Блоги → Перегляд

КОНКУРС_Міжнародного фонду «Відродження» спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту_ОЗДОРОВЛЕННЯ Й ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Вівторок, 20:25, 07.07.09

Рейтинг
2 3
Переглядів
2356

0
0

В межах Антикризової гуманітіарної програми Інституту відкритого суспільства (Нью-Йорк-Будапешт) та Міжнародного фонду "Відродження" (МФВ) Міжнародний фонд «Відродження»  спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту оголошують конкурс

ОЗДОРОВЛЕННЯ Й ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Мета конкурсу – попередження бездоглядності та безпритульності дітей  середнього і старшого віку шляхом підтримки відпочинку дітей з сімей вразливих категорій у літніх наметових таборах протягом серпня 2009 року. Цільова аудиторія – діти вразливих категорій населення, котрі потерпають від наслідків кризи віком від 12 до 18 років, що потребують підтримки за принципом субсидіарності (тобто пріоритет віддається найбільш вразливим категоріям громадян).

Учасники конкурсу - до участі у конкурсі запрошуються: оздоровчі заклади (табори), які здійснюють роботу з дітьми та мають досвід проведення літніх наметових таборів.

Конкурс має переважно регіональну спрямованість - для громадських і комунальних  закладів, які діють у районних центрах, селищах та селах.

Передбачається надання фінансової підтримки літнім наметовим таборам для забезпечення організованих форм проведення дозвілля дітей, які проводять громадські організації та державні і комунальні служби для молоді. Фінансування надаватиметься для забезпечення витрат на перебування дитини у наметовому таборі (у тому числі харчування), додаткового проведення оздоровчих та екскурсійних заходів. Фінансово заохочуватиметься закупівля додаткового дрібного спортивного та туристичного інвентарю. Фінансова підтримка передбачає також грошове заохочення (премії) керівництву та обслуговуючому персоналу відпочинкових закладів (таборів). Термін проведення таборування – не менше 14 діб.

Середній розмір очікуваного від МФВ гранту – до 100 000 гривень (у залежності від кількості залучених дітей)

Останній термін подання проектних пропозицій – 14 липня 2009 року.

Оголошення результатів конкурсу – до 20 липня 2009 року.

Детальніше: http://www.irf.kiev.ua/ua/programs/Anti/open/?doc:int=6604 

 

Загальний бюджет АНТИКРИЗОВОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПРОГРАМИ  –

 

2 000 000 гривень.

 

 

 У разі подання заявки від закладів комунальної форми власності фінансування проектних заявок забезпечуватиметься Міжнародним фондом “Відродження” через громадські та благодійні  організації, які працюють за місцем знаходження  закладу і є його партнером у виконанні проекту або можуть виступити у якості такого партнера.

 

 

 ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

 

Проектні пропозиції слід оформити за формою Опису проекту, яка є у цьому оголошенні та  надіслати її:

 

факсом: Міжнародний фонд “Відродження», на конкурс «Підтримка діяльності літніх дитячих та шкільних оздоровчих закладів»

(номер факсу: 8-044-486 76 29)  або  електронною поштою: Руслан Краплич <[email protected]>.

 

Телефон для довідок: 8-044-486-24-74.

 

Про результати конкурсу учасників повідомлять листом.

Остаточне рішення щодо проектної пропозиції перегляду не підлягає.

Причини відмови в підтримці проектної пропозиції не повідомляються.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі