Блоги → Перегляд

До уваги ЗМІ та громадськості! Вечір 2 жовтня буде дуже SWEETLим!..

Четвер, 22:33, 23.09.10

Рейтинг
3 0
Переглядів
1592

0
0

У суботу, 2 жовтня, на подвір’ячку будинку за адресою вул. Грушевського, 4-Б відбудеться творчий вечір відомого українського гурту «SWEETLO» – «Ве4ір SWEETLа».

Гості заходу зможуть не лише послухати чудової музики, а й поспілкуватися з музикантами, поставити їм свої запитання у вільному режимі. Задля створення SWEETLOго настрою також буде організовано невеликий фуршет.

Концерт має, на жаль, і політичне підґрунтя. Це є ще один мистецький виступ проти свавілля владоможців, які бажають знести архітектурну пам’ятку – будиночок по Грушевського 4-Б, а на його місці звести черговий офісний центр буцімто до «Євро-2012». Раніше до протесту вже долучилися письменники брати Капранови, Сергій Пантюк, Олександр Ірванець, музичні колективи «Наголос на голос», «Тінь сонця», «ТопОркестра», народний депутат України Олесь Доній та багато інших громадських, мистецьких та політичних діячів.

На випадок непогоди не забудьте тепло вдягтися та взяти з собою парасольки.

Мистецький вечір організовано МГО «Мистецька Платформа» та ГО «Покоління Майдану».

Початок – о 19:00, вхід вільний.

По докладнішу інформацію звертайтеся за телефонами:

(093) 479 72 82 (Микола Марусик)

(097) 026 26 26 (Богдан Ковальчук)

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі