Блоги → Перегляд

Передрук: Три причини імовірної поразки на майбутніх виборах.

Вівторок, 14:03, 14.09.10

Рейтинг
13 0
Переглядів
999

0
0
У цій статті згадуються

 

Гадаю ні в кого з нас немає жодного сумніву – чинна в Україні влада є злочинною!

 

Ця влада перетворює нас на голодних жебраків,постійно брешучи про «зростання доходів населення», «покращення життя вже сьогодні» та «україну для людей».

 

Ця влада вчергове принизила нашу національну гідність, нагороджуючи на День Незалежності у Львові, у оперному театрі енкаведистів, окупантів іноземців, сталінських катів державними нагородами України. Саме окупанти, ветерани НКВД, ветерани парткомів, райкомів, обкомів є привілейованою кастою вУкраїні, що отримує шалені пенсії, пільги та можливості.

 

Проте це не останні приниження, які ми вже пережили – місцеві вибори 31 жовтня можуть передати останній форпост українства – Львівську обласну раду під контроль Партії регіонів. Дивно якось виходить – як Львівщина, де 95 % виборців налаштовані відверто патріотично, може в результаті демократичних виборів привести до влади силу, яку підтримує лише 5 % виборців. Вдумайтесь – 5% переможе 95 ?!?

 

Для нашої чергової поразки є три причини і ми мусимо про них пам’ятати :

 

1. Підступне законодавство, яке чинна влада написала для себе. Говорячи про чинне законодавство, мусимо нажаль констатувати що наша Українська республіканська партія на чолі з Левком Лук’яненком (перша партія України), партія що є юридично дієздатною партією, загрузнувши в бюрократичних проблемах, практично не зможе бути суб’єктом цих виборів. Ми звичайно будемо боротись – це віче хай застерігає наших ворогів – але для нормальної діяльності є суттєві перепони.

 

2. Продажність політичних партій, які маючи гарні патріотичні назви та щирих довірливих виборців, але зраджують їх цілими фракціями або поодинці «тушками» переходячи до лав ворогів, запопадливо переконуючи тих «що вони ніколи не були щирими патріотами української справи». Для підтвердження актуальності цієї загрози наведу останній факт – ще не минуло тижня як у Тернопільській обласній раді без виборів у фракцію Регіонів перейшло відразу 18 депутатів.

 

3. Наша пасивність, непринциповість, лінивство – коли ми виправдовуючись розчаруванням залишаємо ворогам поле бою, своє місто, свою хату, своїх дітей, своє та їхнє майбутнє.

 

Готується чергова зрада виборців і на Львівщині – патріотичні, переважно дрібні, партії, формуючи саме в ці дні свої списки, масово вводять до них «тушок», які після 31 жовтня, дещо поторгувавшись з ОДА, передадуть обласну раду під контроль Партії Регіонів.

 

Політичне затишшя, яке зараз спостерігається у публічній політиці на Львівщині, є цілковито оманливе – саме в ці дні ледь не цілодобово триває закулісна метушня по формуванню політичних списків, поділу мажоритарних округів між кандидатами, укладення різноманітних договорів про ненапад та дружбу проти когось.

 

Ця діяльність таємна, максимально закрита від виборців, мовляв ми тут приготуємо пирога, а виборець що – куди він дінеться – покривиться трохи і з’їсть. Наша політична аналітика показує що Партія регіонів та її сателіт Сильна Україна самостійно по списках і в мажоритарних округах (де будуть висунуті великі начальники, що є частиною злочинної влади) наберуть не менше 32 % мандатів. Тому лише 18 % депутатів (21 перебіжчик) гарантуватимуть їм контроль над радою.

 

Виборцям можна було б спокійно очікувати оприлюднення списків щоб зробити свій вибір, якби не суттєве «але». Практично всі політичні партії і насамперед дрібні, намагаючись за будь-яку ціну подолати 3%-й бар’єр, в обмін на фінанси та електоральну підтримку вводять до списків «тушки» - кандидатів (насамперед бізнесменів), нездатних протистояти «батогам» і «пряникам» виконавчої влади, які гарантовано поповнять фракцію «регіоналів». «Регіонали» мають безсумнівний досвід переконувати «конструктивних» зрадників – тому окреслені перспективи цілком реальні. А майбутня поразка формується саме зараз, саме сьогодні, коли в обмін на місця беруть гроші на бігборди, благодійність та ін. Окремо хочу зупинитись на політичній партії яка сама себе називає партією львів’ян – ну хіба може бути партією львів’ян, які сьогодні мов жебраки ледве зводять кінці з кінцями, зграйка авантюристів, що витрачають на фальшиву рекламу мільйони доларів?!

 

Всі політичні партії українського спектру повинні відчути суворий контроль виборця - відстежування потенційних зрадників у списках потрібне саме зараз - саме тоді коли ці списки формуються, саме тепер керівники партій зраджують виборців, «тушки» зрадять виборців потім - на першій же сесії. А ми з вами мусим бути принциповими – маємо розуміти, що доброго регіонщика не буває, що кожен регіонал, кожен хто з регіонами співпрацює – ворог! Не було б господарника Писарчука – не було б в Україні Януковича, Табачника, Горбаля... Енкаведист, що у львівській опері, отримавши орден, кричить «Слава Сталіну!» на совісті тих галичан, що знаходили собі виправдання співпрацюючи з відвертим або прихованим ворогом.

 

Ситуація в державі нажаль сумна, проте настав час перервати ряд поразок. Ми, республіканці, правонаступники УГС, маємо досвід коли жертовна боротьба одиниць призводила до перемоги націю. Ми продовжуємо боротьбу, закликаємо до того ж Вас. Слава Україні!

 

Роман Семчишин,

 

заступник голови Львівської

крайової організації

Української республіканської партії

 

Взято з - http://duhvoli.com.ua/index.php?article=170

Коментарі

3. Наша пасивність, непринциповість, лінивство – коли ми виправдовуючись розчаруванням залишаємо ворогам поле бою, своє місто, свою хату, своїх дітей, своє та їхнє майбутнє.

!!!!!!!!!!!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
а от этого уже первые два пункта
+5
Слава Україні!
Пролетять, як фанера над "Парижем"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.