Блоги → Перегляд

Віра українців

Четвер, 15:25, 26.08.10

Рейтинг
5 2
Переглядів
1761

0
0

Народ у нас віруючий до того ж він такий віруючий, що однаково вірить Богу і владі – й скільки б разів наш нарід не розчаровувався у владі і в Богу, він все одно уперто як віслюк продовжує їм вірити, скільки б разів не підводили його чи не кидали напризволяще, та віра все одно залишається. Чому так – загадка,  немовби здавалося, що помилки з минулого могли б хоч чомусь нас навчити, ні, ми не вчимося знову ж таки на ті ж самі граблі тим же забитим лобом.

І здається що було так завжди починаючи з Київської Русі і закінчуючи нашим сьогоденням.

Скільки питаю я тебе, нарід, ще залишилося віри та терпіння на скільки президентських термінів чи парламентських у тебе ще вистачить тої віри?

Що ти так уперто не волієш бути самостійним не покладатися на когось кого ти знаєш не з найкращого боку. Хіба ти хоч чомусь вчишся?!

Без сумніву віра це гарна риса характеру, але тільки тоді коли вона не переважує здоровий глузд. Он люди ж в Європі живуть і дякувати Богу живуть не погано, чого ж ми так не можемо?

Та тому що не можемо і все тут, бо люди в Європі звикли вірити лише Богу та собі, а у нас же релігія це влада і Бог. А ми?! Та що ми якось не зручно щось брати у свої руки а що сусіди скажуть, а що про мене інші подумають. Навіть якщо є така можливість, яка сама пливе до рук ми все одно нею нехтуємо.  Ні навіщо цього ми не знаємо, а раптом буде ще гірше, ні треба ось це взяти це ми вже бачили багато разів і нічого, що гарного ми від нього не бачили, але ж зовсім поганого теж. А потім бідкаємося чому це так, обманули мене.

Та ми ж самі себе обманюємо. І не треба розповідати, що вибору не було вибір завжди є просто ми боїмося відповідальності хай за нас влада вирішує, а то раптом щось не так потім сусіди скажуть, що ми погані і це нічого що скрутно зараз, але завтра обіцяли ...

Коментарі

wild cxid 15:42
0
ви вірите владі?
а у санта клауса?
+2

ВИ що?! Я ні а от посполиті люди вірять)))
wild cxid   16:04
0

які це посполиті?
западенці?
+2

Та що ж ви курите таке що вам западенці ввижаються скрізь?
wild cxid   16:15
0

я намагаюся розібратися:)
хто такі "посполіти", наприклад
в класичній українській, яку я вивчав, я такого слова не зустрічав, тому гадаю, що можливо, це якісь западенський діалект...
0

Це галицизм означає простий)))
wild cxid   16:34
0

дякую)

прості галичани, дійсно, досить наівні та законослушні люди, яких ще довго будут дурити шахраї-політики
0

Що ж ви галичан так не полюбляєте?
wild cxid   16:44
-2

ні, клянуся!
мені їх жаль, я їм співчуваю...
Молодець, Ольго . Респект !
+!
☼ RUSS ☼ 12:11
0
І здається що було так завжди починаючи з Київської Русі і закінчуючи нашим сьогоденням.
----------------------
не плутайте, такого не було.
на часів хрещення Русі Володимиром у Києві нараховувалось біля 600 церков, а зараз?
Церкви на Україні давно втратили свою духовну християнську суть, тому і роль церкви також втрачена.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.