Блоги → Перегляд

SWEETLий вечір: сучасна українська музика завойовує серця

Середа, 03:45, 06.10.10

Рейтинг
9 1
Переглядів
1855

0
0

Жовтень у культурному житті столиці розпочався низкою концертів. Зокрема, 2 жовтня на мистецькому подвір’ї, що за адресою Грушевського 4-Б, відбувся «Вечір SWEETLа». Учасники гурту «SWEETLО» та організатори культурного заходу – громадські організації «Мистецька платформа» та «Покоління Майдану» – вкотре виступили на захист мистецького подвір’я та прилеглих до нього будинків, які можуть знести у рамках підготовки до «Євро-2012». На їх місці планують побудувати шістдесятиповерховий офісний центр. «Я і так не впізнаю місто, в якому виріс, а уявіть собі, як виглядатиме 60-поверховий білий монстр в історичному центрі Києва!», - зазначив Богдан Буткевич, вокаліст гурту «SWEETLО».

Та годі про сумне! Дозвольте поділитися враженнями від самого концерту. По-перше, його аж ніяк не можна назвати «черговим», адже він проходив безпосередньо на подвір’ї будинків початку ХХ століття, тож інтер’єрчик там досить богемний. Маю зауважити, що назва «вечір SWEETLа» цілком відповідає атмосфері, що панувала на мистецькому подвір’ї. Лише уявіть: стіни будинків, що оточують дворик, та балкон над ним було прикрашено свічками, а перед сценою стояли рядами симпатичні стільці. Як на мене, то атмосфера була дещо чарівна, казкова; як в голлівудському фільмі, тільки реальна. Безкоштовний чай та легкий фуршет створювали атмосферу домашнього затишку та допомагали зігрітися прохолодного жовтневого вечора.

Не зважаючи на досить непривітні погодні умови, на концерт завітало чимало народу. Адже увесь вечір душі і серця присутніх зігрівала музика гурту «SWEETLО». Публіка доволі тепло зустріла пісні SWEETLОго гурту, після кожної пісні лунали гучні овації та аплодисменти. Воно й не дивно, адже їх музика несе заряд позитиву, є делікатною і енергійною водночас. На одному з Інтернет-форумів пісні гурту «SWEETLО» визначили як еліт-рок, тобто музика, яку слухає цвіт нації. Тому аудиторія слухачів на концерті була відповідна. Досить тільки того, що вечір пройшов без алкогольних напоїв, не кажучи вже про бійки та безлад, без яких не обходиться практично жоден open-air.

Словом, вечір пройшов досить вдало, тепло, по-дружньому. Багато присутніх відкрили для себе «Мистецьку платформу» і збираються відвідувати й інші культурні заходи, що проходитимуть на мистецькому подвір’ї. А от у «SWEETLа» з’явилася купа нових фанів. Хлопці залишилися задоволеними концертом, атмосферою та аудиторією. Вони зголосилися співпрацювати з організаціями-організаторами в майбутньому, адже вважають подібні акції важливими і потрібними. Тож, це був хоч і перший, але точно не останній концерт гурту «SWEETLО» на мистецькому подвір’ї.

Тетяна ІВАНЧЕНКО, УІС. 

Коментарі

Цікаво...А як їх послухати, сайт Є?
+1

http://www.sweetlo.com.ua
+2

І відпишіть, будь ласка, Ваші враження! ;)
+1

Прослухав пісню плеєрі на перш сторінці сайту. Не почув і не побачив ніяких сильних сторін цього гурту.
wild cxid 15:08
-2
///вечір пройшов без алкогольних напоїв, не кажучи вже про бійки та безлад, без яких не обходиться практично жоден open-air///

це рок-музика? чи симфонічна?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі