Блоги → Перегляд

А чи потрібно крісло мера Харкова Арсену Авакову?

Вівторок, 01:36, 09.11.10

Рейтинг
23 3
Переглядів
1478

0
0

Прошмигнула така цікава думка.

Авакову та ВО Батьківщині крісло мера Харкова не потрібно взагалі.Чому? Подивіться на склад Харківської міської ради. Аваков ніколи не зможе нормально працювати із такою радою. Це буде щось на кшталт Президента Юшенка із коаліцією штибу 2007 року (ПР,СПУ,КПУ).Наче і влада є а на справді нема.

З огляду на цей факт можна подумати, що Аваков та Батьківщина напрацьовують собі рейтинг та дороблюють образи опозиціонерів та захисників демократії. На справді Авакову по цимбалам Харків (як і більшості політиків по суті). Дотично цей факт підтверджується тим, що він балотувався і пройшов до Харківської обласної ради за списками Батьківщини

Дещо у такій же ситуації Олександр Сін (Запоріжжя) який  виграв вибори мера і його поздоровив опонент від ПРавильної партії

Коментарі

прошмигула інша цікава думка: від початку Аваков співпрацював із Кернесом) уявіть собі, що Аваков не балотувався би... скільки б тоді було противсіхів? за Кернеса 13О.000, проти всіх - 200.000 та ще й при такій явці.
+6

ну був би який інший клоун від АпАзИцИї
+7

за клоуна би не проголосували 129.000... було би так: http://politiko.com.ua/blogpost45406
+6

це я так,образно.
0

Аваков прекрасно варил бабло в Харькове и вокруг. Почему бы и не продолжить? Выборная должность надёжно гарантирует пять спокойных лет, а это вам не фунт изюма!
Аваков человек системы, поэтому проблем у него особых не будет, если он не будет нарушать законы системы. И кто ему помешает например стать членом ПР?
Думка дійсно цікава. Отже надам ще одну: При потрібному PR за можна чудово зіграти в гру "Я хотів, а вони не дають" і виграти саме тому, що протистояння буде відбуватися не в одному таборі (Тимошенко-Ющенко), а в диаметрально-протилежних.
+5
Очень нужно БЮТу это кресло!Аваков будет враждовать с депутатами,будет склока,мутная водичка и в этой мутной водичке будут ловить толстых и жирных карасей.Политика управляемого хаоса - это самое эффективное - "зарабатывают" и ПР и БЮТ!При Кернысе+деп.ПР будет прямой грабеж и БЮТу позволять только мычать на местном ТВ и то вряд ли.
Я думаю що пысля заяви Табачника про те що Юля пришла в політитку через ліжко Лазаренка і Вяхірева БЮТ нема.
Як що після заяви Юля не подала в суд іне зробила є Діми тряпку, то опзиція це вже щось друге. І щось друге буде це Фронт Змін чи СУ.
Тому Аваков виграть не виграє а піддержати свій імідж гравця в Харкові від будь якої сили має робити.
В любий час він "лакомий кусочок" для любої партії.Можна торгуватись. Харків його парафія.
Так воно і є. От тобі інший приклад. Глянь на їх сайти. На центральному - жодної радості з приводу перемоги Сіна, обласний і міський взагалі "лежать". Їм потрібна була поразка. Що робити з перемогою?
якщо ви не знаєте, взагалі то Аваков звик до постійної боротьби, як приклад досить згадати час, коли він очолював Харківську ОДА і в той же час Добкін був мером міста.... боротьба поміж ними була такою, що збоживоліти можна було... ввечері на одному з місцевих харківських каналів виходили два різні випуски новин, де з однієї сторони, один блок готувався під контролем Добкіна, інший, під контролем Авакова.... одні і ті ж події висвітлювалися по-різному, де головною метою виступала ціль як найбільше облити брудом свого опонента!!!
Я не думаю, що йому (Авакову) не потрібне крісло мера, навпаки якраз потрібно навіть не дивлячись на склад міської ради, адже це йому як мінімум точно би дало приріст рейтингу в постійній тотальній боротьбі проти партії влади, це ж відкриття можливостей маніпулювати перед громадою, виступаючи за будь-які якісні зміни, які так необхідні громадянам, прекрасно розуміючи на підсвідомому рівні, що представники партії влади завалять все....
Якщо А.Аваков стане мером де-факто, то секретарем міськради буде Г.Кернес. Більшість і так належиь ПР. І не так багато пройде часу до висловлення недовіри меру А.Авакову. Йому це непотрібно.
0

Місце в прохідній частині списку БЮТ до ВР йому вже гарантоване. Високий результат став йому просто подарнуком, який просто звалився на хвилі протесту проти Кернеса. Це більше половини рейтингу, отриманого А.Аваковим на виборах. Якби не Кернес, то рейтинг Авакова був би в межах 12-16%.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі