Блоги → Перегляд

Пару слів про тих кого обирає Європа, та чому ПР бреше(УВАГА!!!) ЦЕ Цікаво!

Вівторок, 10:39, 09.11.10

Рейтинг
9 3
Переглядів
1543

0
0
Пам'ятаєте пару днів назад у всіх новинах світилася новина типу " Європа критично сприйняла перемогу ВО СВОБОДА", так ПР постійно твердило що перемога СВОБОДИ вдарить по міжнародному іміджу України! Брехня! Європа тут ні до чого. Це ПР викаблучується. Ви подивіться кого Європа обирає(!!!) http://news.nswap.info/?p=43362 http://news.nswap.info/?p=47063 Там партії які в сотні разів радикальніші СВОБОДИ, перед якими СВОБОДA ангел. То про яку Європу ПР говорило?! І що саме головніше яка Європа критично сприйняла перемогу СВОБОДИ, якщо всією Європою правлять ССівці, а у нас лише починає набирати оберти націоналістична СВОБОДА. З цього усього зрозуміло що оці всі заяви "Європа критично сприйняла..."," Це знищить імідж України..." - це все йде від ПР а не від Європи. Тож перемога СВОБОДИ на Заході не така вже й страшна як її малюють :)

Коментарі

Хоча я не включаю що Європа дійсно критикує перемогу ВО СВОБОДА, бо СВОБОДА критично відноситься до такої постаті як А. Гітлер, а в в палати Європейських країн пройшли такі що йому й служили... :)
Відкрийте ті посилання, і зрозумієте чому СВОБОДА ангел :)
Нормально! А нафіг гонят на СВОБОДУ, і ще й хочуть рівнятися на Європу. Жесть! ))
+2

Ага, тому Європа нас не хоче там бачити,бо у нас при владі ліві :)
Поетому я и против Е.С. Это очередное фашистское говно
А я рад що СВОБОДА перемогла, СВОБОДА - человеки (((-_-)))
Ну Латвія це далеко не Європа, якраз оці СС-кі заморочки і відрізняють їх від Європи.
Європа Європі різниця. Занепокояні ліберальні та ліві клани Європи, а раді праві радикальні клани яких мета - націоналістичний континет Європа.
Оскільки по всії Європі ліберали мають більшість то вони і рахуються голосом Європи.
І якщо по вашим словам Європою керують ССівці то вони не можуть бути проти Свободи так як ВОС підтримує СС Галичину.
Shiver 2005, А Швейцарія, Австрія, Чехія це теж не Європа? Де радикали отримали більшість. Серед яких є ще більш радикальні ніж СВОБОДА.
Ернесто, І ці самі Європейські ліберали іноді вдаюся до таких радикальних методів... Пам'ятаєте недавнє виселення циган у Франції? Хіба націоналісти це робили. А заяву канслера Німеччини про те що їм не вдалося створити інтернаціональну країну, що Німцям від емігрантів лише дискомфорт, та збитки.
+1

Ну це їх двуликість та хитрість. Щоби жити на халяву вони змушені до такого вдаватися. Інша річ чому наші партії не посилають відповіді Європарламенту в такому же стилі та відео по соціальним сайтам. Це їх трохи остудить
+1

може й так. А якщо підемо далі Європи. Наприклад США. Ви в курсі хто там виграв на виборах?
+1

Там демократи здули, і отримали більшість право-радикали
+1

Так завжди під час кризи. Коли людині не має що їсти і вже не відчувається ліберального комфорту то вона озлоблюється і тягне на радикалізм.
Тільки знову, радикали бувають різні. Є такі що за рахунок певних груп соціуму виграють вибори, і з цим соціумом їм приходиться рахуватися так як вони їм допомогли обратися до влади, хоча раніше до цих груп радикали погано ставилися. Я завжди підтримував радикалізм по сприянню культури людей та свідомості, але не буду підтримувати радикалізм заборон свободи слова та дій особистості (якщо ці дії не несуть фізичної загрози іншим). І якщо Європу охопить лихоманка радикалізму заборон а не розвитку, то це буде занепад цивилізації та відтворення середньовічних відносин.
+1

Тут я з вами не дуже згоден. США кризи невідчуло. А пройшли радикали...
0

В порівнянні з халявними попередніми роками, фінансовий кризис сильно вдарив по ним, безробіття та кредитні зобов'язання носять сильний характер. Коли економіка стабілізується і люди знову зажиріють матеріалізмом, тоді знов їм буде не до радикалів.
+1

Я так не думаю. Ось в Швейцарії вже другий раз радикалів обирають
+1

А перший раз ще до кризи обрали. Тож я думаю це вже буде постійним явищем
0

Головне щоби радикали не зробили печери з цивілізації :D
0

Чому ви так вважаєте? :)
І в Німеччини далеко не єдині такі заяви ось ще http://korrespondent.net/world/1125068-premer-bavarii-prizval-ostanovit-immigraciyu-musulman-v-germaniyu
Пофіг. Слава Нації!
+1

Смерть Ворогам!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі