Блоги → Перегляд

Ганебний початок кінця

Середа, 01:41, 22.07.09

Таке ось пише преса… 

“Представники декількох крайньо правих партій країн Євросоюзу в суботу, 19 січня 2008 року, в Антверпені оголосили про створення нової організації, метою якої є боротьба з “ісламізацією Європи”. Нова організація називається “Міста проти ісламізації”, вона складається з членів бельгійської партії “Фламандський Інтерес”, Австрійської Партії Свободи, Британської Народної Партії, а також праворадикалів з Данії, Німеччини та Італії.

“Необхідно зупинити будівництво мечетей в європейських містах, таких як Антверпен, а також наплив мусульманських емігрантів”, - заявив Берт Дебі з партії “Фламандський Інтерес”. Символом нової організації стало коло забороняючого дорожнього знаку, на якому зображений силует мечеті, перекреслений діагональною лінією”.

 Ми вже бачили цих борців і знаємо чого вони варті. Виходить, голубі патріоти або істеричні онкохворі на зразок мертвих Фортейна і Фаллачі, іже з ними - це авангард війни з мусульманством. Припустимо, така верхівка, заводії, але де ж гарматне м’ясо майбутніх битв, з кого його вербувати? І куди подіти зведення “Євробарометра”, що свідчать про те, що європейці сьогодні залякані і вважають за краще, аби їх “нагнули”, щоб над ними запанували будь-які прибульці, лише б не били, не кривдили? Куди подіти звироднілих німців і скандінавів з найвищим на планеті індексом педерастії? Куди подіти вщерть провалену акцію “Stop the Islamization”, яка прокотилася від Стокгольму до Риму?

Про останнє докладніше. Ті диваки, яких нині прийнято величати “новими правими”, вже намагалися обкатати епізод своєї битви за біле панування, коли в 2007 році синхронно по всій Європі пішли маршами з цією ж емблемою і під цими ж гаслами. В один день задіяними в акції виявилися сила-силенна міст і селищ Центральної, Південної, Західної і Північної Європи. Люди йшли і скандували самі собі. Так була запущена перша фаза зіткнення “нових правих” і “нових сарацинів”, яка породила сумні, але, загалом, очікувані наслідки.

Вирішився той похід анекдотично до навпаки: назустріч маніфестантам без видимої підготовки заздалегідь, також по всій Європі вийшли мусульмани – що з’явилися з неблагополучних кварталів, куди француз і швед не ходить - і вломили суворих уроків життя “новим правим”. Увечері “нові праві” розбрелися по будинках, сіли за комп’ютери і заполонили сайти, форуми, блогосферу воланням і ниттям: “Ось, мовляв, втратили ми Матір-Європу. Вишли, мовляв, сказати своє “фє”, а нам жахливо надавали в нашій ж хаті!”

Думається, краще б угамувалися, визнали б, що не та масть тепер у людей в Європі, щоб гнати “зелену чуму” без образливих стусанів для себе. Але ні ж, чогось брикаються, нервують, консолідуються в кумедні союзи ісламофобов.

Я, будучи вихідцем з правого середовища і залишаючись людиною про правої орієнтації, в міру виникнення цікавих об’єктів відстежую положення справ в націоналістичних європейських колах, але нічого, окрім ганебних фактів, що вказують на повну дискредитацію і деформацію класичних типологій Правої Ідеї, їх деградації від імперсько-наступального до відособлено-оборонного модусу я не бачу.

Не бачу нічого конструктивного в тому декадансі, в який методично себе заганяла Права, дрейфуючивід концепту Lebensraum до політичної психології гетто national state. І не втекти від того, що класики Правої Ідеї стверджували: за Ісламом особлива потужність, з Ісламом треба бути на короткій нозі, хоча б дозволяючи йому випалювати гнилизну на європейських просторах. Чи не замислювалися “нові праві”, чому Гітлер знав ціну дружби з духовними лідерами арабів, мав своїх мулл в Афганістані? Чому Мусолліні, роздратованому лівійськими партизанами, все ж таки вистачило розуму будувати одну державу з албанцями і водити дружбу з албанським духівництвом? Чому усташ Павеліч спирався на мусульман? Приклади можна продовжувати…

Іншими словами, самі гідні і боєздатні із дійсно Нових Правих в Європі з Ісламом навіть не намагаються змагатися. Вони твердо знають, що у відповідь на необережний випад мусульмани завжди можуть розв’язати непроглядний жах де завгодно. Це не робить нам честь, але правда за сильним і переможця не судять. Іслам буде домінувати над Європою, нависати над нею, підпорядковувати її, і з цим також треба змиритися. Європа втрачена вже, і з часом контури нової Європи, чужі Європі нинішній, проступатимуть все виразніше. Це важливо розуміти, не плекаючи ілюзій. Питання години “Ч” виключно в часі і хитрості поки дозріваючої мусульманської еліти Старого світу. Мусульмани будуть домінувати над немусульманами і, я вірю, що це буде жорстоке майбутнє, не виключаю, що криваве. Мені буде боляче дивитися на гинуче під черевиком “нових сарацинів” безцінне європейське надбання, але я нічого не зможу поробити. Я кажу це не тому що ненавиджу Європу. Ні! Бачить Бог, я не переношу Схід і Південь, особливо “мусульманський Схід”. Я зневажаю його і відчуваю до нього цинічний скепсис. Я - Європеєць до мозку кісток, вигодуваний Європою і вірний Європі, як син. Мені тут нема в чому дорікнути і неможна назвати культурним ренегатом…

Я кажу це саме як європеєць, що бачить безпорадність інших європейців. Адже якщо клоунада досягла бастіонів Правої Ідеї, її ядра і методів реалізації, це означає, Європа зовсім впала в багно. Означає що в ній завтра не залишиться нічого серйозного, поки мусульманські прибульці обростатимуть м’ясом і кремезніти.

Не потрібно недооцінювати мусульман. Це буде фатальною помилкою, якщо ви недооціните мусульман; краще вже переоцінити й перестрахуватися. Бо брудні унтерменши завтра стануть торфом для джихаду, фанатичним і кровожерним. Сьогоднішні чепурні мігранти-інтелігенти завтра стануть новими провідниками цього сліпого, відчуваючого, що час нищівного стусана Європі настав, натовпу. Стусана, не удару. Європа з кожним десятиліттям своєї деградації все менше і менше заслуговує ударів. Її штовхатимуть, якщо вже не штовхають.

До Ісламу треба відноситися з належною серйозністю. Або приймати його, не розмінюючись на те, щоб стати бастардом, або визнавати в ньому господаря і насолоджуватися залишками своєї свободи, бенкетуючи на повільному занепаді меркнучої Європи, поки вона існує. Я раджу європейцям піти шляхом правих патріотів, що прийняли Іслам як єдино чоловічу релігію посеред в’язкої голубізни, куди зуміли скотитися навіть Праві. Я раджу європейським народам, в чоловіках яких ще є тестостерон - таким як баски - терміново прийняти Іслам і звести свою війну на якісно інший рівень. Стати такими ж, як учні Шейха Абдулькадира, права еліта, що перетворилася на закваску еліти мусульманської і патріотичної одночасно. З рештою такими, як Девід М’ятт, фігура більш ніж відома в правій тусовці…

Тим же, хто вийнявши пеніс з дупи собі подібного, трудиться на ниві тих або інших ісламофобськіх збіговиськ, бажаю всього лише нарешті чесно дати собі звіт в тому, що післязавтра на акціях вони не одержуватимуть по довбешці, їх просто різатимуть. Вже зараз мусульмани заливають кров’ю підмостки європейських міст, закладаючи жертовних баранів в центрі Мілана або Копенгагена. Вчора вони собі такого не дозволяли, справляючи потреби на бойнях. Час йде…

Гаразд, коли про це кажу я, мене можна звинуватити в нагнітанні страху. Але коли подібне каже мусульманська дипломатія, тим паче жінка, представниця воістину миролюбного малазійського народу, стає не до жартів. А посол Малазії в Нідерландах пані Hyp Фаріда Аріффін попереджала: “Ви будете рахувати своїх вбитих дюжинами. Виступи проти данських карикатур здадуться вам недільним пікніком”. Це слова про майбутнє Європи.

Хто зважиться на такі суворі застереження, окрім як не людина, що розуміє, про що йде мова. Що знає переконливість прогнозів… 

Автор: Салман Север (userinfo.gifmalikit)

12786153

http://malikit.livejournal.com/91419.html

Коментарі

Алі, я щиро поважаю релігію мусульман і не вважаю, що якимись неправомірними мірами треба зупиняти просування ісламу у Європі. Але, наскільки я зрозумів (добре, якщо я помиляюся) Ви хочете, щоб мусульмани нав*язали свої правила життя всім не мусульманам. – Якщо це так, то знайте, що права і свобода не мусульман будуть захищені; і якщо потрібно, то збройно. А на погромні вуличні натовпи мусульман утворяться в багато разів більші натовпи не мусульман, які швидко їх поставлять на місце.
-1

Нажаль не створяться наповпи протидії кровожерливим муслімам. :)
І досвід організації останьої акції проти будівництва мечеті в Кьольні коли місціві мешканці не мусульмане надавали стусанів приїзжим активістам.
І є ще один момент. На данний момент найбільш активні в розповсюдженні ісламу у Европі є саме аборигени німці, бельгійці, французи, італійці тощо багато з яких вихідці саме з правого табору і вони мають дуже добрі успіхи.
А за саму інформацію у пості дякую.
" А посол Малазії в Нідерландах пані Hyp Фаріда Аріффін попереджала: “Ви будете рахувати своїх вбитих дюжинами. Виступи проти данських карикатур здадуться вам недільним пікніком”. "

після цього цю людину варто було як мінімум депортувати, або судити за нетерпимість

мені давно цікаво, хто переможе в Європі - зелені чи голубі, ні до одних ні до других жалю нема, хай нищаться, ми будуємо свою цивілізацію, цивілізацію справедливості.
-1

можна поцікавитись у Вас... ("ми будуємо свою цивілізацію")
кого Ви маєте на увазі, коли пишете "МИ"??
Автор статті, звичайно мало уявляє собі, що є Іслам, взагалі. الله أعلم
-1

Ти помиляєшся брате.
-1

Однак я не поділяю багатьох його позицій.
Ассаляму алейкум ва рахматуллахи ва баракятуху! Я думаю ти зі мною погодишся, Алі... Якщо притримувтись його світогляду, то скільки кафірів ти вбив, розтерзав і замучив сьогодні вранці по дорозі на роботу?)))
0

Уа Алєйкум АсСалям!
Навпаки його світогляд на 100% протилежний тому про, що ти написав. Перечитай статтю.
А на роботу я не ходжу. Я тут живу :)
це звичайна протидія,це право корінного народу захищати свої цінності,традиції від чужого напливу,адже мусульмани галасують про утиски їх прав!
-1

А що, мусульмани в Європі утискають права "гайрі муслімів"????
Чи може мусульмани в Європі примушують когось приймати іслам????
+1

Може поки що ні?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі