Блоги → Перегляд

прес_анонс_ЗАРАДИ ПОЛЕГШЕННЯ НАСЛІДКІВ КРИЗИ В УКРАЇНІ: Презентація нової Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду “Відродження”

П'ятниця, 01:57, 10.07.09

Рейтинг
3 2
Переглядів
2215

0
0

13 липня 2009 року о 10.30 у приміщенні УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція, присвячена презентації нової Антикризової гуманітарної програми, яку започатковує Міжнародний фонд “Відродження”.  

Діяльність Антикризової програми буде спрямована на допомогу людям, культурницьким та громадським осередкам, які найбільше постраждали від фінансово-економічної кризи.   

Нова програма Міжнародного фонду “Відродження” надаватиме підтримку соціальним, культурницьким та гуманітарним проектам, націленим на збереження освітніх та оздоровчих програм для дітей та молоді з сільської місцевості та депресивних регіонів, а також  підтримку селищних культурницьких інституцій та їх перетворення на центри громадської активності та дитячої позашкільної зайнятості.  

На прес-конференції будуть презентовані пріоритети, цілі та цільові аудиторії Програми, озвучено стартовий фонд Програми, а також конкурси, які вже оголошено Міжнародним фондом “Відродження” в межах Антикризової гуманітарної програми. 

 У прес-конференції братимуть участь

Євген Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження”

Руслан Краплич, директор Антикризової гуманітарної програми

Юрій Павленко, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту УкраїниП

Павло Полянський, заступник міністра освіти та науки України  

Прес-конференція відбудеться в конференц-залі інформаційної агенції УНІАН за адресою вул..Хрещатик, 4. Початок реєстрації: о 10.00, за редакційним посвідченням. За додатковою інформацією звертатися до  Катерини Смаглій, менеджера Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження» : тел. 461 97 09, [email protected] та Анастасії Гринько, PR-менеджера Міжнародного фонду «Відродження”, тел. 461 95 00, [email protected]

 

Коментарі

Дякую за ынформацію будемо дивитись он-лайн
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі