Блоги → Перегляд

Як не наївся, то вже й не налижешся…

П'ятниця, 02:29, 01.10.10

Рейтинг
18 0
Переглядів
2975

0
0

«Як не наївся, то вже й не налижешся» – говорить українська мудрість. Це можна сказати і про діяльність органів місцевого самоврядування в останні дні своїх повноважень. Ситуація  типова для всієї України, Але ми розглянемо її на прикладі нашої рідної Житомирської районної ради.23 вересня 2010 року відбулась остання сесія райради. Першим і найголовнішим питанням порядку денного були, звісно – земельні питання.

Я, як член комісії з земельних питань, можу з усією впевненістю стверджувати - засідання комісії не відбулось, а отже, рада не мала права приймати рішення з цих питань. Однак народним обранцям було необхідно пошвидше розподілити між собою ще нерозподілені громадські землі, а тому мої слова депутата почутими не були.

Мені не зрозуміла позиція деяких членів земельної комісії. Для однієї структури 84, 44 грн. кв.м. коштує, для іншої – 84, 44 копійки… Нещодавно ми вже продали одну ділянку згідно експертної оцінки за 10 грн. – і Прокуратура відмінила це рішення. Адже коли передали на експертизу до Київського держкомзему – виявили, що її реальна вартість 20-40 грн. Зараз триває судова тяганина…

А от питання виділення коштів для районної газети «Сільське життя» не викликало у депутатів бажання його вирішувати Не зважаючи на те, що заборгованість перед співробітниками газети становить  4 місяці, віднайти бодай 20 тисяч було вкрай важко. Це питання обговорювалось більше години. Хоча, здається, що справжньою причиною дебатів стала позиція нинішнього редактора газети, який випустив ряд критичних матеріалів про керівництво райради. Тому питання ліквідації заборгованості по заробітній платні переросло в питання ліквідації газети взагалі або зміни головного редактора. На самого ж редактора вже скоювали замах, в результаті якого він потрапив до лікарні з ножовим пораненням.

В решті решт, під гаслом «дамо зарплату колективу, а потім виженемо редактора», гроші все ж таки знайшли, і сесію змогли закрити. Однак рішення, які були нею ухвалені, все одно виглядають неоднозначно.

Я жодного питання не голосував. Ці рішення – незаконні! Без попереднього розгляду і затвердження в профільній комісії земельні питання не можна ухвалювати на сесії. Відбувся банальний дерибан землі. Ми обов’язково звернемось у прокуратуру. Хоча я маю сумнів у чесному розгляді нашого звернення. Поки народ не повстане – доти триватиме беззаконня. Суди також нічого не вирішать. Їх куплять, а тим, хто протестуватиме – будуть погрожувати, бити, убивати… За свої права треба боротись всією громадою, а не одиницям, як це відбувається сьогодні. Лише тоді ми зможемо збудувати демократичну країну.

Коментарі

...Цікаво , а якщо вже не буде ,що деребанити...Почнемо в одніх забирати, інщім давати?...Бідна Зеиля Українська!Всі гребуть, а Хозяїна не має...
Нічого, ми їм ще руки пообрубуємо!!! ))))
а где мое сообщение о том, что цены у нас не рыночные, а бюрократические, т.е. либеральные, одни бюрократы назнычили одну цену, другие другую, предложили 40 украинских гивен - надо барть, потому что больше никто не даст.
Напевне не поділилися:))) От і жаба давить;) Ви ж з тих, хто пішов з опозиції і не добіг до влади - перед вашим носом двері закрили:))
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.