрати від Голодомору 1933 року склали близько 10 млн. чол. Щоб не можна було прорахувати елементарну демографічну задачу, доні по статево-віковій структурі населення були засекречені в СРСР аж до його розпаду. Я про це вже писала в іншому блозі. Це просто нагадування, і для Гражданина персонально.
Крім того, був голод 1947 року.
Невідомий користувач   12:32
0

Александр Климашевский не суди всех по себе.
Невідомий користувач   15:44
0

Откуда такие цифры - 10 млн.? Из пропагандистской листовки Геббельса? Да был голод 1947 года как последствие разорения сельского х-ва, огромных людских потерь, как результат "деятельности" немецких фашистов и украинских националистов из ОУН-СС Галичина - УПА.
Ну что вы нашим националистам факты не важны, они их сами переписывают в архивах СБУ по приказу ЮЩа не уважающего кроме националистов не кого, в стране, где большая половина не поддерживает политику национализма.
0

-1
Ти знаток фактів???
Вчений??? Дослідник???
-1

Ти не правий. От просто неправий і все. Що тут ще казати. зазомбований і все
+2

Факти з препарованого "Краткого курсу", не є факти для людей, які з дитинства пам"ятають справжні факти - як їхні рідні пережили Голодомор, прізвища, обставини смерті родичів і сусідів. І націоналізм тут ні до чого. Я пам"ятаю, як донька одного з обкомів компартії в Цетральній Україні також заперечувала свого часу Голодомор, хоча визнавала, що апельсинів тоді дійсно завозили менше (маючи на увазі свою родину). Може, п. Денисе, Ви з Гражданином теж з таких родин? Тоді все стає на свої місця.
-1
МАЯЧНЯ ТА ПРОПАГАНДА
0

Угу. И мільйони замордовних українців теж маячня!
-1

Точно, москалики поклали, якщо б те було треба до ніг своїх царів і мільярд людських життів, не сумніваюсь...
Невідомий користувач 12:34
-1
Что ж вы так занервничали? Вранье нацистское рано или поздно будет опровергнуто, а кроме как врать и клеветать русофобы ничего не умеют
Качественная российска пропоганда.
1. Годомора не было - был голод.
2. Хлеб не отбирали - был не урожай.
3. Голод был везде - а не только на йкраине.
по
1. Давай те хоть "преждевременная смерть от долго отсутствия питания" назовем. НО голод на территории Украины в 33 годах был. (Я в это стал твердо верить, когда бабушка рассказала как они выживали в те года)
2. Также как и п1. Прабабушка работала на элеваторе и бабушка (ее дочь) рассказывала как голодали, сколько хлеба лежало и какой контроль был.
3. Голод в россии и Казахстане - это вопрос россии и Казахстана, не нам о нем говорить или молчать.
0

Да что-же за день, второй раз прокол. Все выше написаное касается 33 года
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі