Блоги → Перегляд

Вибори-вибори. Троха думок.

П'ятниця, 21:37, 29.10.10

Рейтинг
5 0
Переглядів
1491

0
0
У цій статті згадуються

Довелося мені на цих виборах вперше побувати членом ДВК. Пішов з однієї сторони із-за цікавості - "як то воно все відбувається?", а ще більше із-за того, що попросила подруга (вона балотується від Громадянської позиції по одномандатному мажоритарному виборчому округу). Відповідно, я ні в яких партійних офісах не був, ні на що окрім "наркомівських" 254 грн брудними не розраховую. Бюлетні отримував, цихверки на них писав, цікаво, нічо не скажеш (як на перший раз). А ще цікавіше буде бабулькам і дєдусям які отримають 4 рулони і 5-тий листочок, реально по півгодини можна буде сидіти в кабінці - обирати, ну, але мова не про те.

Як відомо передвиборча гонка закінчується. В моїй рідній Вінниці вона проходила реально мляво. Якісь там плакатіки, бігбордіки. Не так що б вже дуже багато наметиків. Але сьогодні прямо апогей! Вперше побачив намет "Нашої Укр." і агітаторів "Громадянської позиції" А. Гриценка.  До яких і підійшов) Дуже здивувало (для мене то прецедент) шо агітують не наймані хлопчики (як у всіх сусідніх наметах), а досить поважні мужі і дами з першої п'ятірки по списку (З них викладачі ВУЗів, нині діючий депутат облради ну і ше хтось) - ходять собі в жилєточках з прапорцем і роздають листівочки. Поговорили, і про ці вибори і про ексПрезидентські. Признався шо член ДВК від їхньої кантори - посміялись і розійшлись. Знову ж. Агітка - агіткою, обличчя - обличчями, але програми жодної, обіцянок жодних. На моє питання почув конкретну відповідь - ідемо контролювати тих, хто візьме більшість. Ну що ж. Успіхів! Принаймні в одному з бюлетнів в мене питань не буде.

В деяких аспектах вибори цього разу теж "без вибору". Щодо виборів міського голови то точно. 5 кандидатів. Про трьох з яких вперше прочитав коли отримав в руки бюлетень на проштамповку. Але ж інші... Я ще не визначився за кого буду голосувати. Зрештою знаю точно лише одне, жодна з тих партій які "були і є" мого голосу не отримають. Все ж потрібні нові обличчя, молоді.

НУ якось так, думки в голос.

Коментарі

Что-то ребята из конторы Гриценко работают бестолково. Вышли на меня ещё прошлым летом, приглашали к сотрудничеству.. я говорю "хорошо, давайте говорить предметно".. они и пропали..
Процентіки по виборам десь і підтверджують цю безтолковість... Хоча на Президентських в нього відповідно до затрачений коштів був не дуже поганий результат (при мінімумі реклами 1.2%. Той же Тягнибок при постійних палатках, теле/радіорекламі і т. д. 1.4 (чи 1.6 - забув))

а на цих то продув тов. Гриценко. У всякому разі по тій ДВК де я був членом)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі