Блоги → Перегляд

А що ти зробив, щоб нам було краще?

Понеділок, 04:26, 20.07.09

Рейтинг
5 0
Переглядів
1241

0
0
У цій статті згадуються

А що ти зробив, щоб нам було краще?

Чому ми кожен день, чи хочяб при кожному зручному випадку критикуємо владу? Чи хочяб кто- небудь з нас може рівнятись на Ющенко, Тимошенко або Ахметова?  Чи кто- небудь з нас досяг хоч краплі того, що зробили вони?

Я вважаю, що маю право відповісти за всіх, кто читає мій блог- НІ! Нікто з нас нічого не зробив! Ми існуємо в ролі суспільних тараканів і всіх з нас влаштовує наше положення. Ми зайняли достойну для нас, для нашого мислення, для нашого образу життя нішу. І ми не маємо право з неї виходити!

Чому? Тому-що не заслуговуємо таких привелегій! Тому- що існуємо як таракани і наше життя не коштує стільки, скільки нам за нього дають грошей!

Але кто-небудь скаже: я зарахован до лав партії, я ходжу до сборів, буваю на мітингах... А я скажу, що ми виступаємо в ролі тараканів, яких не шкода відправити на бійню, яких не шкода роздавити тапцем... Таракани без власних думок, без властного життя... Суцільні таракани, які потрібні для статистики... Бо тараканів неможливо знешкодити і їх завжди багато і тому їх не жалко...

Ви тількі уявіть: життя мільйонів траканів у руках сотні людей. Навіщо їм мільйони, коли влади і на 100 осіб не вистачає... Але ми впевнені у тому, що їм на нас не байдуже!

Як ви вважаєте, для чого в сучасному світі існує війна? Я Вам процитую слова однієї поважної людини, яка висловилась так: Війна- це бігство від турбот мирного часу. Які ми повинні з цого зробити висновки? Війна- це бійня між двома угрупованнями тараканів, яка спровакована сотнею людей, щоб декілька мільонів тараканів не почала вважати себе за людей. Щоб ці декілька мільонів звернули всю увагу на інших тараканів, які нібито бажають заваювати землі... Щоб ці декілька мільйонів не звертали увагу на те, що вони є таракани а не Люди!

Але давайте на мить ми не будемо слухати нікого, а послухаємо тільки себе. Давайте кожен з нас відповість себе на одне, лише одне питання- чого ми бажаємо? Я беру відповідальність відповісти на це питання сам. Ми всі бажаємо лише одного! Щоб все було добре!

Але чому ми чекаємо, коли наше життя за нас зроблять інші? Чому ми не боремось за кожну хвилину нашего життя? Чому ми віддаємо відповідальність за наше життя іншим? Мабудь тому, що ми не заслуговуємо на те, щоб ми сами вирішували, як нам потрібно жити. Бо ми є таракани, і поки ми не станемо людьми на сам перед в нашіх очах ми не будемо "хозяивами своей судьб"

Чому ми слухаємо політиків, але не чуємо народ? Чому ми боремось за владу інших людей, але не робимо те саме за ради нас самих? Чому ми відсиджуємось дома, коли не враховуються з нашими інтересами? Бо ми боємось... Боємось бути людьми, тараканами бути беспечніше.

В мене є план конкретних дій, хто зацікавлен- листуйте.

Коментарі

Опублікуйте, будь-ласка, план конкретних дій. Якщо його підтримаю, то приєднаюся до його втілення.
я не бажаю, щоб слва розішлися з ділом. першим ділом вузьке обговорювання потім- реалізація. я вважаю що так доцільніше.
0

Я цілком згодний, саме так я і вважаю за потрібне так діяти.
Іване, піди у відпустку. Помагає. якщо ти будеш вважати себе тараканом, то як інші мають бачити в тобі лева?
майбутнє за громадськими та неприбутковими організаціями?
+1

можливо))) але я б краще висловився б так: майбутне за свідомістью!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.